Bekir Kaplan Haberleri

Bekir Kaplan haber, Bekir Kaplan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Kaplan - 01.08.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
KURBANLIK PAZARLIKLARI SÜRÜYOR Kurbanlık satın almaya gelen Bekir Kaplan, "Canlı kilo aldık.
Bekir Kaplan - 31.07.2019
Yaptıkları tanıtım filmi kurbanlık satışlarını arttırdı
  KURBANLIK PAZARLIKLARI SÜRÜYOR Kurbanlık satın almaya gelen Bekir Kaplan, "Canlı kilo aldık.
Bekir Kaplan - 31.07.2019
YAPTIKLARI TANITIM FİLMİ KURBANLIK SATIŞLARINI ARTTIRDI
KURBANLIK PAZARLIKLARI SÜRÜYOR Kurbanlık satın almaya gelen Bekir Kaplan, "Canlı kilo aldık.
Bekir Kaplan - 31.07.2019
YAPTIKLARI TANITIM FİLMİ KURBANLIK SATIŞLARINI ARTTIRDI
KURBANLIK PAZARLIKLARI SÜRÜYOR Kurbanlık satın almaya gelen Bekir Kaplan, "Canlı kilo aldık.
Bekir Kaplan - 19.09.2018
Diplomasız Kimse Kalmasın" Projesi
Kültürlü Gençlik Derneği Başkanı Bekir Kaplan da, "Sultanbeyli Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Keskin'e bu dev seferberliğe verdiği destek için teşekkür ediyorum.
Bekir Kaplan - 13.02.2018
Muş'ta Karda Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı
Merkeze 25 kilometre uzaklıktaki Üçevler köyüne gitmek isteyen Ercan Özkan (14), Bekir Kaplan (15), Umut Kaplan (13) ve Şafi Özkan (25), yanlarına aldıkları çoban köpeğiyle sabah saatlerinde yaya olarak yola çıktı.
Bekir Kaplan - 18.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
Tank Üstteğmen Bekir Kaplan, törende yaptığı konuşmada, Çanakkale Zaferi'nin dünya tarihinde bir dönüm noktası olduğunu ve zaferle güç dengelerinin değiştiğini söyledi.
Bekir Kaplan - 19.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
İl Müftü Vekili Sarıçam Müftüsü Bekir Kaplan'ın kıldırdığı cenaze namazının ardından şehidin naaşı dualarla toprağa verildi.
Bekir Kaplan - 18.06.2016
Tarihi Tepebağ'da İftar Programı Düzenledi
Daha sonra İftar programı Sarıçam Müftüsü Bekir Kaplan'in duasıyla sona erdi.
Bekir Kaplan - 28.05.2016
Nokta İstanbul'a Rekor Talep
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Medya AŞ Genel Müdürü Bekir Kaplan, halkın gösterdiği yoğun ilgiden çok memnun olduklarını belirterek, "Dijital dünyada İstanbul alan adı uzantılarının gücüne inanarak böyle bir projeye başladık.
Bekir Kaplan - 16.04.2016
İstanbul, İnternet Alan Adında da Marka Olacak
Özel alan adlarının, işletmelerin insanlara anında ürünleri, hizmetleri veya kendileri hakkında bilgi vermesine yardımcı olduğunun aktarıldığı açıklamada, şu bilgiler verildi: "İşletmeler, yeni nesil alan adlarıyla faaliyet gösterdikleri alan ve bulundukları lokasyonla bağlantı kuruyorlar. Lokasyon bazlı alan adı uzantıları dünyada da çok tercih ediliyor. Lokasyon bazlı alan adı uzantılarını ele aldığımızda, dünyanın marka şehir isimlerinin kısaltmalarından oluşan alan adı uzantılarının çok tercih edildiğini görüyoruz. 2015 yılında SEO yazılım şirketi Searchmetrics'in bu konuda yaptığı araştırma bize ilginç veriler sunuyor. Buna göre 'de' ve '.berlin' alan adı uzantılarının arama motorlarındaki performansı incelendiğinde, '.berlin' alan adı uzantısını kullanan web sitelerinin Google Almanya arama sonuçlarında ortalama 1,18 sıra yukarıda çıktığı görülüyor. İstanbul uzantılı alan adları da hedefe hızlı koşuyor. Marka değerini dijital aleme taşıyan New York, Barcelona, Londra gibi dünyaca ünlü şehirlerin arasına iki ay önce İstanbul da katıldı. İstanbul dünyada lokasyon bazlı alan adı uzantısına sahip 66 metropolden biri oldu." İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın "Yaşamanın bir ayrıcalık olduğu İstanbul'dan artık internet alan adı olarak da gurur duyulacak" sözünün hatırlatıldığı açıklama, şöyle devam etti: "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş '.ist' ve '.istanbul' uzantılı alan adlarını 27 Ocak'ta satışa sundu. Nokta İstanbul alan adı uzantısı iki aylık satış sürecinde global markalara ve Türkiye'deki kurum, kuruluş ve kurumsal firmalara sunuldu. Alan adlarına Türkiye'deki büyük kuruluşların ve kurumsal şirketlerin ilgisi yoğun oldu. Nokta İstanbul'da açık artırma dönemi İstanbul markasını dijital platforma taşıyan Nokta İstanbul'un yeni döneminde ise açık artırma ile ön kayıt dönemi sürüyor. Buna göre '.ist' veya '.istanbul' uzantılı alan adlarına sahip olabilmek için 5 Mayıs'a kadar www.nic.istanbul adresinde belirtilen kayıt operatörlerine başvuru yapılacak. Başvuruların bitiminde bir alan adı için birden fazla talep olması durumunda, 5-10 Mayıs tarihleri arasında online müzayedeye gidilecek." Açılamada görüşlerine yer verilen Nokta İstanbul projesini yürüten Medya AŞ Genel Müdürü Bekir Kaplan, açık artırma döneminin inovatif fırsatlara hitap eden bir dönem olduğunu, birçok alanda farklı isimlerle girişimde bulunmak isteyenlerin bu dönemde istedikleri alan adlarına başvuru yapabileceğini kaydetti.
Bekir Kaplan - 16.04.2016
İstanbul uzantılı alan adları hedefe hızlı koşuyor!
İstanbul uzantılı alan adları hedefe hızlı koşuyor Marka değerini dijital aleme taşıyan New York, Barcelona, Londra gibi dünyaca ünlü şehirlerin arasına iki ay önce İstanbul da katıldı. İstanbul dünyada lokasyon bazlı alan adı uzantısına sahip 66 metropolden biri oldu. "Yaşamanın bir ayrıcalık olduğu İstanbul'dan artık internet alan adı olarak da gurur duyulacak" diyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş .ist ve .istanbul uzantılı alan adlarını 27 Ocak'ta satışa sundu. Nokta İstanbul alan adı uzantısı iki aylık satış sürecinde global markalara ve Türkiye'deki kurum, kuruluş ve kurumsal firmalara sunuldu. Alan adlarına Türkiye'deki büyük kuruluşların ve kurumsal şirketlerin ilgisi yoğun oldu Nokta İstanbul'da açık artırma dönemi İstanbul markasını dijital platforma taşıyan Nokta İstanbul'un yeni döneminde ise açık artırma ile ön kayıt dönemi sürüyor. Buna göre .ist ya da .istanbul uzantılı alan adlarına sahip olabilmek için 5 Mayıs'a kadar www.nic.istanbul adresinde belirtilen kayıt operatörlerine başvuru yapılacak. Başvuruların bitiminde bir alan adı için birden fazla talep olması durumunda, 5-10 Mayıs tarihleri arasında online müzayedeye gidilecek. Nokta İstanbul projesini yürüten Medya A. Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan açık artırma döneminin inovatif fırsatlara hitap eden bir dönem olduğunu belirterek "Birçok alanda farklı isimlerle girişimde bulunmak isteyenler bu dönemde istedikleri alan adlarına başvuru yapabilirler.
Bekir Kaplan - 15.04.2016
Dijital dünyada yeni alan adı uzantılarının gücü
NOKTA İSTANBUL'DA AÇIK ARTIRMA DÖNEMİ İstanbul markasını dijital platforma taşıyan Nokta İstanbul'un yeni döneminde ise açık artırma ile ön kayıt dönemi sürüyor. Buna göre .ist ya da .istanbul uzantılı alan adlarına sahip olabilmek için 5 Mayıs'a kadar www.nic.istanbul adresinde belirtilen kayıt operatörlerine başvuru yapılacak. Başvuruların bitiminde bir alan adı için birden fazla talep olması durumunda, 5-10 Mayıs tarihleri arasında online müzayedeye gidilecek. Nokta İstanbul projesini yürüten Medya A. Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan açık artırma döneminin inovatif fırsatlara hitap eden bir dönem olduğunu belirterek "Birçok alanda farklı isimlerle girişimde bulunmak isteyenler bu dönemde istedikleri alan adlarına başvuru yapabilirler.
Bekir Kaplan - 06.04.2016
Nokta İstanbul'da Açık Artırmayla Ön Kayıt Dönemi Başladı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Medya AŞ Genel Müdürü Bekir Kaplan, bu dönemin girişimcilerin yeni fikirlerine açık olduğunu vurgulayarak, "Birçok alanda farklı isimlerle girişimde bulunmak isteyenler bu dönemde şirket ismi türeterek başvurabilirler.
