BİR AŞK HİKAYESİ HABERLERİ

Bir Aşk Hikayesi Haberleri

Bir Aşk Hikayesi haber, Bir Aşk Hikayesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bir Aşk Hikayesi - 7.7.2020
Su verdiği köpekle arasında oluşan dostluk bağı görenleri şaşırtıyor
Çoğu insandan görmediği dostluğu Çiko'da bulduğunu belirten Taşpınar, "Bizimkisi resmen bir aşk hikayesi oldu.
Bir Aşk Hikayesi - 1.7.2020
AFRİKA'DAN TÜRKİYE'YE UZANAN BİR AŞK HİKAYESİ
Haber-Kamera: Elif YAVUZ-Feridun AÇIKGÖZ-Can EROK/İSTANBUL, DHA - AŞKIN dil, din, ırk, renk ayrımı yapmadığının bir örneği de Konyalı Büşra ile Fildişili Ahmet oldu.
Bir Aşk Hikayesi - 12.6.2020
AK Parti Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan görevini bıraktı
Oğuzhan, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti'de 6 yıl İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunduğunu hatırlatarak şunları kaydetti: "Şimdi de 5 yıldır azimle sevgiyle yürütmüş olduğum, Malatya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimi Genel Merkezde yaptığım istişareler sonucu Genel Merkezin takdirleri ile bırakıyorum. İlk olarak bizlere bu kademelerde, bu dava için hizmet vermemize vesile olan sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bu onuru bizlere yaşattığı için teşekkür ediyorum. Genel Merkezimizin takdirleriyle yürütmüş olduğum, il kadın kolları başkanlığı görevime bir süre ara veriyorum. Ancak, burada şunu belirtmek istiyorum, bu bir bitiş değil, yeniden başlangıçtır. Partimizin, davamızın her zaman yanında olduğumu, sayın Cumhurbaşkanımızın, Genel Başkanımızın her zaman yanında olduğumuzu bilmenizi istiyorum." Oğuzhan, "AK Parti bir aşk hikayesi, bir dava hareketidir.
Bir Aşk Hikayesi - 1.6.2020
Bienalin video eserleri, dijital ortamda izlenimine sunuluyor
Bienalin web sitesiyle İKSV Vimeo hesabı üzerinde haziran ayında izlenebilecek filmler şöyle: 5 Haziran'da Zeyno Pekünlü'nün "Kendine ait bir banyo" ile Halil Altındere'nin "Cehennem Melekleri" 12 Haziran'da Song Ming-Ang'ın "Eski Bir Şey, Yeni Bir Şey" ile Vajiko Chachkhiani'nin "Orada Olmayan Kış" 19 Haziran'da Amar Kanwar'ın "Bir Aşk Hikayesi" ile Pelin Tan ve Anton Vidokle'nin "Sanatçılar Cumhuriyeti'nin Çöküşü" 26 Haziran'da Ozan Atalan'ın "Monokrom" ile Armin Linke'nin "Alpler" adlı eserleri Song Ming-Ang, Pelin Tan ve Anton Vidokle, ve Ozan Atalan'ın filmleri daha önce İstanbul Bienallerinde sergilenmiş olup, programda yer alan diğer eserler ilk kez erişime açılacak.
Bir Aşk Hikayesi - 17.5.2020
Oyuncu Özge Özberk, Senaryo Sohbetleri'nin konuğu oldu Açıklaması
"Bir yerin parçası olman lazım ki bütünü oluşturabilesin" Özberk, dönem filmlerinde ve dizilerinde oynamayı çok sevdiğini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben ve ağabeyim 'sevdiğin işi yapmazsan başarılı olamazsın' mottosuyla büyüdük. Babam da annem de hep bu cümleyi kurdular. İstanbul Üniversitesini kazandığımda kendimi çok oraya ait hissetmemiştim. Bir yerin parçası olman lazım ki bütünü oluşturabilesin. Tiyatroda ait olduğum parçayı buldum, sevdiğim işin göbeğindeyken de onu bırakmadım. O inanç bizi ileriye götürür. Sinemada, tiyatroda ya da dizide her zaman hep içime işleyerek yaptım. Dolasıyla aşkla yapılan her işte başarı gelir. Dönem yapımları benim için çok keyifli, çok şey öğreniyorum. Dönem yapımlarında çok rol aldım, her yaşın rolünü oynamak gerektiğine inanıyorum. Umarım her yaşta, her yaşı oynama şansına erişirim." Senaryo yazmanın kolay olmadığına işaret eden Özberk, "Taslağını oluşturduğum bir hikayem var. Anneannemin yaşam hikayesi bu ve araştırmalarım iyi giderse ortaya güzel bir hikaye çıkacak. Anneannemin gençliğini oynamak isterim. Yazmaya giriştim ama çok iyi araştırma yapmak ve iyi bir kurgu gerekiyor. Çok güzel bir aşk hikayesi var.
