Başkan Uğur Polat, Sanatçılarla Bir Araya Geldi

Başkan Uğur Polat, Sanatçılarla Bir Araya Geldi

Başkan Uğur Polat, Sanatçılarla Bir Araya Geldi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın ev sahipliğinde Malatya Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babuhanoğlu ve film festivali onur konuğu Nastassja Kinski’nin katılımıyla Ramada Otelde gerçekleşen organizasyona, Uluslararası Film Festivaline katılmak üzere ilimizde bulunan sanatçılar, yönetmenler ve organizasyon sebebiyle Malatya’da bulunan misafirler katıldı.

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ın ev sahipliğinde Malatya Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babuhanoğlu ve film festivali onur konuğu Nastassja Kinski'nin katılımıyla Ramada Otelde gerçekleşen organizasyona, Uluslararası Film Festivaline katılmak üzere ilimizde bulunan sanatçılar, yönetmenler ve organizasyon sebebiyle Malatya'da bulunan misafirler katıldı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, " Su Arıtma Tesislerinde düzenlenen törene Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Eryılmaz, Cuma Özdemir, Mehmet Akif Yavuzlu, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Neşet Yıldırım ile belediye meclis üyeleri ile belediye birim müdürleri katıldı. İlimizde bu yıl 5. Uluslararası Film Festivalini gerçekleştiriyoruz. Film Festivalinde Yeşilyurt Belediyesi organizasyonun bir parçası olarak yer alıyor. İmkanlarımız ölçüsünde ilçemizi en güzel şekilde sinemacılarımızın, gazetecilerimizin, misafirlerimizin dikkatine sunmaya çalıştık, en güzel şekilde temsil etmeye gayret gösterdik. 5. Uluslararası Film Festivali çerçevesinde ilimizde misafir olan bugün özellikle davetimize icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Bugün birbirinden değerli konuklarımızla 5. Film Festivali sebebiyle bir aradayız, bu tür organizasyonları çok önemsiyorum. Film festivalimizin daha da geliştirilerek büyümesinden yanayım. Çünkü siz fiziki olarak büyürken eğer sanatsal alanda aynı büyümeyi gerçekleştiremezseniz, bir yanınız hep eksik kalacaktır" dedi. - MALATYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title