Bp Haberleri

Bp haber, Bp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bp - 12.06.2021
Kadıköy'de, Cadde 10K Koşusu dolayısıyla yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak
Açıklamada, trafiğe kapatılacak güzergahlar şu şekilde sıralandı: "Bağdat Caddesi (Kasadar Sokak kavşağından Kızıltoprak mevkisi BP Petrol önüne kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Fener Kalamış Caddesi (cadde başından Ahmet Mithat Efendi Cadde Kavşağı'na kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Ahmet Mithat Efendi Caddesi ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Çetin Emeç Bulvarı (cadde başından Oramiral Celal Eyicioğlu Sokak Kavşağı'na kadar olan kısım) ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokaklar, Oramiral Celal Eyicioğlu Sokak.
Bp - 12.06.2021
Beykoz'da, 16. GranFondo Bisiklet Yarışı dolayısıyla yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak
Açıklamada, trafiğe kapatılacak güzergahlar şu şekilde sıralandı: "Şişecam önü ışıklar, Sultaniye Parkı yanı, Paşabahçe PMA önü, BP yan yol, Koru Yolu çıkışı, BİM yanı Berkacan Sokak girişi, Beykoz Meydan-Şahinkaya Caddesi kesişimi, Fevzi Paşa Caddesi-Zindeler Yurdu Sokak kesişimi, Baharatçı Sokak kesişimi ve Isakağa Sokak kesişimi, Yalıköy Camii yanı, ??????İl Adım Sokak, Terazi Kavşağı, pazar çıkışlarına, Doğu Kapısı-Hünkar İskelesi Caddesi Kavşağı ve Spor Caddesi kesişimi, Çamlı Bahçe-Doğu Kapısı Caddesi kesişimi ve Çağrı Sokak, İşçi Evleri Camii önü ve Ali İhsan Katmaz Sokak, Asker Saime Sokak girişi, Ali Arpacı Sokak girişi, Satı Kadın Sokak girişi, Nedim Denizci Sokak girişi, Doğu Sokak girişi, Doğu Kapısı-Ayazma Cadde kesişimi, Tokatköy 1.
Bp - 27.05.2021
Son dakika haberleri! Petrol devlerinin sıfır emisyon planları küresel sıcaklık artışını sınırlandırma hedefinden "çok uzakta"
Politikasını güçlendiren Total ise Avrupa dışındaki faaliyetlerinde emisyon azaltımı konusunda sınıfta kalırken BP'nin politikası küresel üretiminin üçte birini oluşturan Rosneft'teki hissesi kapsamındaki faaliyetleri nedeniyle oluşacak emisyon salımını dışarıda bırakıyor.
Bp - 21.05.2021
İngiltere'nin zenginleri salgında daha da zenginleşti
Listeye göre İngiltere'nin en zengin ismi 2021 yılı itibarıyla 23 milyar sterlinlik servetiyle Sir Leonard Blavatnik oldu. Ukrayna asıllı Blavatnik aynı zamanda ABD ve İngiliz çifte vatandaşı. Blavatnik 2011 yılında Warner Müzik'i satın almış, 2013'te ise Rus petrol şirketi TNK-BP'deki hisselerini 7 milyar dolar karşılığında elden çıkarmıştı.
Bp - 17.05.2021
İzmir'de kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti
Osmangazi Mahallesi'nde, Onur Ç'nin kullandığı 06 BP 6994 plakalı kamyonet, Laka köyü girişinde, aynı yönde giden Sefa Kocaman idaresindeki 09 ACF 511 plakalı motosikletle çarpıştı.
Bp - 29.04.2021
BTC Petrol Boru Hattı'ndan Ceyhan Limanı'na 2006'dan bu yana 482 milyon ton petrol taşındı
British Petroleum (BP) Azerbaycan Ofisi'nden yapılan açıklamaya göre, BTC Petrol Boru Hattı'ndan, 2021'in ilk 3 ayında 6,7 milyon ton (51 milyon varil) petrol taşındı.
Bp - 27.04.2021
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı
İngiliz enerji şirketi BP'den yapılan açıklamada ise şirketin 2020'nin son çeyreğinde 110 milyon dolar olan karının 2021'in ilk çeyreğinde 2,6 milyar dolara yükseldiği kaydedildi.
Bp - 27.04.2021
BP, ilk çeyrekte 2,6 milyar dolar kar etti
İngiliz enerji şirketi BP, bu yılın ilk çeyreğinde 2,6 milyar dolar kar ettiğini bildirdi.
Bp - 27.04.2021
Avrupa karışık açıldı, Asya ekside
HSBC, UBS, Novartis ve BP bilançolarını açılış öncesi işlemler sırasında açıklarken, Eli Lilly, General Electric ve Raytheon'un bilançolarını kapanış sonra açıklamaları bekleniyor.
Bp - 26.04.2021
BP'nin Mısır'da yürüttüğü Batı Nil Deltası projesi kapsamındaki Raven sahasında gaz üretimi başladı
İngiliz enerji şirketi British Petroleum International (BP), Mısır açıklarındaki Batı Nil Deltası bölgesi projesinde yer alan Raven sahasında gaz üretimine başlandığını duyurdu.
Bp - 24.04.2021
Son Dakika | Mersin'de pikap ile kamyonun çarpıştığı kazada 2 kişi yaralandı
Kırsal Sarıveli ve Karadiken mahallelerini bağlayan yolda A.P yönetimindeki 33 BP 195 plakalı kamyon ile S.
Bp - 23.04.2021
New York Belediyesi, büyük petrol şirketlerine "aldatıcı reklamları" nedeniyle dava açtı
New York Belediye Başkanı Bill de Blasio ve Şirket Danışmanı James E. Johnson, New York Şehri Tüketicinin Korunması Yasasını gerçek olmayan ilan ve tanıtım çalışmalarıyla ihlal ettiği için Exxon, Shell, BP ve Amerikan Petrol Enstitüsü aleyhine dava açtığını bildirdi.
Bp - 16.04.2021
Karabük'te kontrolden çıkan hafif ticari araç elektrik direğine çarptı
Yusuf A'nın (23) kullandığı 78 BP 703 plakalı hafif ticari araç, Karabük-Kastamonu kara yolu Toprakcuma köyü yakınlarında kontrolden çıkarak savruldu.
Bp - 06.04.2021
BP net borcunu 35 milyar dolara düşürdü
İngiliz enerji şirketi British Petroleum (BP), yılın ilk çeyreği sonunda toplam net borcunun 35 milyar dolara gerilediğini bildirdi.
Bp - 05.04.2021
Kahramanmaraş'ta iki tır çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı
Halil Gül (40) idaresindeki 46 BP 495 plakalı tır, Narlı Mahallesi yakınlarında aynı yönde seyreden Tugay Turgut'un (30) kullandığı 14 FM 028 plakalı tıra arkadan çarptı.
Bp - 30.03.2021
Avrupa'da verimsiz rafinerilerin kapanması Türkiye için fırsat oluşturabilir
Yılın ikinci yarısı için iyimser Diğer yandan, bu yılın ikinci yarısında dünya ekonomisinde bir toparlanma beklendiğini kaydeden Mammadov, şöyle devam etti: "Önümüzdeki birkaç ay sorun yaşayabiliriz ama bu yılın ikinci yarısı için pozitifiz. Petrokimya sektörünün dünyada ve Türkiye'de büyümesini bekliyoruz. Türkiye'de biz tek petrokimya ham madde üreticisiyiz ama bizim piyasa payımız yüzde 18. Türkiye, ihtiyacının yüzde 82'sini ithalatla karşılıyor. Türkiye'nin ihtiyacını karşılamak için 5 Petkim'e ihtiyaç var. Petkim, artan ihtiyacı karşılamak için tam kapasite çalışıyor ve kapasite artışı için bazı imkanlar var ama çok büyük değil. Bu nedenle, Türkiye'nin bu ihtiyacı karşılamak için yeni yatırımlara ihtiyacı var. Türkiye'de petrol sektöründe en büyük potansiyele sahip olan petrokimya sektörü. Biliyorsunuz SOCAR Türkiye, ikinci petrokimya yatırımı için BP ile birlikte çalışıyordu ancak BP tüm dünyada petrokimya sektöründen çıkmaya karar verdi ve bu alandaki varlıklarını Ineos şirketine sattı.
Bp - 28.03.2021
İnegöl ilçesinde 2 otomobil çarpıştı: 1 yaralı
Mustafa B. idaresindeki 16 JE 336 plakalı otomobil, Bursa-Ankara Karayolu Kalburt mevkiinde Ahmet S. idaresindeki 06 BP 015 plakalı otomobille çarpıştı.
Bp - 25.03.2021
İngiliz konut finansman kuruluşu Nationwide, 13 bin çalışanına esnek çalışma modeli sundu
İngiliz enerji devi British Petroleum de (BP) daha önce çalışanlarının haftada 2 gün evlerinden çalışabileceklerini duyurmuştu.
Bp - 24.03.2021
Azerbaycan'da yeni doğalgaz rezervi bulundu
Başkent Bakü'nün 125 km güney-doğusunda yer alan "Şafak-Asiman" yatağı bin 100 metrekarelik bir alanı kapsıyor. Deniz derinliği 650-800 metre arasında değişen "Şafak-Asiman" yatağındaki arama çalışmaları SOCAR ve BP'nin ortak projesi kapsamında gerçekleştirildi.
Bp - 24.03.2021
Azerbaycan'ın "Şafak-Asiman" yatağında doğal gaz rezervi bulundu
Deniz derinliği 650 ile 800 metre arasında değişen yatakta keşif çalışmaları SOCAR ve British Petroleum (BP) tarafından ortaklaşa gerçekleştirildi.
Bp - 22.03.2021
Yunanistan ile GKRY'nin Doğu Akdeniz'deki hesapları başarısızlığa mahkum
Son olarak, Rum yönetimi Türkiye ve KKTC'nin varlığını göz ardı ederek tek taraflı ilan ettiği parsellerde hidrokarbon arama ve sondaj çalışmaları için çok-uluslu şirketlere ruhsatlar verdi. Aralarında Amerikan ExxonMobil ve Noble, Fransız Total, İngiliz BP, İtalyan ENI, Katarlı Qatar Petroleum ve Güney Koreli Kogas'ın bulunduğu uluslararası enerji şirketleriyle anlaşmalar yapan Rum yönetimi, hem Doğu Akdeniz meselesine uluslararası bir boyut kazandırmaya hem de Türkiye'nin bölgeye yönelik olası müdahalelerinin önüne geçmeye çalışıyor.
Bp - 18.03.2021
BP, 2030 yılına kadar İngiltere'nin en büyük hidrojen santralini kuracak
İngiliz enerji şirketi British Petroleum (BP), 2030 yılına kadar ülkenin en büyük hidrojen santralini kurmayı planlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bp Haberleri | Bp Haber - Haberler - Bp haberleri, son dakika bp haber ve gelişmeleri burada. Kadıköy'de, Cadde 10K Koşusu dolayısıyla yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.06.2021 10:23:05. #1.13#

title