AYGAD'dan muhteşem gece! Birbirinden önemli isimlere ödülleri takdim edildi
Haberler » Medya » AYGAD'dan muhteşem gece! Birbirinden önemli isimlere ödülleri takdim edildi - Haberler

AYGAD'dan muhteşem gece! Birbirinden önemli isimlere ödülleri takdim edildi

Bu yıl ikincisi düzenlenen Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği'nin Altın İmza ödül töreni, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ses getirdi.

AYGAD'dan muhteşem gece! Birbirinden önemli isimlere ödülleri takdim edildi

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği tarafından dolayısıyla bu yıl ikincisi düzenlenen "Altın İmza Ödülleri" 'deki bir otelde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

BİRÇOK İSME ÖDÜL VERİLDİ

Törende, ödüle layık görülen basın mensuplarına, belediye başkanlarına, milletvekillerine, ve sanat dünyasından isimlere, STK'lara ve iş insanlarına plaket takdim edildi.

BAŞKAN IŞIKDAĞ'DAN "ETİK" VURGUSU

Törende konuşan AYGAD Başkanı Ahmet Işıkdağ, medya etiğinin büyük önem teşkil ettiğini belirterek, "Medya etik ve ahlaki durumu, toplumun diğer katmanlarına da yansır. Zira bir toplumun kültürü, tarihi, dil ve diğer etkenleri etik değerleri biçimlendirilir. Bir toplumun kültürü, tarihi, sosyal durumu, ahlak ve etik değerlerini gelecek nesillere aktarmak için basın ve medyanın önemi büyüktür." ifadelerini kullandı.

YAVUZ: DEVLETİMİZE SAHİP ÇIKTINIZ

Ödüle layık görülen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz da "Aslında teknolojik gelişmeler gerçek gazetecilerin ve sizler gibi kıymetli basın mensuplarının önemini daha çok vurguladı. Sizin gibi ülkesinin yanında olan insanların kıymetini her gün görüyoruz ama en çok da 15 Temmuz'daki dik duruşunuzla, sağlam duruşunuzla ülkemize nasıl sahip çıktığınızı kamuoyunda gösterdiniz ve toplumumuza, devletimize sahip çıktınız." diye konuştu.

POYRAZ, ÖDÜLÜNÜ MEHMETÇİK ADINA ALDI

Ödül alan AK Parti Milletvekili Osman Boyraz ise "Ben inanıyorum ki bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ilkeli bir duruşuyla doğru haberi milletle buluşturmak adına, alın terini, emeğini seferber eden gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyorum. Bu ödülü biz burada huzur içinde olalım diye cepheden cepheye koşan Mehmetçiklerimiz adına alıyorum." dedi.

Ödül verilen diğer kişiler şu şekilde: "TRT spor yorumcusu Erdoğan Arıkan, Kök hücre, gen hücre ve kanser konusunda araştırmalar yapan Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Fikrettin Şahin, Cumhurbaşkanlığı Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca, Milliyet Gazetesi spor yazarı Aksal Yavuz, İş insanı Arzu Yılmaz, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Milli karateci Alparslan Yamanoğlu, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Bilecik Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Dünya Ticaret Merkezleri Birliği Başkanı Mirze Şimşek, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Gazeteci Selim Akdoğan, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Radyocu Yusuf Erbaş, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, TRT spikeri Fuat Kozluklu, Show TV Ana Haber Spikeri Özge Ece Üner, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Program sunucusu Melih Altınok, Programcı Didem Arslan Yılmaz."

İşte muhteşem geceden kareler;


Haber Videosu

: AYGAD'dan muhteşem gece! Birbirinden önemli isimlere ödülleri takdim edildi

Manşet

Haberler