Kılıçdaroğlu'na Almanya'da Soğuk Duş! Baykal, "Söyleyin Yanıma Gelmesin" Demiş
Haberler » Güncel » Kılıçdaroğlu'na Almanya'da Soğuk Duş! Baykal, "Söyleyin Yanıma Gelmesin" Demiş - Haber

Kılıçdaroğlu'na Almanya'da Soğuk Duş! Baykal, "Söyleyin Yanıma Gelmesin" Demiş

Kılıçdaroğlu'nun Almanya'da Deniz Baykal ile görüşememe nedeni ortaya çıktı. Sebep, doktorların 'enfeksiyon riski' uyarısı değil, Baykal'ın "Söyleyin gelmesin, görüşmeyeceğim" demesiymiş.

'da ziyarete giden Kılıçdaroğlu Baykal'la görüşemeden kapıdan geri döndü. Doktorların görüşmeye müsaade etmediği söylenmişti.

"ENFEKSİYON RİSKİ" DENMİŞTİ

Kılıçdaroğlu geçen pazar günü Almanya'da tedavi gören Baykal'ı ziyaret etmiş ancak Baykal'ı görmesine doktorların 'enfeksiyon riskini' gerekçe göstererek müsaade etmediği açıklanmıştı. Habertürk yazarı Sevilay Yılman asıl nedenin enfeksiyon riski olmadığını ifade ederek Kılıçdaroğlu ile Deniz Baykal'ın görüşmek istemediğini yazdı.

İşte Yılman'ın yazısından o bölüm;

'na çok önceden Deniz Baykal'la görüştürülmesinin mümkün olmadığı iletilmiş. "Gelmeyiniz lütfen" denilmiş. Tuhaf bir durum biliyorum ama gerçekten de , Deniz Bey'i göremeyeceğini bile bile gitmiş Münih'teki o kliniğe.

"GÖRÜŞMEYECEĞİM" DEMİŞ

Aktarılanı söylüyorum: Kılıçdaroğlu'nun Deniz Baykal'la doktoru izin vermediği için görüşme yapamadığı bilgisi doğru değil. Daha doğrusu, Kemal Bey'e böyle bir gerekçe sunulmuş ama esasında görüşme yapmak istemeyen Deniz Bey'in kendisiymiş. Günler öncesinden Kılıçdaroğlu'nun geleceği bilgisi üzerine, "Söyleyin gelmesin... Görüşmeyeceğim" demiş Deniz Bey.


Haber Videosu

: Kılıçdaroğlu'na Almanya'da Soğuk Duş! Baykal, "Söyleyin Yanıma Gelmesin" Demiş

Manşet

Haberler