Avni Amca "Hiçbir Şey Göründüğü Kadar Değildir'' - Haberler
Haberi Paylaş

Avni Amca "Hiçbir Şey Göründüğü Kadar Değildir''

Bültenler - Haberler | Güncel
Avni Amca

AVNİ AMCA'nın galası 22 Mart 2013 Cuma günü, Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlendi.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri sponsorluğunda çekilen kısa film AVNİ AMCA'nın galası 22 Mart 2013 Cuma günü, Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlendi. Ürünlerinde yaşlıların hayatını kolaylaştıracak özelliklere yer vermeye özen gösteren Profilo, AVNİ AMCA sponsorluğu ile yaşlılara verdiği değerin altını çiziyor.

Metropolde yaşlı ve yalnız olmak üzerine etkileyici film...

Hikayesini gerçek bir olaydan alan, Çiğdem Topaloğlu'nun yazıp yönettiği "AVNİ AMCA" adlı kısa film, Yaşlılar Haftası'na denk gelen 22 Mart 2013 Cuma günü, Caddebostan Kültür Merkezi'nde yapılan gala gösterimi ile seyirciyle buluştu. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin ana sponsorluğunu üstlendiği filme Kadıköy Belediyesi mekan sponsoru olarak destek veriyor.

Gençlerin aile büyükleri ile katıldıkları, yoğun ilgi gören gala sırasında fuayede yapılan özel düzenlemeler de dikkat çekti.

Fuayeye yerleştirilen banklarda katılımcılar dinlenme fırsatı buldu, burada sergilenen, özellikle yaşlıların hayatını kolaylaştırabilecek fonksiyonlara sahip Profilo ürünlerini inceledi.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu, yaşlıların hayatını kolaylaştıran ürünler sunan bir marka olarak AVNİ AMCA filmine destek verdiklerini belirterek şunları söyledi:

"AVNİ AMCA sponsorluğu bizim için çok anlamlı. Yaşlıların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklerden hareketle ürünlerimizin bazı fonksiyon ve özelliklerinin en çok onların hayatını kolaylaştırabileceğini görebiliyoruz. Derin dondurucusu altta buzdolabı, çamaşır asma toplama derdini ortadan kaldıran kurutma makinesi, gaz emniyetli ocak gibi ürünlerimizle yaşlıların hayatına değer katarken bize, bir kez daha sevgimizi ifade etme şansı tanıyan bu projede yer almaktan mutluyuz."

"Hiç bir şey göründüğü kadar değildir..." sloganı ile gösterime giren filmde Toron Karacaoğlu, Zerrin Nişancı, Beyza Şekerci, Elif Atakan, Canan Okan ve Coşkun Özmeriç gibi isimler rol alıyor.Oyunculardan Beyza Şekerci'nin moderatörlüğünü üstlendiği gecede, kalemiyle yıllara meydan okuyan gazeteci, mimar ve yazar büyük usta Aydın Boysan samimi sohbeti ile büyük renk kattı.

AVNİ AMCA metropol yaşamının, en sevdiklerimize bile zaman ayırmayı eziyet olarak görmemize neden olan hızlı ve insanı tüketen temposuna vurgu yapıyor. Film izleyiciyi önyargıları ile yüzleştirirken, "Sevdiklerime yeterince zaman ayırabiliyor muyum?" sorusu üzerinden bir vicdan muhasebesinin yolunu açıyor.

Yapımcılığını Lavanta Film'in üstlendiği AVNİ AMCA, önümüzdeki dönemde uluslararası festivallere de katılacak.

Ürünleri ile yaşlıların hayatını kolaylaştıran Profilo filmin ana sponsoru AVNİ AMCA filminin özelliklerinden biri, ürün ve çözümleri ile yaşlıların hayatına kolaylık sunmayı hedefleyen Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin ana sponsorluğunu üstlenmesi.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ürünleri ve hizmetleriyle hayatı özellikle yaşlılar için kolaylaştıran ve güzelleştiren markalar arasında yer alıyor. Örneğin yaşlılar için sürekli eğilip kalkma zorluğunu ortadan kaldıran derin dondurucusu altta yeni nesil Profilo çift kapılı LowFrost kombi buzdolapları bu ürünlerden biri. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri AVNİ AMCA filmini görmeye gelenlere, bu ve diğer çözümleri ile "yaşlıları anlamaya onların hayatını kolaylaştıracak çözümler üreterek başlayalım" mesajını verdi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title