Başlangıç Şömizli Özel Baskısıyla Raflardaki Yerini Aldı! - Haberler
Haberi Paylaş

Başlangıç Şömizli Özel Baskısıyla Raflardaki Yerini Aldı!

Bültenler - Haberler | Güncel
Başlangıç Şömizli Özel Baskısıyla Raflardaki Yerini Aldı!

Çıktığı gün çok satanlar listesinde birinci sırada yerini alan Dan Brown'ın son romanı Başlangıç şömizli özel baskısıyla meraklılarını bekliyor!

3 Ekim 2017'de okurlarıyla buluşan ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran Başlangıç ile Dan Brown, bu sefer de insanlığı başlangıçtan bugüne meşgul eden iki temel soruyu soruyor:
"Nereden geldik? Nereye gidiyoruz?"

KİM OLURSAN OL, NEYE İNANIRSAN İNAN, ÇOK YAKINDA HER ŞEY DEĞİŞECEK...

Genç adam, aniden üç büyük dinin temsilcilerine döndü. "Şaşırtıcı bulacağınızı tahmin ettiğim bilimsel bir buluşum sebebiyle bugün buradayım. İnsanlık deneyimimizin en temel iki sorusuna cevap bulma ümidi ile yıllardır peşinden koşuyordum. Bu bilginin tüm inananları derinden etkileyeceğinden eminim. Nasıl desem, 'yıkıcı' diye tanımlanabilecek bir değişikliğe sebep olabilir. Birazdan görecekleriniz, dünyayla paylaşmayı umduğum sunumun kaba bir kesiti. Fakat bunu yapmadan önce dünyanın en etkili din adamlarına danışmak, en çok etkilenecek kişilerce nasıl algılanacağını öğrenmek istedim." Piskopos, haham ve ulema birbirlerine baktılar, sıkılmış görünüyorlardı. Piskopos, "İlginç bir girizgâh Bay Kirsch. Bize gösterecekleriniz dünya dinlerinin temelini sarsacakmış gibi konuşuyorsunuz," dedi. Genç adam kutsal metinlerin saklandığı bu eski mahzende etrafına baktı. Temellerini sarsmayacak, yıkacak, diye düşündü. Din adamları üç gün içinde bu sunumu bir etkinlikle insanlara duyuracağını bilmiyorlardı. Bunu yaptığında tüm insanlar, dini öğretilerin gerçekten de ortak bir noktası bulunduğunu anlayacaklardı: Hepsinin tümden yanlış olduğunu...

NEREDEN GELDİK? NEREYE GİDİYORUZ?

İnsanoğlunu başlangıçtan bugüne meşgul eden bu iki temel soruya cevap bulma iddiasındaki bir fütüristin tam da keşfini açıklayacağı gece her şey trajik bir biçimde karanlığa gömülür. Eski öğrencisinin sunumuna davetli olan Simgebilim Profesörü Robert Langdon söz konusu keşfi öğrencisinin anısına dünyaya duyurmaya karar verir. Ancak kendisini bekleyen şifrelerden, acı sürprizlerden ve ölümcül fanatiklerden haber sizdir...
Hashtag: #baslangıc #neredengeldik #nereyegidiyoruz

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title