Birol Şahin kimdir? MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir? Birol Şahin biyografisi!
Haberler » Gündem » Birol Şahin kimdir? MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir? Birol Şahin biyografisi! - Haberler

Birol Şahin kimdir? MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir? Birol Şahin biyografisi!

MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin A Milli Kadın Voleybol takımımız ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündem oturdu. Sosyal medyada gündem olan konu sonrası Birol Şahin kimdir ve MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir gibi soruların yanıtı merak edildi. Peki Düzce, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir?

Birol Şahin kimdir? MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir? Birol Şahin biyografisi!

ili ilçesi Belediye Başkanı olan 'li A Milli Kadın Voleybol takımımız ile ilgi yaptığı açıklama ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Yaptığı açıklama ile gündem olan MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin'in kim olduğu araştırılırken Birol Şahin kimdir, MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir, Birol Şahin biyografisi gibi konularda aramalar yapıldı.

MHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI BİROL ŞAHİN KİMDİR?

Birol Şahin Doğum Yeri: Düzce

Birol Şahin Doğum Tarihi:14.04.1960

Birol Şahin Mesleği: Belediye başkanı,İş adamı

Birol Şahin Partisi: Milliyetçi Hareket Partisi

Birol Şahin

BİROL ŞAHİN BİYOGRAFİ

Birol Şahin 1960 yılında Düzce'de doğdu. İlk ve ortaokulu Kaynaşlı'da tamamladı. Düzce Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümünü bitirdi. Askerlik görevini Adana 6.Kolordu Komutanlığı'nda yaptı. Kolordu'ya bağlı Özel Tim Komutanı koruması olarak görev aldı. Bu görevde Kolordu Komutanlığı tarafından üstün başarı belgesi ile ödüllendirildi. Milli Gençlik Vakıflarında aktif olarak görev yaptı. Amatör olarak futbol oynadı. Uzak Doğu sporlarından Karate ve Kung-fu ile uğraştı. Kaynaşlıspor'da As Başkanlık görevinde bulundu. 1991-1998 yılları arasında Refah Partisi Kaynaşlı Belde Başkanlığı yaptı. 1998-2001 Yılları arasında Fazilet Partisi Bolu İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Refah Partisi ve Ak Parti Siyaset Akademilerinde Eğitim alarak, akademileri başarıyla tamamladı. Arapça dil eğitimi aldı. 2001-2011 yılları arasında Ak Parti Kaynaşlı İlçe Başkanlığı yaptı. İlçe Başkanlığı döneminde, bir çok hizmetin getirilmesinde etkin rol oynadı. Eğitim, sağlık, ulaşım, spor, turizm, tarım, hayvancılık, el sanatları ve daha birçok alanda hizmetlerin getirilmesine vesile oldu. Düzce merkez ve ilçelerin birçok sorununu gündeme taşıdı. 7 Haziran 2015 tarihinde Yapılan Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Düzce Bağımsız Milletvekili Adayı oldu. Evli ve 4 çocuk babasıdır.


Haber Videosu

: Birol Şahin kimdir? MHP'li Belediye Başkanı Birol Şahin kimdir? Birol Şahin biyografisi!
HABER YORUMLARI (19)

 • BRAVO BAŞKAN.:
  Helal başkan doğruyu şöyle partiler önemli değil. Birileri gibi kıvırmanin Anlamı yok.
 • YALAN SÖYLEMEMİŞ....:
  Başkan doğru olanı söylemiş. Şimdi kıvırmanın bı alemi yok. Evet dinin gereklerine uyumuyor mio zaman günah işlediğini kabul edeceksin. Karşı çıkmak sıkıntı doğurur.
 • ZAZA:
  Doğru demiş. Ona karşı çıkanlar islamdan habersiz. Kıyamet alameti işte bu. Yanlışa karşı çıkacaksın. Çıplak sporu kim savunuyorsa münafık sınıfına...
 • H.KARAOĞLU.:
  allahın. rızası. olmuyan. bütün. sporlar. yaşantılar. şeytanın. menmun. oldugu. şeylerdir. doğru. söylemiş. başkan
 • SALİH:
  SÖYLEYENE DEĞİL SÖYLETENE BAK, BU SÖZLER BAŞKANA AİT İNANANLARA AİT, TERCUMANLIK YAPMIŞ, DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR HESABI. . . . .
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler