Başkent'in Tüm Işıkları Onetower'dan Görülecek

Başkent'in Tüm Işıkları Onetower'dan Görülecek

13.06.2014 10:09 | Son Güncelleme: 13.06.2014 10:09
Başkent'in Tüm Işıkları Onetower'dan Görülecek

Ankara’nın en prestijli bölgelerinden Oran’da 185 metre yüksekliğiyle zirvede bir hayat sunacak OneTower, kaliteli yaşamın yanı sıra 360 derecelik eşsiz manzarasıyla da fark oluşturucak.“Başkent’in zirvesi”ni hayata geçiren İTO Yatırım’ın ortaklarından Özkan Özçelik, OneTower’ın kaliteli yaşam isteyenlerin tercih ettiği projelerin başında geldiğini bildirdi.

Ankara'nın en prestijli bölgelerinden Oran'da 185 metre yüksekliğiyle zirvede bir hayat sunacak OneTower, kaliteli yaşamın yanı sıra 360 derecelik eşsiz manzarasıyla da fark oluşturucak.

"Başkent'in zirvesi"ni hayata geçiren İTO Yatırım'ın ortaklarından Özkan Özçelik, OneTower'ın kaliteli yaşam isteyenlerin tercih ettiği projelerin başında geldiğini bildirdi.

Oran bölgesinin Ankara'da lüksün ve prestijin merkezi görevi gördüğünü kaydeden Özçelik, OneTower'ın bölgedeki en iddialı konut projesi olduğunu vurguladı.

Birbiri ardına yükselen konut projeleri ile Ankara'nın modern bir başkent görünümüne büründüğünü söyleyen Özçelik, "Ankara'nın bu değişimine katkı sağlayan en önemli projelerden birini daha inşa etmenin gururunu yaşıyoruz. Ankara'nın en iddialı konut ve alışveriş merkezini inşa etme hedefiyle çıktığımız yolda, konut sahipleri standartların üzerinde bir yaşama 'merhaba' derken, Başkent'in en güzel manzarasına da hakim olacaklar. Başkent'in en yüksek bölgelerinden Oran'da en yüksek konut kulesini hayata geçirirken, projemizde ev sahibi olacaklara kaliteli bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyoruz" dedi.

ANKARA'NIN "IŞIK DENİZİ"

Denize hasret Ankaralılar'a gün batımı sonrası ışık kümelerinden denizi aratmayacak "derin" bir manzara izlettireceklerini belirten Özçelik, "OneTower'da belki Ankaralılar'a deniz manzarası sunamıyoruz ancak; kentin tüm ışıklarını evlere getiriyoruz. OneTower ile Ankara'ya en yüksekten bakan konut sakinleri en güzel manzaraya da sahip olacaklar. Bir yanda orman, göl, diğer yanda Ankara'nın tüm detayı, akşamdan sonra yüksekliğin verdiği engin görünümle ışık denizini evinize getirecek. Işıklar adeta yakamoz gibi bakmaya doyulmaz bir görüntü oluşturacak" diye konuştu.

Özçelik, 48 katlı OneTower'ın başarılı mimari projesi ile tüm konut sahiplerine ayrıcalıklı manzara yaşattıracağının altını çizerek, şunları söyledi:

"Ankara'nın en yüksek konut kulesini inşa ederken elbette konutların manzarasının da oldukça özel olması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden de OneTower'ı 360 derecelik manzaraya sahip olacak şekilde konumlandırdık. Özel mimarisi sayesinde tüm OneTower sakinleri, renkli, iç açıcı, yeşil ve mavinin bütünleştiği görüntüleri izleyecek. OneTower'da tüm konutlar "Ankara'nın denizi" Gölbaşı'na doğru göl ve yeşillik ya da Dikmen Vadisi'ne doğru kent manzarasını görüyor. Ayrıca konutların tamamı gün ışığından optimum yararlanacak şekilde konumlanıyor."

Özkan Özçelik, OneTower'ın İngiltere'de "rüzgar tüneli" testine tabi tutulduğunu anımsatarak, bu test sayesinde 48'inci katta oturanların bile rüzgarın sert etkilerinden etkilenmeden balkon keyfi yapabileceğini kaydetti.

ONETOWER

1150 rakımla Ankara'nın en yüksek bölgelerinden Oran'da inşa edilen OneTower, 48 katlı, 185 metre yükseklikte olacak. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükteki 306 residence daire bulunmakta.

Mimari tasarımını TabanlıoğluMimarlık'ın yaptığı OneTower'ın sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, vitamin bar, sauna, buhar odası, masaj odası, dinlenme alanı, genel aktivite alanları (lounge, özel davet mekanları, toplantı salonları), çocuk kulübü, fitness, pilates/yoga salonu, squash, tek pota basketbol sahası, masa tenisi, soyunma odaları, satranç salonu, dart salonu ve yönetim ofisleri bulunacak.

OneTower'da güvenlik hizmeti, vale hizmeti, concierge hizmetleri (alışveriş desteği, temizlik hizmeti, ilaç tedariği, çiçek gönderimi, kuru temizleme/lostra ve terzi hizmetleri, kurye ile posta gönderimi, sosyal tesis rezervasyon işlemleri, catering/davet organizasyonu, çocuk bakım hizmeti, araç kiralama hizmeti, bilet/otel/tur organizasyon), teknik destek (bakım/onarım) hizmetleri verilecek. - ANKARA

Başkent'in Tüm Işıkları Onetower'dan Görülecek
Başkent'in Tüm Işıkları Onetower'dan Görülecek

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title