Başkan Genç'ten Başkentte Ziyaret Turu - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Genç'ten Başkentte Ziyaret Turu

Başkan Genç'ten Başkentte Ziyaret Turu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop ile Samsun, İstanbul ve Hatay Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop ile Samsun, İstanbul ve Hatay Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Başkent Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat'ın ardından AK Parti Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Hasan Basri Kurt, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin, MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, İstanbul Milletvekili Harun Karaca ve Hatay Milletvekili Fevzi Şamverdi'ye misafiri oldu.

MİLLETVEKİLLERİNE BAŞARI DİLEDİ

Samimi havada gerçekleşen ziyaretlerde milletvekillerine hayırlı olsun temennisinde bulunan Genç, yeni görevlerinde Demircan, Köktaş, Kırcalı, Kurt ve Karaca'ya başarı diledi. AK Parti hükümeti ile birlikte Samsun'a başta ulaşım ve sağlık olmak üzere pek çok alanda önemli yatırımlar sağlandığına işaret eden Başkan Genç, Samsun'u Meclis'te temsil eden AK Parti'li bir bakan ve 5 milletvekillinin de 2023 yolunda şehre önemli kazanımlar sağlayacağına inandığını söyledi. Genç, "Samsun'umuzu hükümetimiz, Meclis'te şehrimizi temsil eden milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve sivil toplum örgütlerimizle birlikte hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

SAMSUN'UN AVANTAJLARI ÇOK

Samsun'un önemli potansiyel ve avantajlarının bulunduğuna da vurgu yapan Genç, "Şehrimiz Allah vergisi inanılmaz bir coğrafyada bulunuyor. Karadeniz ülkelerinin Anadolu'ya, Anadolu'nun ise Karadeniz ülkelerine açılan kapısı olan bir şehre sahibiz. İki tarafımız Türkiye'nin en önemli ovalarıyla çevrili. Dört ulaşım ağına da sahibiz. Müthiş bir insan gücü potansiyeli var. İlçelerimizin her biri tarım ve turizm gibi ayrı birer potansiyele sahip. Tüm bu avantajlarımızı birlik ve beraberlik içerisinde el ele vererek değerlendirebiliriz" dedi.

"ŞEHRİMİZ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ"

AK Parti Samsun Milletvekilleri Demircan ve Köktaş ile İstanbul Milletvekili Karaca ise ziyaretinden dolayı Başkan Genç'e teşekkür etti. Demircan, Köktaş, Kırcalı ve Kurt, "Samsun'un tüm milletvekilleri olarak şehrimiz için birlikte çalışacağız" diye konuştu. Ziyaretlerin sonunda Başkan Osman Genç, Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop ile Milletvekilleri Demircan, Köktaş, Kırcalı, Kurt, Tekin, Zeybek, Usta, Karaca ve Şamverdi'ye Canik Belediyesi bünyesindeki kurs merkezlerinde eğitim gören bayanlar tarafından perspektif sanatıyla yapılan üç boyutlu tablo hediye etti. - SAMSUN

Başkan Genç'ten Başkentte Ziyaret Turu

Başkan Genç'ten Başkentte Ziyaret Turu

Başkan Genç'ten Başkentte Ziyaret Turu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Mustafa Şentop, Osman Genç, Samsun, Canik, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title