Biden'dan Filistin kökenli vekile: "Batı Şeria'daki büyük annen ve ailenin iyi olması için dua ediyorum" - Haberler
Haberi Paylaş

Biden'dan Filistin kökenli vekile: "Batı Şeria'daki büyük annen ve ailenin iyi olması için dua ediyorum"

AA, Dildar Baykan - Güncel
 - Güncelleme:
Biden'dan Filistin kökenli vekile:

ABD Başkanı Joe Biden, Filistin kökenli Müslüman Temsilciler Üyesi Rashida Tlaib'e kürsüden seslenerek, "Batı Şeria'daki büyük annen ve ailenin iyi olması için dua ediyorum.

ABD Başkanı Joe Biden, Filistin kökenli Müslüman Temsilciler Üyesi Rashida Tlaib'e kürsüden seslenerek, " Batı Şeria'daki büyük annen ve ailenin iyi olması için dua ediyorum." ifadelerini kullandı.

Biden, Michigan'ın Detroit kentinde yer alan Ford fabrikasını ziyaret ederek, ABD İstihdam Planı konusunda bir konuşma yaptı.

Konuşma yaptığı salonda bulunan Michigan Vekili Tlaib'e sahneden selam veren Biden, "Rashida, senin zekana ve hırsına hayranım. Bu kadar çok insan için endişelenmene de hayranım. Bunu tüm kalbimle söylüyorum." ifadelerini kullandı.

Biden, son günlerde Filistin'de yaşananlara işaret ederek, "Batı Şeria'daki büyük annen ve ailenin iyi olması için dua ediyorum." dedi.

Beyaz Saray ve Biden, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarını "meşru müdafaa" hakkı olarak nitelendirerek, İsrail'e destek çıkıyor.

Tlaib, Biden'ın İsrail politikasını en sert dille eleştiren Demokrat isimlerin başında geliyor.

AA / Dildar Baykan - Güncel

Amerika Birleşik Devletleri, Batı Şeria, Filistin, dua, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title