Bafra'da Yaşlılar Haftası Kutlandı
Haberler » Yerel » Bafra'da Yaşlılar Haftası Kutlandı - Haberler

Bafra'da Yaşlılar Haftası Kutlandı

75.Yıl Huzurevi'nde kutlama yapıldı.

Bafra'da Yaşlılar Haftası Kutlandı

'un ilçesinde "1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü" kapsamında Bafra

75. Yıl Huzurevi'nde kutlama yapıldı.

Kutlama programında konuşma yapan Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürü , "Ömrü olan herkes bir gün mutlaka yaşlanacaktır. Bizlerde ileri ki yaşamımız için mutlaka bu günden yatırım yapmamız gerekiyor. Biz millet olarak geçmiş tarihimizde büyüğünü baş tacı yapmış, küçüğüne yolda kalmışına yardım etmiş bir milletiz. Burada bakım altında bulunan büyüklerimizin ömürlerine ömür katmak değil, kalan yıllarına kalite katmayı amaçlıyoruz" dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Yüksel Kıyak, "Siz değerli büyüklerimiz sadece bugün değil, her zaman bütün personelimizle aynı heyecan ve aynı şevkle yanınızdayız. Gününüz kutlu olsun. Burada mutlu ve huzurlu günler geçirmenizi temenni ediyorum" diye konuştu.

Bafra Kaymakamı ise şunları söyledi: "Hayat, doğumla ölüm arasında geçen bir süre. İnsanoğlu geriye dönüp baktığında ya iyilikleri hatırlıyor ya da kötülükleri hatırlıyor. İstiyoruz ki iyilikler çok olsun. Bu hepimizi ilgilendiren bir konu. Dolayısıyla biz bir aileyiz, bir bütünüz. Bundan sonraki günlerde de birlikte olacağız."

Konuşmaların ardından yenilen yemek sonrası yaşlıları tek tek gezerek günlerini tebrik eden Kaymakam Ali Katırcı, Garnizon Komutanı Serdal Şahin ve Belediye Başkan Vekili İnci Varış, günün anısına yaşlılarla çeşitli hediyeler verdi. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri