Brüksel Havalimanı Haberleri

Brüksel Havalimanı haber, Brüksel Havalimanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Brüksel Havalimanı - 05.08.2021
Brezilya polisi, bir İspanyol tarafından kiralanan Türk şirkete ait uçakta bir ton kokain ele geçirdi
"ACM Havayolları'na ait ticari hava taşımacılığı yapan TC-GVA tescilli uçağımız 4 Ağustos'ta Brezilya Ribeirao Preto Havalimanı'ndan Belçika Brüksel Havalimanı'na uçuş gerçekleştirmek için İspanya pasaportuna sahip yolcu tarafından kiralanmıştır" denilen açıklamada şirketin yolcu ile hiçbir ilgisinin olmadığı vurgulandı: "Sözkonusu müşteri ve şahsi eşyalarının şirketimiz ve uçuş ekibimiz ile hiçbir ilgisi olmadığı ve yolcu eşyalarının kontrol sorumluluğunun tamamen havalimanı otoritesinde olduğu ve hukuki sürecin tamamlanmasına müteakip uçuş ekibimiz ve uçağımızın en kısa sürede Türkiye'ye geleceği tüm kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Brüksel Havalimanı - 04.08.2021
BREZİLYA'DA UYUŞTURUCU BULUNAN UÇAĞIN AİT OLDUĞU ŞİRKETTEN AÇIKLAMA
Açıklamada, "ACM Havayolları'na ait ticari hava taşımacılığı yapan TC-GVA tescilli uçağımız 4 Ağustos'ta Brezilya Ribeirao Preto Havalimanı'ndan Belçika Brüksel Havalimanı'na uçuş gerçekleştirmek için İspanya pasaportuna sahip yolcu tarafından kiralanmıştır.
Brüksel Havalimanı - 14.09.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Brüksel Havalimanı'nda Kovid-19 testi yapılan mobil laboratuvar açıldı.
Brüksel Havalimanı - 14.09.2020
Son dakika ekonomi: Brüksel Havalimanı'nda Kovid-19 test merkezi açıldı
Bir son dakika haberine göre Brüksel Havalimanı'nda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapılan mobil laboratuvar açıldı.
Brüksel Havalimanı - 13.08.2020
Son dakika haberleri: Brüksel Havalimanı'nda Kovid-19 testi yapılacak
Son dakika haberine göre Brüksel Havalimanı'nda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapılmak üzere mobil laboratuvar açılacak.
Brüksel Havalimanı - 08.06.2020
Brüksel Havalimanı'ndaki yer hizmetleri firmasından iflas kararı
Brüksel Havalimanı'nda yer hizmetleri sunan ve yaklaşık 1.500 kişiyi istihdam eden Swissport Belçika, iflas başvurusunda bulunacağını bildirdi.
Brüksel Havalimanı - 30.04.2020
Brüksel Havalimanı'na destek çağrısı
Belçika'da havacılık sektörü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Brüksel Havalimanı'na yardım edilmesi çağrısında bulundu.
Brüksel Havalimanı - 26.03.2020
Belçika'da Kovid-19 vaka sayısı 6 bin 235'e çıktı
Brüksel Havalimanı yönetimi tarafından yapılan açıklamada da iniş yapan tüm yolculara, kendilerini iki hafta boyunca karantinaya almaları çağrısı yapıldı.
Brüksel Havalimanı - 09.03.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Belçika'dan ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel Havalimanı Askeri Terminali'ne gelişinde, Türkiye'nin Avrupa Birliği Daimi Temsilcisi Mehmet Kemal Bozay, Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy, Türkiye'nin NATO Daimi Temsilcisi Basat Öztürk, Türk Askeri Temsil Heyeti Başkanı Tümgeneral İsmail Üner ile Avrupa Birliği Konseyi Protokol Müdür Yardımcısı Ragnheidur Roubineau tarafından uğurlandı.