Bekir Kaplan - 02.04.2016
Nokta İstanbul"Un Öncelikli Kayıt Dönemi Sona Erdi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Medya AŞ Genel Müdürü Bekir Kaplan, belgeli kayıt döneminde Türkiye'den çok fazla markanın Nokta İstanbul'a başvurduğunu belirtti.
Bekir Kaplan - 02.04.2016
Nokta İstanbul öncelikli kayıt dönemi sona erdi
Nisan'da müzayede başvuruları alınacak, müzayede Mayıs ilk hafta İBB Medya A.Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan belgeli kayıt döneminde Türkiye'den çok fazla markanın Nokta İstanbul'a başvurduğunu belirterek"İstanbul önemli bir şehir.
Bekir Kaplan - 01.04.2016
İbb Spor AŞ Basın Teşvik ve Vefa Ödülleri· Sahiplerini Buldu
Maraton Destek Ödülleri: Aybars Hünalp, Serkan Korkmaz, Fuat Akdağ, Oğuz Tongsir, İbraim Karagül, Serkan Akcan, Bekir Kaplan, Serhat Ulueren.
Bekir Kaplan - 01.04.2016
Spor AŞ Basın Teşvik ve Vefa Ödülleri Sahiplerini Buldu
Vodafone 37. İstanbul Maratonu Basın Teşvik ve Ödül Töreni'nde ödüle layık görülen isimler şöyle; Cüneyt Koryürek Özel Ödülü Naili Moran Neriman Tekil Özel Ödülü Nuri Turan Vefa Ödülleri Mehmet Ali Şahin, Hüseyin Aktaş, Gül Çıray Jüri Büyük Ödülü TRT Maraton Destek Ödülleri Aybars Hünalp, Serkan Korkmaz, Fuat Akdağ, Oğuz Tongsir, İbraim Karagül, Serkan Akcan, Bekir Kaplan, Serhat Ulueren Ajans Dalı Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Türk Spor Ajansı Maraton Özel Ödülleri Oğuz Çetin, Feyyaz Uçar, Ergün Penbe Spor Kulüpleri Galatasaray, Beşiktaş, Başakşehir Futbol Kulübü, Torku Konyaspor, Kasımpaşa Maraton Öncesi Destek Programı 1.
Bekir Kaplan - 31.03.2016
Türkiye'nin İlk Milli Alan Adı "Nokta İstanbul"
Proje hakkında bilgi veren İBB Medya A.Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan, 27 Ocak'ta başlayan alan adı satışlarının her geçen gün artarak devam ettiğini söyledi.
Bekir Kaplan - 27.02.2016
Medya A.Ş. global markalar dönemini dünya devleriyle kapattı
Medya A.Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan, global markalar için açıkladıkları dönemi çok yoğun geçirdiklerini söyledi.
Bekir Kaplan - 26.02.2016
Medya A.Ş. global markalar dönemini dünya devleriyle kapattı
Medya A.Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan, global markalar için açıkladıkları dönemi çok yoğun geçirdiklerini söyledi.
Bekir Kaplan - 22.02.2016
Global Markalardan ".istanbul"A Yoğun İlgi
Medya AŞ Genel Müdürü Bekir Kaplan, yaptığı yazılı açıklamada, BMW, Versace, WhatsApp gibi markaların ".
Bekir Kaplan - 22.02.2016
Global markalar dijital dünyanın İstanbul adresinde
Medya A.Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan, BMW, Versace, WhatsApp gibi önemli markaların .
Bekir Kaplan - 15.01.2016
Dijital Medya Platformu Kuruldu
İnternet medyasının sorunlarını gündeme taşımak ve çözüm önerileri geliştirmek amacıyla Medya Derneği çatısı altında Dijital Medya Platformu kuruldu.
Bekir Kaplan - 30.12.2015
İznik Belediyesi Belediye Oscar Ödülü İle Taçlandı
Belhaber.com tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve belediye oscarları olarak bilinen "Yılın Yerel Yönetim Proje Ödülleri" sahiplerini buldu. Taksim CVK Otel'de düzenlenen "9. Belediye Oscar'ları Ödül Töreni'ne" İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belhaber Genel Koordinatörü Mevlana Demirel, Medya A.Ş. Genel Müdürü Bekir Kaplan, UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet Duman, Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) Başkanı Murat Özdemir, ödüle layık görülen belediyelerin temsilcileri ve davetliler katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bekir Kaplan Haberleri | Bekir Kaplan Kimdir - Haberler - Bekir Kaplan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Kaplan kimdir, hayatı ve biyografisi. Süleymanpaşa'nın ilk kapalı pazaryeri yükseliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 12:49:04. #1.15#
title