Profilo Haberleri

Profilo haber, Profilo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Profilo - 24.11.2021
İflas getiren eski avukata suç duyurusu
Profilo Avukat Sümer Altay ve İflas davasına bakan ve iflas kararı veren hakimler aleyhinde de şikayette bulundu.
Profilo - 02.07.2020
Profilo Kültür Merkezi kapılarını açıyor
Profilo Kültür Merkezi, tedbirlere uyarak ilk oyununu seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.
Profilo - 10.06.2020
Profilo Grubu, finansal yeniden yapılanma sürecini tamamladı
Profilo Grubu, haziran ayı itibarıyla tüm kreditörlerine olan kredi borçlarını yeni ödeme plan ve şartlarına bağlayarak sürdürülebilir bir bilanço yapısına sahip oldu.
Profilo - 06.02.2020
Burdur'da hentbol heyecanı
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Salonu'nda 2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları start aldı. 9 Şubat pazar gününe kadar sürecek olan müsabakalara kızlarda Afyonkarahisar Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu, Antalya Nadire- Ali Oğuz Konuk Ortaokulu, Balıkesir Altıeylül Ortaokulu, Burdur Yardımsevenler Derneği Ortaokulu, Denizli Cumhuriyet Ortaokulu, Isparta Hızırbey Ortaokulu, Konya Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu, Muğla Profilo Marina Ortaokulu, Uşak Atatürk Ortaokulu; erkeklerde ise Afyonkarahisar Şehit Sami Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu, Antalya Mobil Ortaokulu, Aydın Gazipaşa Ortaokulu, Burdur Mehmetçik Ortaokulu, Denizli Hulusi Kulaklı Ortaokulu, Isparta Bahçelievler Ortaokulu, İzmir Güzelcan Kardeşler Ortaokulu, Konya Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu, Muğla Türdü 100.
Profilo - 21.01.2020
Tiyatro seyircisi beni şımartıyor
Boommerang isimli komedi tarzındaki tiyatro oyununda 7 ayrı karakterle izleyiciyle buluşan Nilay Dorsa, sahnede farklı karakterler canlandırmanın kendisine terapi gibi geldiğini ifade etti. İlk oyunlarını Van'da sahneye koyan ekip Anadolu'da birçok şehirde kapalı gişe oynadıktan sonra İstanbul Profilo AVM sahnesinde yine aynı başarıyı gösterdiler.
Profilo - 08.01.2020
Bodrum'da "Meraklı Çocuk Bilim ve Sanat Tırı" projesi
Turgutreis Zeyyat Mandalinci İlkokulu, Amiral Turgutreis İlkokulu ve Ortaokulu, Yalıkavak Gökçebel Profilo Marina İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden tıra, öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
Profilo - 21.11.2019
TSKB'den Türk sermaye piyasalarının dönüşüm hikayesine kesintisiz destek
TSKB'nin, 1951'de kaynak sağlamak amacıyla bir ilki gerçekleştirerek 15 yıl vadeli tahvil ihracını gerçekleştirdiğini ve 1960'lı yıllarda ise tahvil ihraçları ve hisse senetlerinin satışına aracılık etmeye başladığını aktaran Koğacıoğlu, şunları kaydetti: "Kaynak yaratmak amacıyla da 1970'li yıllarda toplam 750 milyon TL tutarında tahvil ihraç etti. 1975 yılında Profilo adına hisse senedine dönüştürülebilir tahvil ihraç edilerek sermaye piyasalarında bir ilk daha gerçekleştirilmiş oldu.
Profilo - 23.10.2019
Erhan Yazıcıoğlu, "Fikrim Firarda"yla seyirci karşısına çıktı
Oyunun ilk gösterimini Profilo Sahne'de gerçekleştiren Yazıcıoğlu, sahneye çıkmadan önce AA muhabirine yaptığı açıklamada, son dönemde Şehir Tiyatroları'ndaki görevinden sonra "Aşkı Memduh" ile "Çehov Kabare" adlı iki oyunda rol aldığını söyledi.
title