Başkan Gökçek, Erol Mütercimler'i Savcılığa Verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Gökçek, Erol Mütercimler'i Savcılığa Verdi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir televizyon kanalında, "Kadir Topbaş, Melih Gökçek ve Recep Altepe tutuklanacak" iddialarında bulunan Yazar Erol Mütercimler'i savcılığa verdiğini bildirdi.

Melih Gökçek, bir televizyon kanalında, " Kadir Topbaş, Melih Gökçek ve Recep Altepe tutuklanacak" iddialarında bulunan Yazar Erol Mütercimler'i savcılığa verdiğini twitter'dan duyurdu.

"BU ADAMI İLK KEZ BU TWEETLE TANIDIM"

Başkan Gökçek, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Mütercimler'in bir televizyon kanalında yaptığı açıklamayı da paylaşarak, "Bu adamı ilk kez bu tweetle tanıdım.

"BAKALIM HAPİSHANE İLE KİM TANIŞACAK"

Bugün kendini savcılığa verdim.Bakalım hapishane ile kim tanışacak? Bekleyeceğiz. Artistlik yapacaksın ve karşındaki tırsacak. Bizi başkalarıyla karıştırdın."BAKALIM AĞABABALARIN, SENİ İŞİN İÇİNDEN SIYIRABİLECEK Mİ"

Ergenekon'dan yırtmışmış. Bir de biz açalım dosyanı, bakalım altından neler çıkacak? Bakalım ağababaların, seni işin içinden sıyırabilecek mi? Türkiye'de talimatla darbe yapmaya kalkanların halini görüyorsun. Ağababaları bile şimdi satıyorlar. Dikkat et, seni de ortada bırakmasınlar" dedi.


Başkan Gökçek, Erol Mütercimler'i Savcılığa Verdi
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım