Bağlıkaya Haberleri

Bağlıkaya haber, Bağlıkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bağlıkaya - 08.03.2021
Kırmızı kategorideki Aksaray'da, pazartesi yoğunluğu (2)
MARKETLERDE 'İNDİRİM' YASAKLANDI  Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı 'çok yüksek riskli' kırmızı kategoride yer alan Aksaray'da  Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu, zincir marketler de dahil olmak üzere tüm market ve benzeri iş yerlerinin indirim ve 'damping' adı altında yaptıkları kampanyaların, vatandaşların bir arada bulunarak yoğunluğun ve bulaşın azaltılması amacıyla ikinci bir karara kadar yapılmamasına karar verdi. Ayrıca merkeze bağlı Çavdarlılar köyü, Bağlı köyü, Ceran köyü ve Bağlıkaya beldesinde vaka sayısındaki artış sebebiyle, salgının yayılmasını engellemek amacıyla mevcuttaki pozitif konavirüs vakalarının ve bundan sonra olacak olan pozitif vakalar evlerinde kolluk kuvvetlerince izolasyona alınacak.
Bağlıkaya - 11.01.2021
Türkiye, Ukraynalılar için 2020'de bir numaralı turizm durağı oldu
Bu kapsamda TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Ukrayna Turizm Geliştirme Ajansı (DART) Başkanı Mariana Oleskiv ile çevrim içi toplantıda görüştü.
Bağlıkaya - 05.01.2021
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya: "Hijyen ve güvenlik, tatil tercihinde birinci sıraya yerleşti"
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, salgın süreci sonrası turizmde tüketici trend ve beklentilerinin değiştiğini belirterek, "Hijyen ve güvenlik, tatil tercihinde birinci sıraya yerleşti" dedi.
Bağlıkaya - 28.12.2020
TÜRSAB, salgın sonrası için yol haritası çıkarıyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, salgın sonrası değişen turizm anlayışına perspektif oluşturmak ve seyahat acentelerinin 2021 yılına dair iş planlarına ışık tutmak amacıyla Amerikan Tur Operatörleri Birliği (USTOA) Başkanı Terry Dale ile bir...
Bağlıkaya - 24.12.2020
TÜRSAB, hedef turizm pazarlarıyla görüşmelerini sürdürüyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Türkiye'nin hedef pazarlarında 2021 stratejisi belirlemek amacıyla yaptığı görüşmeler kapsamında Alman Seyahat Acenteleri Birliği (DRV) Başkanı Norbert Fiebig ile bir araya geldi.
Bağlıkaya - 17.12.2020
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya: "Türkiye turizmde rakiplerinden daha erken toparlanacak"
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, turist alan ülkelerin 2019 yılının rakamlarına 2023 yılında ulaşmayı hedeflediklerini, Türkiye'nin ise daha erken toparlanacağını belirterek, "Biz 2019 rakamlarını 2022'de yakalamayı hedefliyoruz.
Bağlıkaya - 15.12.2020
TÜRSAB, dünya sektör başkanlarıyla 2021 turizmini değerlendirmeye devam ediyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, "2020 yılında 2 milyon Rus turisti ülkemizde ağırladık.
Bağlıkaya - 11.12.2020
TÜRSAB, dünya sektör başkanlarıyla 2021 turizmini değerlendirmeye devam ediyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, "T20 yapısının oluşmasının uluslararası turizm endüstrisi için sürdürülebilirlik açısından önem taşıyor.
Bağlıkaya - 10.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 30
Geçen pazar günü saat 06.00 sıralında, sabah namazı için Bağlıkaya Camisi'ne gelenler, kumbaradan yardım paralarının çalındığını fark edince durumu jandarma ekiplerine bildirdi.
Bağlıkaya - 07.11.2020
Kocaeli'de "Turizm Sektör Buluşması" gerçekleştirildi
Etkinliğe Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, ilçe belediye başkanları ve seyahat acentalarının temsilcileri katıldı.
Bağlıkaya - 30.10.2020
TÜRSAB'dan İzmir depreminin yaralarını sarmak için destek çağrısı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), merkez üssü İzmir Seferihisar olan depremin ardından bölgede yaraları sarmak amacıyla Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya'nın koordinasyonunda, turizm paydaşlarının el ele vereceği bir destek kampanyası başlattı.
