Beyşehir Demokrasi Şöleni 13 Ağustos'ta Başlıyor

Beyşehir Demokrasi Şöleni 13 Ağustos'ta Başlıyor

Beyşehir Demokrasi Şöleni 13 Ağustos'ta Başlıyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Beyşehir Belediyesi ve Lucky Star Organizasyon Firması işbirliği ile Uluslararası Göl Etkinlikleri ve Tarım Fuarı adı altında düzenlenmesi planlanan etkinliğin bu yıl yaşanan son gelişmeler üzerine Beyşehir Demokrasi Şöleni ismiyle organize edileceği bildirildi.

Konya'nın Beyşehir İlçe Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Beyşehir Belediyesi ve Lucky Star Organizasyon Firması işbirliği ile Uluslararası Göl Etkinlikleri ve Tarım Fuarı adı altında düzenlenmesi planlanan etkinliğin bu yıl yaşanan son gelişmeler üzerine Beyşehir Demokrasi Şöleni ismiyle organize edileceği bildirildi.

Beyşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, 13 Ağustos'ta başlayacak ve 15 gün boyunca devam edecek demokrasi şöleni programının belli olduğu belirtildi. Türkiye'nin son dönemde verdiği yüzlerce şehit nedeniyle programın müzik ve eğlencesiz olarak düzenleneceğinin kaydedildiği açıklamada, "13 Ağustos'ta saat 18.30'da festival meydanında mehter takımı gösterileri ile başlayacak olan demokrasi şöleni kapsamında canavar arabalar gösterileri, göl üzerinde etkinlikler, kano, motorlu tekne ve yüzme yarışları, Diriliş Ertuğrul Oyuncuları'nın imza günü ve söyleşileri, atlı cirit oyunları, jet ski, animasyon ve kum sanatı gösterileri, 5. Ayak Su Jeti Şampiyonası ve Fly Board Yarışları, ata sporları, Uğur Işılak konseri, Mustafa Ceceli ilahi konseri, Gözyaşı Geceleri ve Çanakkale Tiyatro Gösterisi, Çanakkale Gezici Müzesi, Game of Gölge Gösterisi, tasavvuf konseri, Hafız Mustafa Özyılmaz ve Hafız Ali Tel Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Dursun Ali Erzincanlı, Bedirhan Gökçe, Mehmet Bozdağ, Serdar Tuncer şiir dinletisi, Orhan Kılıç'tan Vatan Sağolsun-Kahramanlık Öyküleri ve şiirleri, Uğur Arslan Çanakkale Türküleri ve Şiir Dinletisi gibi etkinlik ve programlar yer alacak" denildi. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title