Borçka Karagöl Haberleri

Borçka Karagöl haber, Borçka Karagöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Borçka Karagöl - 01.06.2021
Doğa harikası Borçka Karagöl, ilk ziyaretçilerini ağırlamaya başladı
Artvin'in doğal güzellikleriyle ünlü ve kentin en önemli turizm merkezlerinden Borçka Karagöl Tabiat Parkı, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
Borçka Karagöl - 11.05.2021
Doğa harikası Borçka Karagöl mayısta yağan karla beyaza büründü
Türkiye'nin "saklı güzellikleri" arasında gösterilen Artvin'in Borçka ilçesindeki Borçka Karagöl Tabiat Parkı, mayısta yağan karla beyaza büründü.
Borçka Karagöl - 26.02.2021
Yüzeyi donan doğa harikası Borçka Karagöl ziyaretçilerine huzur vadediyor
Artvin'in en önemli turizm merkezlerinden Borçka Karagöl Tabiat Parkı, karla kaplı ormanları ve yüzeyi buz tutmuş gölüyle ziyaretçilerini bekliyor.
Borçka Karagöl - 01.06.2020
Son dakika haberleri! Doğa harikası Borçka Karagöl'de Kovid-19 sessizliği sona erdi
Son dakika haberlerine göre Artvin'in en önemli turizm merkezlerinden Borçka Karagöl Tabiat Parkı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleriyle normalleşme sürecinde misafirlerini ağırlamaya başladı.
Borçka Karagöl - 12.04.2020
Karadeniz'in doğal güzellikleri kayıt altına alındı
Artvin'de Bilbilan Karagölleri, Borçka Karagöl, Cehennem Deresi Kanyon Vadisi, Çimli Göl, Ciro Şelalesi, Çoruh Vadisi, kayın ve kestane ağaçları, Naçadirav Gölü, Örtibat Gölü, Ukanet Şelalesi gibi çeşitli doğal varlıklar envanterde bulunuyor.
Borçka Karagöl - 04.11.2019
Doğa harikası Borçka Karagöl "beyaz gelinliği"ni giydi
Türkiye'nin "saklı cennetleri" arasında gösterilen Artvin'in Borçka ilçesindeki Borçka Karagöl Tabiat Parkı, havaların soğumasının ardından yağan karla adeta "beyaz gelinliğini" giydi.
Borçka Karagöl - 14.10.2019
Artvin'in güzellikleri posta puluyla tanıtılacak
Üzerinde Artvin, Şavşat Karagöl, Mençuna Şelalesi, Borçka Karagöl, Sıfır Atık Projesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü, Artvin'de kentsel dönüşüm, 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü fotoğrafı bulunan 7 çeşit posta puluyla Artvin'in tanıtımı amaçlanıyor.
Borçka Karagöl - 12.10.2019
TBMM Tıbbi Aromatik Bitkiler Komisyonu heyeti Artvin'de
Kemalpaşa'daki Maviyemiş Plantasyonu ve İşletmesini gezen komisyon üyeleri, daha sonra Borçka Karagöl çevresinde incelemelerde bulundu.
Borçka Karagöl - 01.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Karadeniz'e tatilci akını  Ramazan Bayramı'nda, 9 günlük tatil planlarını Karadeniz'de doğa ile baş başa geçirmek isteyenler, otel ve pansiyonları doldurdu. Bölgede bayram tatili için gözde turizm merkezlerinde konaklama tesislerinde, rezervasyonlar yüzde 100'e ulaştı.  Karadeniz Bölgesi'nde, Ramazan Bayramı'nda, 9 günlük tatil için Trabzon, Rize, Samsun, Ordu, Gümüşhane, Giresun, Sinop ve Artvin illerinde oteller ve pansiyonlar ile dağ evlerinde rezarvasyonlar yüzde 100'e ulaştı. Eşsiz doğası, denizi ve yaylarıyla ziyaretçilerini büyüleyen bölgede tatil planlaması yapanların tercihi doğa ve kültür turları oluyor. Yerli turistlerin yanı sıra çoğunluğu Körfez ve Mena ülkelerinden gelen turistler, Trabzon'da Uzungöl ve Sümela Manastırı, Rize'de Ayder Yaylası ve İkizdere Termal Kaplıcalar, Samsun'da Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, Ordu'da Perşembe Yaylası, Giresun'da Mavigöl, Artvin'de Borçka Karagöl, Gümüşhane'de Karaca Mağarası ile Sinop'ta Erfelek Tatlıca Şelaleleri'ni ziyaret ediyor.
Borçka Karagöl - 01.06.2019
Karadeniz'e tatilci akını
Ramazan Bayramı'nda, 9 günlük tatil planlarını Karadeniz'de doğa ile baş başa geçirmek isteyenler, otel ve pansiyonları doldurdu. Bölgede bayram tatili için gözde turizm merkezlerinde konaklama tesislerinde, rezervasyonlar yüzde 100'e ulaştı.  Karadeniz Bölgesi'nde, Ramazan Bayramı'nda, 9 günlük tatil için Trabzon, Rize, Samsun, Ordu, Gümüşhane, Giresun, Sinop ve Artvin illerinde oteller ve pansiyonlar ile dağ evlerinde rezarvasyonlar yüzde 100'e ulaştı. Eşsiz doğası, denizi ve yaylarıyla ziyaretçilerini büyüleyen bölgede tatil planlaması yapanların tercihi doğa ve kültür turları oluyor. Yerli turistlerin yanı sıra çoğunluğu Körfez ve Mena ülkelerinden gelen turistler, Trabzon'da Uzungöl ve Sümela Manastırı, Rize'de Ayder Yaylası ve İkizdere Termal Kaplıcalar, Samsun'da Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, Ordu'da Perşembe Yaylası, Giresun'da Mavigöl, Artvin'de Borçka Karagöl, Gümüşhane'de Karaca Mağarası ile Sinop'ta Erfelek Tatlıca Şelaleleri'ni ziyaret ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Borçka Karagöl Haberleri | Borçka Karagöl Haber - Haberler - Borçka Karagöl haberleri, son dakika borçka karagöl haber ve gelişmeleri burada. Korona yasaklarının ardından Borçka-Karagöl'e yoğun ilgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 22:31:01. #1.16#

title