Bir Aşk Hikayesi - 25.3.2020
Usta müzisyen Kayahan, doğum gününde sanatçı dostları tarafından anıldı
Yaklaşık 2 saat süren yayının repertuvarında Kayahan'ın hem kendi sesinden hem de birçok sanatçının seslendirdiği "Geceler", "Büyük Aşkım", "E Bebeğim E", "Bir Aşk Hikayesi", "Her Şeyden Çok" ve "Allah'ım Neydi Günahım" gibi birçok sevilen eseri dinleyicilerin beğenisine sunuldu.
Bir Aşk Hikayesi - 5.2.2020
Sevgililer günü'nde "Aşk Tesadüfleri Sever 2" izlenir
Özlem duyulan, gerçek bir aşk hikâyesi: "Aşk Tesadüfleri Sever 2", bu defa ilkinden bağımsız bir öyküyle sinemalarda seyircisiyle buluşuyor!
Bir Aşk Hikayesi - 16.1.2020
Gaziantep, Şanlıurfa ve Malatya'da kültür sanat
Malatya Ankara Devlet Tiyatrosu "Aşkımız Aksaray'ın En Büyük Yangını" adlı oyunu Malatya'da sahneleyecek. Güngör Dilmen'in kaleme aldığı, Sinan Pekinton'un yönettiği oyunda, eski bir İstanbul mahallesinde "kurgulanmış" bir aşkın hikayesi, saraydan uzaklaştırılan Mahitab'ın, Aksaray'ın bir sokağına taşınmasıyla başlayan ateşli bir aşk hikayesi anlatılıyor.
Bir Aşk Hikayesi - 5.12.2019
"6.Uluslararası İstanbul Sessiz Sinema Günleri"
Bu yıl Kadıköy Belediyesi Sinematek - Sinema Evi işbirliğiyle gösterimde yer alan filmler arasında Fransız yönetmen Rene Clair'in mizahi dille anlattığı, bir aşk hikayesi olan "Hayali Yolculuk", Türkçe altyazılı olarak, Fransız Sinematek'i küratörü Emilie Cauguy'in sunumuyla, 8 Aralık'ta Kadıköy Sineması'nda izlenebilecek.
Bir Aşk Hikayesi - 30.11.2019
AK Parti'li Kandemir: Türkiye'nin önü aydınlık
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Mersin'e gelen Erkan Kandemir, beraberindeki Teşkilat Başkan Yardımcıları Mustafa Köse, Abdulkadir Özel, milletvekilleri ve Akdeniz Bölgesi illerinin teşkilat başkanları ile il binası önünde partililerle buluştu. Burada partililere seslenen Kandemir, 7'nci Olağan Kongre öncesi destek istedi. Konuşmasında uzun bir yolda olduklarını dile getiren Kandemir, "Bu çınar çokça saldırıya maruz kaldı. Eline balta alanlar zannettiler ki bu çınarı baltalarsak kökünü kuruturuz. Fakat bu çınarın kökleri derinde. 1 sene önce çok az ülkenin başa çıkabileceği ekonomik saldırı ile karşı karşıya kaldık. Dolar 10 TL, 15 TL olacak diyerek heveslenenlerin hevesi kursağında kaldı. Barış Pınarı Harekatı ile bölgede hesap yapanlar son NATO toplantısında kendilerini afişe etti. Masa başında plan kuranlar başarısız oldu. Biz sağlam duracağız. Şimdi yeni bir sayfa aralıyoruz. Bizimkisi bir aşk hikayesi.
Bir Aşk Hikayesi - 30.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Mersin'e gelen Erkan Kandemir, beraberindeki Teşkilat Başkan Yardımcıları Mustafa Köse, Abdulkadir Özel, milletvekilleri ve Akdeniz Bölgesi illerinin teşkilat başkanları ile il binası önünde partililerle buluştu. Burada partililere seslenen Kandemir, 7'nci Olağan Kongre öncesi destek istedi. Konuşmasında uzun bir yolda olduklarını dile getiren Kandemir, "Bu çınar çokça saldırıya maruz kaldı. Eline balta alanlar zannettiler ki bu çınarı baltalarsak kökünü kuruturuz. Fakat bu çınarın kökleri derinde. 1 sene önce çok az ülkenin başa çıkabileceği ekonomik saldırı ile karşı karşıya kaldık. Dolar 10 TL, 15 TL olacak diyerek heveslenenlerin hevesi kursağında kaldı. Barış Pınarı Harekatı ile bölgede hesap yapanlar son NATO toplantısında kendilerini afişe etti. Masa başında plan kuranlar başarısız oldu. Biz sağlam duracağız. Şimdi yeni bir sayfa aralıyoruz. Bizimkisi bir aşk hikayesi.
Bir Aşk Hikayesi - 25.11.2019
Gezici Festival, 25. yılında!
Ankara Sinema Derneği'nin Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlediği Gezici Festival, 25. yılında 29 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Ankara'da, 6-8 Aralık'ta Sinop'ta ve 9-12 Aralık'ta Kastamonu'da perdelerini açacak.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Bir Aşk Hikayesi Haberleri | Bir Aşk Hikayesi Haber - Haberler - Bir Aşk Hikayesi haberleri, son dakika bir aşk hikayesi haber ve gelişmeleri burada. 'Öyle değildir' diye geçiştirdiğim pek çok şeyin şiddet olduğunu yeni yeni fark ediyorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 05:07:05. #1.14#
title