Aynur Doğan'dan Bodrum'da Barış Mesajları

Aynur Doğan'dan Bodrum'da Barış Mesajları

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Kral 20'inci Yıl Müzik Etkinlikleri kapsamında konser veren Aynur Doğan, Kürtçe ve Türkçe şarkılar söyledi.

Aynur Doğan'dan Bodrum'da Barış Mesajları
22.08.2014 13:18 | Son Güncelleme: 22.08.2014 14:54

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Kral 20'inci Yıl Müzik Etkinlikleri kapsamında konser veren Türk halk müziği sanatçısı Aynur Doğan, Kürtçe ve Türkçe şarkılarıyla tatilcilere güzel bir gece yaşattı. Doğan, Bodrum'dan barış mesajları verdi.

Kürt kökenli Türk halk müziği sanatçısı Aynur Doğan, Kral 20'inci Yıl Müzik Etkinlikleri kapsamında Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde sahne aldı. Konseri yaklaşık 600 kişi izledi. Doğan konserine Kürtçe bir türküyle konserine başladı. Daha sonra izleyicilerin de eşlik etmesiyle Türkçe ve Kürtçe türküler seslendiren Doğan, Savaşlar yaşanmasın, çocuklar ölmesin ve artık herkes bu dünyada dilediği gibi yaşasın diyerek, Bodrum'dan sevgi ve barış mesajları verdi.

Kral 20'inci Yıl Müzik Etkinlikleri kapsamında bugün (Cuma) Hüsnü Şenlendirici & Taksim Trio, yarın (cumartesi) Nilüfer, 24 Ağustos'ta Levent Yüksel, 25 Ağustos'ta Emre Aydın ve 26 Ağustos'ta Şevval Sam & Kurtalan Ekspres'in sahne alacağı belirtildi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler

Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Aynur Doğan'dan Bodrum'da Barış Mesajları - Muğla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 04:10:09. #1.14#
title