Bolu'da Bimeks Mağazası Açıldı - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Bolu'da Bimeks Mağazası Açıldı

Bolu'da Bimeks Mağazası Açıldı

Türkiye’de 2015 yılına kadar 81 ilde 150 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Bimeks, Bolu’da satın aldığı Electro World mağazasının tabelasını değiştirerek ikinci şubesini hizmete soktu.

Türkiye'de 2015 yılına kadar 81 ilde 150 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Bimeks, Bolu'da satın aldığı Electro World mağazasının tabelasını değiştirerek ikinci şubesini hizmete soktu.

Teknoloji perakendesinde gerçekleştirdiği satın almalarla öne çıkan Bimeks, dört ilde satın aldığı mağazaların tabelalarını değiştirerek açılış yaptı. Binlerce çeşit teknoloji ürününün yer aldığı Bolu Bimeks Mağazası'nın açılışına Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Franchise iş ortakları Aydın Akdemir ve Serkan Ertuğrul katıldı. Gelecek dönemde tabela değişimlerinin hız kazanacağını belirten Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, açılış sonrası yaptığı konuşmada, "Bimeks olarak bugün mutlu günlerimizden birini yaşıyoruz. Bolu'daki ikinci mağazamızı açtık. Bildiğiniz gibi Highway'de bir mağazamız vardı. Bolu'daki eski Electro World mağazasını da Bimeks'e çevirdik. Bimeks olarak zengin ürün çeşidiyle, güler yüzle, iyi fiyatlarla tüketicilerimize hizmet ediyoruz. Bolulu hemşehrilerimiz bizi tanıyordu. Onların ayağına biraz daha yakınlaşmış olduk. Şehir merkezinde bir mağazamız oldu. Sabahın erken saatlerinde soğuk havaya rağmen kuyruğa girdiler. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. İnşallah onlara daha güzel şekilde hizmet edeceğiz" dedi.

'Teknolojinin kalbi burada atıyor' sloganı ile çalışmalarını sürdüren Bimeks, 2015 yılı sonuna kadar Türkiye'nin 81 ilinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Tabelalarını değiştirdiği mağazalarda açılışa özel indirim fırsatları sunan Bimeks, iPhone 4, LG televizyon, Grundig A+ buzdolabı, Apple iPad mini ve Samsung çamaşır makinesi gibi tüketicilerin ilgisini çekecek birçok üründe çeşitli avantajlar sundu. Bolulu vatandaşlar, açılışa özel indirimli ürünleri alabilmek için kuyruğa girdi. - BOLU

Bolu'da Bimeks Mağazası Açıldı

Bolu'da Bimeks Mağazası Açıldı

Bolu'da Bimeks Mağazası Açıldı

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

Arif Bayraktar, Türkiye, Bimeks, Bolu, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title