RECEP ALTEPE HABERLERİ

Recep Altepe haber, Recep Altepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Altepe

Recep Altepe

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 -

Recep Altepe Kimdir ?

1959´da Bursa´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bursa´da tamamladı. Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü´nü bitiren Recep Altepe, 1983 yılında kendi işini kurarak kalorifer, buhar kazanı imalatı, ısıtma-soğutma tesisatı ve proje işleri yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Altepe 8.2.2018
Uludağ'daki Büyük Otel Yıkıldı, Arsası Otopark Oldu
Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da, İl Özel İdaresi'ne ait tapulu tek tesis olan Büyük Otel, çıkarılan yasayla kurumun kapatılmasının ardından Büyükşehir Belediyesi'ne devredildi. Belediye de oteli yıktı, yerine otopark yaptı. GÜMTOB Başkanı Haluk Beceren, "Uludağ'da Özel İdare'ye ait tapulu tek tesis Büyük Otel idi. Yıkılan hali, ilk hali değildi. Daha sonra büyütüldü. Uludağ'da bir dönemin en iyi otellerinden biriydi" dedi. Beceren, şunları kaydetti: "Kanun değişikliğiyle özel idarelerin tüm varlıklarının büyükşehir belediyelerine devredilmesiyle, bu otel de Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne devredildi. Büyükşehir Belediyesi de içinde var olan kiracıyı tahliye ederek, yeniden yapılmak üzere bu kış başında yıktı. Otelin yıkımıyla ortaya çıkan arazi düzeltilerek otopark olarak kullanılmaya başlandı. Birinci Oteller Bölgesi'ndeki otopark sıkıntısı giderilmiş oldu. Gelecekte bu araziye nasıl bir yapı yapılacak, bilmiyoruz. Bu otoparkın geçici olduğunu düşünüyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin tasarrufunda olan bu araziye altı otopark, üzeri otel olacak bir tesis yapılacağını öğrendik, öyle biliyoruz." HUKUK MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR Bursa Valiliği Özel İdare'den tesisi Dörts İnşaat Yapı şirketi adına kiralayan işletmeci Emre Saklıca, tesisin belediyeye devredilmesinin ardından işletme ruhsatı için başvuruda bulundu. Kış sezonu için tur acentaları ve çok sayıda müşterisiyle bağlantıları yapan Saklıca, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'den, Büyük Otel'in yıkılıp, yerine otopark yapılacağını öğrendi.
Recep Altepe 8.2.2018
Uludağ'daki Tek Ruhsatlı Otel Yıkılıp Otopark Oldu
TÜRKİYE'nin ilk ve en modern kayak tesislerine sahip Uludağ'da, tek ruhsatlı olan Büyük Otel yıkılıp otopark yapıldı. Toplam 30'a yakın otel ve kamuya ait misafirhanenin bulunduğu Uludağ'da artık ruhsatlı hiç bir tesis yok. GÜMTOB Başkanı Haluk Beceren, şu an otopark olarak kullanılan arsaya altı otopark üstü otel olan bir tesis yapılacağını öğrendiklerini söyledi. Büyük Otel'in yıkılmadan önceki son işletmecisi ise tesisi tahliye ettiğinden zarara uğradığı gerekçesiyle hukuk mücadelesini sürdürüyor. Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da, İl Özel İdaresi'ne ait olan tek ruhsatlı olan Büyük Otel, Özel İdare'nin çıkartılan yasayla kapatılması üzerine Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne devredildi. Belediye de oteli yıktı, otelin boş kalan arsası otopark oldu. Güney Marmara Turizm ve Otel İşletmecileri Birliği Derneği (GÜMTOB) Başkanı Haluk Beceren, 'Uludağ'da Özel İdare'ye ait ruhsatlı tek tesis Büyük Otel idi. Yıkılan hali ilk hali değildi. Daha sonra büyütüldü. Uludağ'da bir dönemin en iyi otellerinden biriydiö dedi. Beceren, şunları kaydetti 'Daha sonra kanun değişikliği ile Özel İdarelerin tüm varlıklarınn Büyükşehir Belediyelerine devredilmesiyle bu otel de Bursa Büyükşehir Beledeyise'ne devredildi. Büyükşehir Belediyesi de içinde var olan kiracıyı tahliye ederek, yeniden yapılmak üzere bu kış başında yıktı. Otelin yıkımıyla ortaya çıkan arazi düzeltilerek otopark olarak kullanılmaya başlandı.Birinci Oteller Bölgesindeki otopark sıkıntısı giderilmiş oldu. Gelecekte bu araziye nasıl bir yapı yapılacak, bilmiyoruz. Bu otoparkın geçici olduğunu düşünüyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin tasarrufunda olan bu araziye altı otopark üzeri otel olacak bir tesis yapılacağını öğrendik, öyle biliyoruz.ö HUKUK MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR Büyük Otel'in yıkılmadan önceki son işletmecisi Emre Saklıca ise, devir sırasında kira sözleşmesi bitmeden tesisi tahliye etmek durumunda kaldığından maddi kayba uğradığını gerekçe göstererek Bursa 4'üncü Sulh Hukuk Mahkemesi'nde 'Zarar tazminat' davası açtı. Bursa Valiliği Özel İdare'den tesisi Dörts İnşaat Yapı şirketi adına kiralayan işletmeci Emre Saklıca, tesisin Bursa Büyükşehir'e devredilmesinin ardından işletme ruhsatı için başvuruda bulundu. Kış sezonu için tur acentaları ve çok sayıda müşterisiyle bağlantıları yapan Saklıca, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'den Büyük Otel'in yıkılıp yerine otopark yapılacağını öğrendi.
Recep Altepe 6.12.2017
Başkan Aktaş Ciddi Borcumuz Var, Ama İflas Etmiş Durumda Değiliz
Belediye Başkanı Recep Altepe'nin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa etmesinden sonra bu göreve seçilen Alinur Aktaş, görevdeki 34'üncü gününde gazetecilerle bir araya geldi.
Recep Altepe: Muhtarlarla Büyük BuluşmaRecep Altepe 1.12.2017
Recep Altepe 20.11.2017
Aktaş, İnegöl Belediyesi Personeliyle Vedalaştı
Recep Altepe'nin istifasının ardından 2 Kasım 2017 günü Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başlayan Alinur Aktaş, 13 buçuk yıl birlikte çalıştığı İnegöl Belediyesi'ndeki personeli de unutmadı.
Recep Altepe 18.11.2017
Başkan Aktaş, Bursalılarla Buluştu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istemesi üzerine görevinden ayrılan Recep Altepe'nin yerine geçen hafta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Alinur Aktaş, 'hayırlı olsun' ziyaretlerini toplu olarak kabul etti.
Recep Altepe 16.11.2017
Bursa'da Su ve Toplu Taşımada En Az Yüzde 10 İndirim
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin, ak PArti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifasının istenmesinin ardından, geçtiğimiz 2 Kasım günü Belediye Meclisinde yapılan seçimle göreve gelen Alinur Aktaş Su ve Toplu Ulaşım fiyatlarındaki indirimi DHA Muhabirine anlattı.
Recep Altepe 6.11.2017
Menderes Türel, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Seçildi
Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe'nin istifasının ardından boşalan Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığına, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in adaylığı uygun bulunmuştu.
Recep Altepe 3.11.2017
Göreve Başlayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Çok Çalışmaya İhtiyacımız Var
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istediği başkanlar arasında yer alan Recep Altepe'nin görevden ayrılması üzerine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen AK Parti'li Alinur Aktaş, sabah namazını Emirsultan Camii'nde kılıp, Emirsultan Türbesi'nde dua ederek, göreve başladı.
Recep Altepe 3.11.2017
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş Açıklaması
Recep Altepe'nin istifasıyla boşalan başkanlığa Büyükşehir Belediye Meclisinde dün yapılan oylamayla seçilen Aktaş, sabah namazını Emir Sultan Camisi'nde kılıp, vatandaşlarla bir araya geldi.
Recep Altepe 2.11.2017
Bursa'nın Yeni Başkanı Alinur Aktaş Açıklaması
Bursa’da Recep Altepe’nin istifasının ardından meclis üyelerinin oylarıyla başkan seçilen Alinur Aktaş, Bursa için ortak akılda buluşacaklarını belirterek, "Bursa’yı tüm dinamiklerle yöneteceğiz.
Recep Altepe 2.11.2017
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aktaş Seçildi
Recep Altepe'nin istifasıyla boşalan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK Parti'nin adayı, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş seçildi.
Recep Altepe 2.11.2017
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Yeni Başkanı Alinur Aktaş
BURSA Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isteği üzerine görevinden istifa eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin yerine İnegöl Belediye Başkanı AK Partili Alinur Aktaş'ı seçti.
Recep Altepe 2.11.2017
Recep Altepe'nin İstifasıyla Boşalan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK Parti Adayı Alinur...
Recep Altepe'nin istifasıyla boşalan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK Parti adayı Alinur Aktaş seçildi.
Recep Altepe 31.10.2017
Uysal Sorunları Ortak Çözme Mesajı Verdi
İSTANBUL (AA) – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin istifasıyla başkanlık koltuğu boşalan Marmara Belediyeler Birliği Başkanlığına seçilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, 44 yıllık birliğin 15'inci başkanı seçildiğini belirterek, "Hepimiz belediyeciyiz.
Recep Altepe 31.10.2017
Recep Altepe'nin İstifasının Ardından Boşalan Marmara Belediyeler Birliği'nin Başkanlığına İstanbul...
IHAAW120124-GEN/31-10-2017 - Recep Altepe’nin istifasının ardından boşalan Marmara Belediyeler Birliği’nin başkanlığına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal seçildi.
Recep Altepe 30.10.2017
AK Parti'de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin Temayül Yoklaması
AK Parti Bursa İl Başkanlığı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin istifasının ardından, Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yeni ismin belirlenmesi amacıyla temayül yoklamasına gitti.
Şu an buradasınız: Recep Altepe Haberleri | Recep Altepe Kimdir - Haberler - Recep Altepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Altepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Altepe'den Aktaş'a Sürpriz Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.5.2020 19:25:55. #1.15#
title