Böyle Göründüklerine Bakmayın

Böyle Göründüklerine Bakmayın

Gerçek hayatta yan yana bile gelmiyorlar Hollywood filmlerinden hafızalara kazınan bazı çiftler, gerçek hayatlarında birbirlerinin yanından bile geçmemeye özen gösteriyor.

Böyle Göründüklerine Bakmayın

Gerçek hayatta yan yana bile gelmiyorlar Hollywood filmlerinden hafızalara kazınan bazı çiftler, gerçek hayatlarında birbirlerinin yanından bile geçmemeye özen gösteriyor.


Her ne kadar ekranda birbirlerine çok yakışsalar veya her ne kadar profesyonel olsalar da bu çiftler yan yana gelmemeye can atıyor. İşte ekranda uyumlu görünüp gerçek hayatta birbirinden uzak durmaya çalışan Hollywood çiftleri:

1- Charlize Theron & Tom Hardy

Oscar ödül töreninin en çok konuşulan filmlerinden Mad Max'in efsanevi iki oyuncusu Charlize Theron ve Tom Hardy birbirinden çok da hoşlanmıyor. Charlize Theron da Wall Street Journal'a yaptığı açıklamada Hardy'le ikisinin çok sıkı dost olmaktan oldukça uzak olduğunu açıklamıştı.

2- Ryan Gosling & Rachel McAdams

Noah ve Aliie'nin Notebook'taki öpüşme sahnesi sinema tarihinin en etkileyici sahneleri arasında. Ancak her şey göründüğü gibi değil. Filmde birbirlerine çok aşık bu ikili gerçek hayatta yaşadıkları aşkla tanınıyordu. Ancak aşk bitince sonunda gerçek sorunlar da patlak verdi. Sette de sık sık kavgaya tutuşan ikiliyle ilgili en net açıklamayı da yönetmen Nicholas Cassevetes yapmıştı."Bir keresinde Ryan bana geldi ve Rachel'ı göstererek "Lütfen bunu buradan çıkarıp başka bir oyuncu getirebilir misin. Ben onunla yapamıyorum" dedi. Yönetmen o sıralarda romantik bir ilişki de yaşayan Gosling ve McAdams'ın kamera arkasında sürekli birbirlerine bağırıp çağırdıklarını da söyledi. Ama işin aslı daha sonra ortaya çıktı. Yani sette yaşananlar basit bir oyuncu anlaşmazlığından daha fazlasıymış. Gosling ve McAdams üç yıllık ilişkilerinin artık son demlerine gelmişler. Setteki bütün o tartışmalar çiftin gerçek hayattaki sorunlarının bir yansımasıymış. Zaten çekimlerle birlikte Ryan Gosling ve Rachel McAdams'ın aşkı da bitti.

3- Pierce Brosnan & Teri Hatcher

Bir James Bond erkeği olan Pierce Brosnan'ın, Tomorrow Never Dies da birlikte rol aldığı Teri Hatcher'la hiç anlaşamadığını biliyor muydunuz? Bond erkeği Hatcher'a oldukça sinirlendiğini bazı röpörtajlarında şöyle anlatmış; "Teri sete hep geç kalıyordu. Beni saatlerce bekletiyordu" Ancak Hatcher'ın sete geç kalmasının nedeninin hamileliğiyle ilintili olduğu sonradan ortaya çıktı.

4- Leonardo Di Caprio & Claire Danes

Modern bir Shakespeare uyarlaması Romeo & Juliet filminde birlikte kamera karşısına geçen ikilinin arasında sanıldığı gibi kıvılcımlar yokmuş. Kamera arkası ekibin iddiasına göre, o yıllarda 16 yaşında olan Claire Danes, o sırada 22 yaşında olan DiCaprio'nun setteki davranışlarından öylesine rahatsız oluyormuş ki çekim aralarında onunla tek kelime bile etmiyormuş.

5- Julia Roberts & Nick Nolte

I Love Trouble filminde birlikte kamera karşısına geçen Nick Nolte ile Julia Roberts'ın sette başlayan nefreti yıllarca devam etti. Nolte rol arkadaşı hakkında "Julia Roberts hoş bir insan değil. Bunu da herkes bilir" derken Roberts da Nolte'yi "tamamen igrenç" biri olarak nitelendirdi.

6- Sharon Stone & William Baldwin

Sharon Stone ve William Baldwin Silver adlı filmde birlikte kamera karşısına geçti. Ancak bu iki ünlü oyuncunun oynadığı filmin kamera arkası tam bir felaketten ibaretti. Yönetmenliğini Joe Eszterhaz'ın üstlendiği filmin setinde duyanların dudaklarını uçuklatan gelişmeler yaşanmış. İddialara göre Stone, sırf eğlenmek için rol arkadaşı Baldwin'e kötü şakalar yapmış. Bir öpüşme sahnesi sırasında Stone'un rol arkadaşının dilini serkçe ısırdığı ve aktörün bir süre konuşmakta zorluk çektiği de bu filmin kamera arkasıyla ilgili anlatılanlar arasında.