Başkan Doğan Şirintepe Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

Başkan Doğan Şirintepe Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

İzmit Belediye Başkanı Dr.

Başkan Doğan Şirintepe Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Şirintepe mahallesine yaptığı inceleme gezisinde vatandaştan oldukça olumlu tepkiler aldı.

Mahallede cadde ve sokakları büyük bir dikkatle inceleyen Başkan Doğan'a bu gezide Belediye Meclis Üyesi İsmail Gün, Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Murat Demir, daire müdürleri, mahalle muhtarı Şuayip Muti ile AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş eşlik etti.

Başkan Doğan, Şirintepe mahallesi Şahintepe bölgesindeki Güven Sokak'ta inşaatı süren, Nene Hatun Camisinde incelemelerde bulundu. İnşaat yetkililerinden bilgi alan Doğan, aynı sokakta boydan boya bir korkuluk çalışması başlattıklarını, yapılacak korkulukların sokağın güvenliğini ciddi ölçüde arttıracağını söyledi. İZMEK'e bağlı Şirintepe Kurs Merkezi'ni de ziyaret eden Doğan, el nakış ve mefruşat branşlarında kurs gören öğrencilerle bir süre sohbet etti. Yapılan eserleri çok beğendiğini söyleyen Doğan, kursa devam eden bayanlara başarılar diledi.

İncelemeler sırasında bölge sakinlerinden Güler Yüksel, Başkan Doğan'a hizmetleri nedeniyle teşekkür etti. Doğan, çalışmaların takdir görmesinin kendilerini daha çok motive ettiğini söyleyerek, Güler hanıma teşekkür etti. Şahin Tepesi bölgesinde oturan vatandaşlardan Nezihe Eren de, kendi bölgelerindeki parka ilave kondisyon aletleri istedi. Başkan Doğan, vatandaşların talebinin karşılanması talimatını verdi. İzmit ve Derince ilçelerini birbirinden ayıran sınırdaki, Çınarlı Deresi'ni de inceleyen Doğan, dere kenarındaki otların temizlenerek, bahara hazırlık yapılması konusunda görevlileri uyardı. - KOCAELİ