"Birlikte Söylüyoruz" Konseri 12 Ekim'de

"Birlikte Söylüyoruz" Konseri 12 Ekim'de

Türkiye'nin ünlü sanatçılarını bir araya getiren ve Bir Dilek Tut Derneği için düzenlenen yardım konseri; '#Birlikte Söylüyoruz' 12 Ekim'de İTÜ Stadyumu'nda gerçekleştirilecek.

Atiye, Bedük, Ferhat Göçer, Mabel Matiz, MaNga, Sinan Akçıl, Mert Ali İçelli gibi Türkiye'nin önde gelen sanatçıları, çocuklara umut vermek amacıyla gerçekleştirilen bu sosyal sorumluluk projesi için şarkılarını seslendirecek. Ayrıca Volga Tamöz, DJ Funky-C de, DJ performansları ile etkinlikte sahnealacak. Biletleri, Biletino üzerinden satışa sunulan ve Tahincioğlu Holding'in ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 'Birlikte Söylüyoruz' konserinin organizasyonunu Dejavu Organizasyon prodüksiyonunu ise Akçıl Prodüksiyon yapıyor.

Türkiye'nin ünlü sanatçıları, Bir Dilek Tut Derneği için düzenlenen "Birlikte Söylüyoruz" konserinde bir araya geliyor. Eylül ayı için planlanırken ülkemizde yaşanan acı olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen konserin tarihi 12 Ekim olarak netleşti. İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu'nda gerçekleştirilecek olan yardım konserinde Atiye, Bedük, Ferhat Göçer, Mabel Matiz, MaNga, Mert Ali İçelli, Sinan Akçıl gibi Türkiye'nin önde gelen sanatçıları şarkılarını seslendirecek. Ayrıca Volga Tamöz, DJ Funky-C de, DJ performansları ile sahnealacak. Sanatçıların her birikonserde 3-4 parça söyleyecek. Heyecanla beklenen konser, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocuklara umut vermek ve dileklerini gerçekleştirmek amacıyla düzenleniyor. Çocuklar, konserden elde edilecek gelirle hayallerine bir adım daha yaklaşacak.

Bir Dilek Tut Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanı Eda Aroyo gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili şu açıklamayı yaptı: '' Sanatçı dostlarımızın derneğe katkı sağlamak için başlattıkları bu organizasyon, öncelikle bizi umutlandırdı. Umuda çok ihtiyacımız olan bu dönemde, çok sayıda sanatçının katılımıyla düzenlenecek konserle hasta çocuklara umut aşılanması hedefleniyor. Ne kadar çok kişi bilet alarak bu organizasyonu desteklerse, o kadar çok çocuğa ulaşma şansımız olacak. ''

Etkinliğe sosyal sorumluluk projelerine önem veren bir çok şirket katkıda bulunuyor. Şirketler, sponsor olmalarının yanı sıra yaptıkları toplu bilet alımlarıyla konserin geniş kitleler tarafından duyulmasına destek sağlıyorlar. Öte yandan, bireysel olarak projeye katkı sağlamak isteyen kişiler, sahne alacak şarkıcıların hayran kitleleri ve üniversite öğrencileri de konsere büyük ilgi gösteriyor.Bu konserin en büyük farklılığı; seyircilerin, konserin daha geniş kitleler tarafından duyulması için kendiliğinden oluşan katkıları oldu.

Tahincioğlu Holding ana sponsorluğunda gerçekleşecek 'Birlikte Söylüyoruz' isimli konserin organizasyonunu Dejavu Organizasyon prodüksiyonunu ise Akçıl Prodüksiyon üstlendi. Konser biletleri Biletino üzerinden satışa sunuldu.