Başak Cengiz'in katili ile Müslüme'nin dedesi tek kişilik odalarda kalıyor! Havalandırmaya bile ayrı ayrı çıkarıyorlar - Haberler
Haberi Paylaş

Başak Cengiz'in katili ile Müslüme'nin dedesi tek kişilik odalarda kalıyor! Havalandırmaya bile ayrı ayrı çıkarıyorlar

Demirören Haber Ajansı / Şeyhmus Çakan - Haberler | Güncel

İstanbul'da samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i öldüren Can Göktuğ Boz ile Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra cesedi bulunan Müslüme Yağal'ın tutuklanan dedesi Hasan Yağal, Diyarbakır Cezaevi Kampüsü Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde tek kişilik odalara konuldu. Boz ve Yağal, diğer hükümlülerin zarar vermemesi için havalandırmaya da ayrı ayrı çıkarılıyor.

İstanbul'da 10 Kasım günü samuray kılıcıyla yolda yürüyen mimar Başak Cengiz'i öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Can Göktuğ Boz, Diyarbakır Cezaevi Kampüsü Yüksek Güvenlikli Cezaevi'ne getirildi.

Mersin'in Gülnar ilçesi Yanışlı Mahallesi kırsalında 10 Kasım günü kaybolan, yapılan aramalar sonucu 10 gün sonra da cansız bedeni bulunan Müslüme'nin ölümüne ilişkin tutuklanan dedesi Hasan Yağal da Diyarbakır'a getirilerek aynı cezaevine kondu.

Başak Cengiz'in katili ile Müslüme'nin dedesi tek kişilik odalarda kalıyor! Havalandırmaya bile ayrı ayrı çıkarıyorlarMimar Başak Cengiz'i samuray kılıcıyla öldüren Göktuğ Boz.

Tek kişilik odalarda gözetim altında tutulan Boz ve Yağal'ın yemekleri gardiyanlar tarafından veriliyor. Boz ve Yağal, zarar görmemesi için havalandırmaya da diğer tutuklu ve hükümlülerden ayrı çıkarılıyor.

Zaman zaman sağlık sorunları olduğunu belirten Hasan Yağal, doktor kontrolünden geçiriliyor. Hasan Yağal ile Can Göktuğ Boz için geldikleri günden beri henüz ziyaretçi gelmediği belirtildi.

Demirören Haber Ajansı / Şeyhmus Çakan - Son Dakika Haberleri

Can Göktuğ Boz, Başak Cengiz, Diyarbakır, Müslüme, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (1)
Zeynep Nursen:Onları korumak için gösterdiğiniz özeni kadına, halka gösterin Cevap Yaz 6 195 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title