Büyük Ankara Sirki'ne Ücretsiz Otobüs Seferleri

Büyük Ankara Sirki'ne Ücretsiz Otobüs Seferleri

Büyük Ankara & Moskova Sirki'ne Başkentlilerin rahat ulaşabilmesi için kentin dört bir tarafında belirlenen hareket noktalarından otobüs seferleri düzenlenecek.

Büyük Ankara Sirki'ne Ücretsiz Otobüs Seferleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Büyük Ankara&Moskova Sirki'ne Başkentlilerin kolay ve rahat ulaşabilmesi için kentin dört bir tarafında belirlenen hareket noktalarından ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek.

ASKİ Kapalı Spor Salonu'nda Kurban Bayramı'nın 2. gününden itibaren yeniden Başkentlilerle buluşacak ve 2 ay boyunca gösterilerini sahneleyecek olan Büyük Ankara&Moskova Sirki'ne çocuklarıyla, misafirleriyle veya yakınlarıyla gitmek isteyenler, yine Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz otobüs seferleriyle sorunsuz bir şekilde ulaşabilecekler. 75 kişilik kadroyla 2 ay boyunca 75 gösterisini Başkentliler için sahneleyecek olan Sirk'te hava akrobasi grubu, ip cambazları, palyaçolar, illüzyonistler, Kafkas atları, köpekler ve kaplanların heyecan verici şovları hem eğlendirecek, hem şaşırtacak hem de salondaki adrenalini arttıracak. Büyük Ankara&Moskova Sirki, Pazartesi hariç hafta içi her gün saat 13.00'de okullara özel gösteri yapacak.

SİRKE 29 AYRI NOKTADAN ÜCRETSİZ VE KOLAY ULAŞIM

Bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü günü ile Cumhuriyet Bayramı'nda saat 14.00 ile 18.00'de günde iki gösteri, 2 ay boyunca da hafta sonları cumartesi ve pazar günleri aynı saatlerde heyecan dolu gösterileriyle sahne alacak olan sirke ücretsiz ulaşmak isteyen Başkentliler, gösterilerden bir saat önce (saat 13.00 ve saat 17.00) hareket edecek olan otobüslere binebilecekler. Otobüs hareket noktaları ise şöyle:

"Demetevler Metro Hastane Durağı, Demetevler Parkı Önü /Hacegan, Etlik Hareket Noktası/Osmanlı İş Merkezi, Keçiören Aktepe Hareket Noktası, Ufuktepe Hareket Noktası,

Keçiören Gazino, Hüseyin Gazi Kültür Merkezi, Güneşevler Hareket Noktası, Pursaklar Belediyesi önü, Siteler İtfaiye önü, Batıkent Vedat Dalokay Parkı önü, Şentepe Yükseltepe Hareket Noktası, Ege Mahallesi Hareket Noktası, Mamak Mutlu Hareket Noktası, Kayaş Hareket Noktası, Saime Kadın Park yanı, Kıbrıs Köyü Hareket Noktası, Ulus Eski Meclis önü, Seyranbağları Lisesi yanı, Dikmen Keklikpınarı Hareket Noktası, Balgat Yüzüncü Yıl Otobüs Durakları, Kızılay Zafer Çarşısı önü, Sincan Hareket Noktası, Sincan Fatih Tuğra Anıtı önü, Etimesgut Atatürk Çeşmesi önü, Eryaman Hareket Noktası, Gölbaşı Belediye önü,

Örnek Hareket Noktası /Çinçin, Altınpark Hareket Noktası"