Bkm'nin Yeni Komedisi "CİCİ Babam"
Haberler » Güncel » Bkm'nin Yeni Komedisi "CİCİ Babam" - Haber

Bkm'nin Yeni Komedisi "CİCİ Babam"

Kadrosunda, Onur Buldu, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş ve Burak Topaloğlu'nun yer aldığı "Cici Babam", sezonun en "CİCİ" ailesinin filmi!

Bkm'nin Yeni Komedisi

FİLMDE, HERKES ÇOK KOMIK HERKES ÇOK "CİCİ" !

İşte en "cici" aile:

Hacı ( Onur Buldu) ve Mahmut (Onur Atilla) gece ile gündüz gibi farklı iki erkek kardeş! Kız kardeşleri Fatoş ( ) ise ikisinden de farklı ve Abdülkadir ( Burak Topaloğlu) ' e çok aşık!

"CİCİ AİLESİ" TAM KADRO 'E GELİYOR

"Cici Babam" filminin Galası, BKM Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile İzmir Optimum'da gerçekleştirilecek. Başta Güldür Güldür programı hayranları olmak üzere, her kesimden ilgi görmesi beklenen filmin oyuncuları tam kadro olarak 21 Nisan Cumartesi günü saat:16:00'da İzmir Optimum sahnesinde hayranları ile buluşacak. Buluşmanın hemen ardından oyuncular Cinemaximum salonlarında saat 16:30'da filmi seyirciler ile birlikte izleyecekler.

EN CİCİ AŞKLAR BU FİLMDE!

Filmin tek aşığı evin kızı değil! İsviçre'den gelin gelen Ayşe ( ) de çiğ köfte ustası eşi Hacı ( Onur Buldu)'ya çok aşık.

Ve ailenin nar üreticisi annesi Melahat ( Yasemin Conka) de köyün gitar öğretmeni Tanju ( Mahir İpek) ya abayı yakmış!

Ailenin yeniden biraraya geldiği, aşkı ve aile olmayı kendince yöntemlerle, güldürerek öğrendiği film 20 Nisan'da sinemalarda!

Filmi "Güldür Güldür" projesinin de yazarları Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak, Şükrü Özbey yazdı, Meltem Bozoflu Gölebeyi yönetti.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler