Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Açıklaması

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Açıklaması

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Özel Harekât Polisi Musa Yüce’nin Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit edilmesinin üzerine terör örgütü ve terör destekçilerine sert tepki gösterdi.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Açıklaması

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Özel Harekat Polisi Musa Yüce'nin Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit edilmesinin üzerine terör örgütü ve terör destekçilerine sert tepki gösterdi.

Türk milletinin terör belasından kurtulabilecek güçte olduğunu ifade eden Başkan Gülcüoğlu" Eli kanlı hainler ve destekçileri unutmasınlar ki bir gün akıttıkları kanda boğulacaklar" dedi.

Başkan Şinasi Gülcüoğlu;"Özel Harekat Polisimiz Musa Yüce'nin Diyarbakır'ın Sur ilçesinde hain bir terör saldırısı neticesinde şehit olmasından derin bir üzüntü duydum. Bünyan'ımıza ve Türk milletinin yüreğine bir ateş daha düştü. Terörün her türlüsünü lanetliyorum, kınıyorum. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin ailesine, yakınlarına, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımıza ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum" dedi.

'Eli kanlı hainler ve destekçileri unutmasınlar ki bir gün akıttıkları kanda boğulacaklar' diyen Başkan Şinasi Gülcüoğlu;" Bin yıllardır süre gelen kardeşliğimizin arasına nifak tohumu ekmek isteyen karanlık odaklar bilmelidir ki besledikleri terör odakları bir gün namluları kendilerine doğrultacaktır. Terörün dini, dili ve ırkı olmadığını bilmeliler. Her ne olursa olsun azizi milletimiz hainlere istediklerini vermeyecek, bir birine daha sıkı kenetlenerek gereken cevabı verecektir. Bir kez daha hain saldırılarda şahadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Büyük Türk milleti bu beladan kurtulabilecek güçtedir. Kandan beslenen şer odakları hak ettiğini bulacaktır. Bünyan'ımızın ve milletimizin başı sağ olsun" şeklinde konuştu. - KAYSERİ

Kaynak: İHA