Ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede'den ilginç sözler: Sevişmek, kaliteli yaşamın sırları arasında

Ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede'den ilginç sözler: Sevişmek, kaliteli yaşamın sırları arasında

Doktor bir baba ve senarist bir annenin kızı olarak rol aldığı dizi ve filmlerden de tanınan Bennu Gerede, sağlıklı yaşam ile ilgili özel röportajında sevişmenin kaliteli yaşamın sırları arasında olduğunu dile getirdi.

Ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede'den ilginç sözler: Sevişmek, kaliteli yaşamın sırları arasında

Lisans eğitimini ABD'de fotoğrafçılık üzerine tamamlayan Bennu Gerede, sağlıklı bir yaşam için uyguladığı formülleri sağlıklı yaşam ile ilgili özel röportajıyla MAG Ekim sayısına konuk oldu. Gerede özel röportajında kaliteli yaşamla ilgili sırlarını paylaştı.

"KALİTELİ YAŞAM İÇİN İLLA PARA GEREKMİYOR"

4 çocuk annesi Bennu Gerede, "Kaliteli yaşam adına uyguladığınız özel sırlarınızı paylaşır mısınız?" sorusuna " Kaliteli yaşam için illa para gerekmiyor. Doğa bize her şeyi sunuyor. Kendine, dünya varlıklarına ve doğaya sonsuz bir saygın olması lazım. Sevgi, şefkat, aşk, sevişmek, paylaşmak ve arada kaliteli şarap içmek, kısacası hedonistik bir yaşam tarzı" diyerek yanıt verdi. Gerede, stresten uzaklaşmak için Sedef adasında bulunan evinde meditasyonu tercih ettiğini belirtiyor.

KARİYER HAYATI

1989 yılında yayınlanan "İz Peşinde" dizisinde canlandırdığı Füsün karakteri ile oyunculuğa ilk adımını attı. Bennu Gerede, mankenlik, fotomodellik, oyunculuk serüvenin ardından 2016 yılında Survivor Ünlüler- Gönüllerde yer aldı.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR (11)

  • ARZU:
    mantıklı konuşmuş bu doğru evet kadın haklı. varlıklı varlık içinde yaşayıp bunu anlamış kaliteli yaşam için para gerekmiyor tamam ama parasızda kalite olmuyor doğa birçok şeyi sunuyor oarasıda tamam ama yinede para gerekiyor . parasızlık yaşamış mı hiç . hayatını garanti altına almış yapmış 4 çocuk . köklü bir aileden de geldiği aşikar soyu bilmem nerelere dayanıyor bunuda bilioz. maneviyatı güçlü olan herkes zaten kaliteli hayat yaşar . pek samimi bir açıklama gelmedi bu bana. bunlar hep alg ı
  • SERDAR:
    boyunca oğulların var ettiğin laflara bak. ayıp ayıp. ama hatırlıyorum zaten siz müslüman değildiniz. pardon o zaman kafanıza göre takılın.
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.