Bağlıkaya - 27.10.2020
TÜRSAB Yüksek İstişare Kurulu'nun ilk toplantısı gerçekleştirildi
TÜRSAB'dan yapılan açıklamaya göre, 54. dönem Turizm Bakanı ve eski TÜRSAB Başkanı Bahattin Yücel, TÜRSAB Onursal Başkanı Talha Çamaş, eski Başkanlardan Muktedir Ballı, Turizm ve Seyahat Acenteleri Vakfı (TURSAV) Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kurtoğulları, geçmiş dönemlerde TÜRSAB Genel Sekreterliği görevinde bulunan Çetin Gürcün, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkan Yardımcısı Ali Güreli ve turizm sektörünün deneyimli isimlerinin katılımıyla oluşturulan Yüksek İstişare Kurulu, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya'nın ev sahipliğinde bir araya geldi.
Bağlıkaya - 16.10.2020
TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya: "Turizm Destek Paketi Uygulaması'nı olumlu buluyoruz"
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) açıkladığı Turizm Destek Paketi Uygulaması'nı olumlu bulduklarını belirterek, "Kasım ayı gelmeden bu uygulamanın çıkmış olması turizmcilerin kış dönemini biraz daha rahat geçirmesine vesile olur.
Bağlıkaya - 23.09.2020
ATO Başkanı Baran, TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya ile görüştü Açıklaması
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, başkentin sağlık turizminden büyük gelir elde edebilecek uygunlukta bir şehir olduğunu belirterek, "Ankara'da sağlık turizmini geliştirmek için Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinden (TÜRSAB) destek bekliyoruz.
Bağlıkaya - 21.09.2020
TÜRSAB ve İTO'dan iş birliği
Verilen bilgiye göre, TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve İTO Başkanı Şekib Avdagiç, İTO'da yapılan toplantıda iki kurumun ortak çalışmalarla hayata geçirebileceği projeleri değerlendirdi.
Bağlıkaya - 10.08.2020
Son dakika haberi | Antalya'ya bugün 23 bin Rus turistin gelmesi bekleniyor
Son dakika haberine göre Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, "Bugün itibarıyla Türkiye'nin ana pazarlarında başı çeken Rusya'dan ilk charter uçuşlar gerçekleşmeye başladı.
Bağlıkaya - 01.08.2020
"Belgesiz villa kiralama dolandırıcılığa kapı aralıyor" uyarısı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, turizm amaçlı villa, ev ve apart daire kiralama işlemini seyahat acentelerinin yapması gerektiğini belirterek, "Seyahat acentaları dışında, kişi veya bazı esnaflar aracılığıyla yapılmaya başlanan bu belgesiz faaliyetler,...
Bağlıkaya - 29.07.2020
Güvenli Turizm Belgesi alan otel ve restoran sayısı 3 bin 500'e yaklaştı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, 50 odadan fazla odaya sahip tesislere Güvenli Turizm Belgesi alma zorunluluğu getirildiğini anımsattı.
Bağlıkaya - 17.07.2020
Aksaray'da elektrik tellerine temas eden saman yüklü kamyon yandı
Osman Yıldız'ın (27) kullandığı 68 AD 280 plakalı saman balyası yüklü kamyon merkeze bağlı Bağlıkaya beldesinde elektrik tellerine temas etti.
Bağlıkaya - 03.07.2020
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya: "2021'i hedefleyip maça hazırlanmak lazım"
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, dünya turizm sektörü için 2020'nin "kayıp yıl" olduğunu belirterek, "2021'i hedefleyip, pazarlama çalışmalarını yoğunlaştırıp maça hazırlanmak lazım. Uluslararası turizm pazarında 2021'de çok önemli bir mücadele olacak.
Bağlıkaya - 02.07.2020
TÜRSAB'ın koronavirüs raporu, dünyadan takdir kazandı
Bu çerçevede TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya'ya Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO), Dünya Seyahat Acentaları Birlikleri Federasyonu (UFTAA), İsveç Seyahat Acentaları ve Tur Operatörleri Birliği (SRF), Alman Seyahat Birliği (DRV), Amerika Seyahat Danışmanları Birliği (ASTA), Hollanda Seyahat Acentaları Birliği (ANVR) ve İspanya Turizm Ajansı (TURESPANA) tarafından teşekkür mektupları iletildi.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bağlıkaya Haber, Bağlıkaya Son Dakika Haberleri - Haberler - Bağlıkaya haber sayfamızda Bağlıkaya haberleri okuyabilir, Bağlıkaya son dakika haberleri ve güncel Bağlıkaya gelişmelerini görebilirsiniz. Kırmızı kategorideki Aksaray'da, pazartesi yoğunluğu (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 20:04:45. #1.16#

title