Ayvalık Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Sürüyor - Haberler
Haberi Paylaş

Ayvalık Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Sürüyor

Ayvalık Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Sürüyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Balıkesir’in Ayvalık Belediyesi çevre düzenlenmeleri projesi kapsamında süren çalışmalar, Ayvalık Emniyet Müdürlüğü ve çevresinde tüm hızıyla devam ediyor.

Balıkesir'in Ayvalık Belediyesi çevre düzenlenmeleri projesi kapsamında süren çalışmalar, Ayvalık Emniyet Müdürlüğü ve çevresinde tüm hızıyla devam ediyor.

Kilit parke taş uygulamasına ait son etap çalışmalarının sürdüğü proje kapsamında, Ayvalık Belediyesi ekipleri tarafından, Yeni Mahalle sakinlerinin talebi doğrultusunda başlattığı, Yenimahalle yolu otobüs güzergahındaki yol ile Ayvalık Emniyet Müdürlüğü alt tarafında yer alan dolmuş taksi güzergahı Vergi Dairesi çevresinde uygulanan kilit parke taş döşeme işlemleri Ayvalık Belediyesi personelinin özenli çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

40 kişilik ekiple yapılan çalışmaların sona ermesinin ardından Kipa Alışveriş Merkezi ve Armutçuk Son Durak çevresinde kilit parke taş uygulamasının eş zamanlı başlanması öngörüldüğü öğrenilirken, bu çalışmaların da iki hafta gibi kısa bir süre içinde bitirilmesinin planlandığı kaydedildi.

Çalışmaları yakından takip ettiği gözlenen Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen ise, muhabirimize yaptığı açıklamada, "Yaşadığımız kenti güzelleştirmek adına, günlük hayatı kolaylaştıran ve halkımızı rahat ettirecek tüm ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıyoruz. Bu yol çalışmaları sayesinde hem araçların kolaylıkla ilerlediği hem de görüntü açısından daha güzel yollara sahip olmuş olacağız. Çalışmalar sırasında halkımızın gösterdiği hoşgörü ve Ayvalık Belediyesi personelinin özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. - BALIKESİR

Ayvalık Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Sürüyor

Ayvalık Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Sürüyor

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Yenimahalle, Balıkesir, Ayvalık, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (1)
Mustafa Karakaram@yahoo.com:Cunda adası arka denizde hala bitmeyen kanalizasyon sistemi yüzünden yollar bataklık kışın çamurdan yazın tozdan geçilmiyor birazda buralara bakılsın yeter Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title