Brüksel Havalimanı - 09.03.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Belçika'ya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel Havalimanı Askeri Terminali'ne gelişinde, Türkiye'nin Avrupa Birliği Daimi Temsilcisi Mehmet Kemal Bozay, Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy, Türkiye'nin NATO Daimi Temsilcisi Basat Öztürk, Türk Askeri Temsil Heyeti Başkanı Tümgeneral İsmail Üner ile Avrupa Birliği Konseyi Protokol Müdür Yardımcısı Ragnheidur Roubineau tarafından karşılandı.
Brüksel Havalimanı - 09.02.2020
Brüksel'de Ciara fırtınası nedeniyle 60 uçuş iptal edildi
Belçika genelinde etkili olan Ciara fırtınası nedeniyle Brüksel Havalimanı'nda çok sayıda şirket uçuşlarını iptal etti.
Brüksel Havalimanı - 29.11.2019
Belçika'ya sınır dışı edilen 2 yabancı terörist savaşçı tutuklandı
Belçika Federal Savcılığından yapılan yazılı açıklamada, 2 teröristin tarifeli uçakla Brüksel Havalimanı'na indiği duyuruldu.
Brüksel Havalimanı - 06.11.2019
Belçika'da trende şarbon paniği
Belçika yerel basınında yer alan haberlere göre, akşam saatlerinde Brüksel Havalimanı istikametindeki trenin kondüktörü, bagaj bölümünde bir poşet içinde beyaz pudra buldu.
Brüksel Havalimanı - 16.05.2019
Belçika'da Uçuşlara Grev Engeli
Brüksel Havalimanı, Skeyes'te çalışan hava kontrolörlerinin bugün öğle saatlerine kadar greve gitme kararı aldıklarını açıkladı.
Brüksel Havalimanı - 13.02.2019
Belçika'da Grev Hayatı Olumsuz Etkiledi
Belçika Hava Trafiği Kontrol Kurumu, grevin ortaya çıkarabileceği belirsizlik nedeniyle ülke hava sahasını 1 gün için uçuşlara kapattı. Brüksel Havalimanı ve Charleroi Havalimanı'ndan yapılan bütün seferler iptal edildi.
Brüksel Havalimanı - 11.02.2019
1 Günlük Grevin Maliyeti 13 Milyon Euro
BRÜKSEL Havalimanı Genel Müdürü Marc Descheemaecker, yerel medyaya yaptığı açıklamada, işçi sendikalarının 13 Şubat'ta gerçekleştireceği grev nedeniyle Brüksel Havayolları'nın tüm seferlerinin iptal edildiğini hatırlattı.
Brüksel Havalimanı - 08.02.2019
Brüksel Uçuşlarına Grev Engeli
Brüksel Havalimanı'ndaki çalışanların da greve katılmasının beklendiğine dikkati çekilen açıklamada, Brüksel Havayolları'nın söz konusu tarihte 222 seferini iptal etme kararı aldığı kaydedildi.
Brüksel Havalimanı - 08.02.2019
Belçika'da Grev Nedeniyle Uçuşlar İçin İptal Kararı
BRÜKSEL Havayollarından yapılan açıklamada, işçi sendikalarının 13 Şubat'ta ülke çapında düzenleyeceği grev nedeniyle uçuş programında önemli ölçüde aksamalar olacağı belirtildi. Brüksel Havalimanı'ndaki çalışanların da greve katılmasının beklendiği kaydedilen açıklamada, Brüksel Havayollarının söz konusu tarihte 122 seferini iptal etme kararı aldığı bildirildi.
Brüksel Havalimanı - 07.02.2019
Belçika'da Grev Nedeniyle Uçuşlar İçin İptal Kararı
Brüksel Havalimanı'ndaki çalışanların da greve katılmasının beklendiği kaydedilen açıklamada, Brüksel Havayollarının söz konusu tarihte 122 seferini iptal etme kararı aldığı bildirildi.
Brüksel Havalimanı - 30.10.2018
Brüksel Havalimanı'nda Grev Devam Ediyor
Brüksel Zaventem Havalimanı'nda bagajları yükleyen firma çalışanlarının Cuma günü başladıkları grevin devam etmesi nedeniyle çok sayıda sefer iptal edildi.
Brüksel Havalimanı - 29.10.2018
Brüksel Havalimanı'nda Çok Sayıda Uçuş İptal Edildi
Belçika’da Brüksel Havalimanı’nda devam eden grev nedeniyle çok sayıda uçuş iptal edildi.
Brüksel Havalimanı - 29.10.2018
Thy, Grev Nedeniyle Brüksel Seferlerini İptal Etti
Türk Hava Yolları (THY), Brüksel Havalimanı’nda bir süredir devam eden grev nedeniyle bu şehre yapacağı seferler iptal etti.
Brüksel Havalimanı - 27.10.2018
THY Seferlerine Grev Engeli
BELÇİKA'nın Brüksel Havalimanı'ndan yer ve yolcu hizmetleri personelinin yapacağı grev nedeniyle Türk Hava Yolları'nın Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapacağı seferler iptal edildi.
Brüksel Havalimanı - 27.10.2018
THY Seferlerine Grev Engeli
Belçika'nın Brüksel Havalimanı'ndan yer ve yolcu hizmetleri personelinin yapacağı grev nedeniyle Türk Hava Yolları'nın Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapacağı seferler iptal edildi.
Brüksel Havalimanı - 26.10.2018
THY'nin Brüksel Seferlerine Grev Engeli
Brüksel Havalimanı’nda görev yapan yer ve yolcu hizmetleri personelinin greve gitmesi nedeniyle Türk Hava Yolları’nın karşılıklı olarak gerçekleştireceği toplam 9 seferi iptal edildi.
Brüksel Havalimanı - 26.10.2018
Brüksel Havalimanı'nda Grev
Brüksel Zaventem Havalimanı'nda bagajları yükleyen firma çalışanlarının grev yapması nedeniyle çok sayıda uçuş iptal edildi.
Brüksel Havalimanı - 28.07.2018
Avrupa'dan İlk Büyük Hac Kafilesi Yola Çıktı
Türk Hava Yolları (THY), Avrupa'dan ilk hac seferini Brüksel Havalimanı'ndan yaptı.
Brüksel Havalimanı - 12.07.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Belçika'dan Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Brüksel Havalimanı Askeri Terminal'den Belçika Dışişleri Bakanlığı Protokol Müdürü Büyükelçi Françoise Goustin, Türkiye'nin NATO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Fatih Ceylan, NATO Genel Sekreter Yardımcısı Tacan İldem, Türkiye'nin Avrupa Birliği Daimi Temsilcisi Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü, Türk Askeri Temsil Heyeti Başkanı Hava Korgeneral Nihat Kökmen ile misyon yetkilileri uğurladı.
Brüksel Havalimanı - 08.05.2018
Brüksel Havalimanı'nda 20 Bin Civciv Gazla İtlaf Edildi
Brüksel Havalimanı'nda konteyner içindeki 20 bin civciv gazla itlaf edildi.
Brüksel Havalimanı - 22.03.2018
Belçika'daki Saldırıların Kurbanları Anıldı
Belçika'da 22 Mart 2016'da Brüksel Havalimanı ve Maalbeek metro istasyonuna yönelik düzenlenen saldırılarda ölen 31 kişi için anma töreni düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Brüksel Havalimanı Haberleri | Brüksel Havalimanı Haber - Haberler - Brüksel Havalimanı haberleri, son dakika brüksel havalimanı haber ve gelişmeleri burada. 1.3 ton uyuşturucu madde ele geçirilen Türk jetinin pilotu operasyon sırasında motorları ateşleyip kaçmaya çalı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 03:01:16. #1.16#

title