Bursa: Bursa'da Vali Yardımcısından Huzurevi, Kız Yurdu ve Çocuk Yuvasına Ziyaret

Bursa: Bursa'da Vali Yardımcısından Huzurevi, Kız Yurdu ve Çocuk Yuvasına Ziyaret

Bursa Vali Yardımcısı Halis Arslan Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şaban Kander ile Birlikte Huzurevi, Çocuk Yuvası,kız Yurdu ve Kadın Sığınma Evine Bayram Ziyaretinde Bulundu. Çocuklara ve Genç Kızlara Baklava ve Pasta Götüren Vali Yardımcısı, Huzurevindeki Yaşlılara da Kravat Hediye Ederek Gönüllerini Aldı.

Bursa: Bursa'da Vali Yardımcısından Huzurevi, Kız Yurdu ve Çocuk Yuvasına Ziyaret

Bursa Vali Yardımcısı Halis Arslan Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şaban Kander ile birlikte huzurevi, çocuk yuvası,kız yurdu ve kadın sığınma evine bayram ziyaretinde bulundu. Çocuklara ve genç kızlara baklava ve pasta götüren Vali Yardımcısı, huzurevindeki yaşlılara da kravat hediye ederek gönüllerini aldı.

Bursa Valisi Nihat Canpolat'ın Mustafakemalpaşa İlçesi'ne bağlı Karaköy'de yanan 102 konutun anahtar teslimi ve bayram ziyaretine gitmesi sebebiyle bu bayram kentteki sosyal içerikli ziyaretleri Vali Yardımcısı Halis Arslan yaptı. Kaplıkaya'daki Başbakanlık Huzurevi'ni ziyaret edip yaşlıların bayramını ve yeni yılını kutlayan Halis Arslan, ellerini öptüğü huzurevi sakinlerinin gönlünü aldı. Huzurevindeki erkeklere kravat hediye eden Halis Arslan, daha sonra Saniye Rıza Kız Yetiştirme Yurdu, Sırameşeler Çocuk Yuvası ve Muradiye'deki Kadın Sığınma Evi'ni ziyaret etti. Vali Canpolat'ın selamını götüren Halis Arslan, çocuk yuvası ve kız yurdundaki çocuklara, "Sizden büyüklerinize saygılı, küçüklerinize sevgili ve çalışan bireyler olmanızı istiyorum" dedi. Valilik tarafından çocuklara, kızlara ve sığınma evindeki kadınlara baklava ve pasta gönderildiği öğrenildi.

(EV-İHS)

Kaynak: İHA