Aşk Yok Heyecan Var - Haberler
Haberi Paylaş

  Aşk Yok Heyecan Var

  Etkinlik.io - Haberler | Kültür Sanat
  Aşk Yok Heyecan Var

  Müzikli komedi oyunu "Aşk Yok, Heyecan Var", 7 Ekim'de Akatlar Kültür Merkezi'nde sahneleniyor.

  Müzikli komedi oyunu "Aşk Yok, Heyecan Var", 7 Ekim'de Akatlar Kültür Merkezi'nde sahneleniyor.

  "Kılçık Yazı Ekibi'nin kaleme aldığı Aşk Yok Heyecan Var adlı müzikli komedi oyunu, birlikte güldüğümüz insan manzaralarını oyuna ekleyerek gündemi takip ediyor. Cenk Tunalı yönettiği oyunun oyuncu kadrosu; Cenk Tunalı, Şeyla Halis, Bekir Çiçekdemir, Sedat Üstüntürk

  Bu oyunda yakamoz yok, mehtap yok, romantik şiirler, kırmızı güller, kalpli balonlar, kırda el ele koşturmaca, kumsalda sarmaş dolaş güneşi batırmaca, ay ışığı altında serenat yapmaca yok.

  Bu oyunda, "Aşk Yok Heyecan Var" diyoruz ve başlıyoruz güldürmeye.

  "İşte tam burada başlıyor oyunumuz. Birbirinden eğlenceli kısa skeçlerle, birbirinden renkli karakterlerle ilişkileri anlatıyoruz. Hikayelerimizi dinlemeye doyamadığımız şarkılarla birleştiriyoruz. İlk aşktan, ayrılıklara, evlenme teklifinden, boşanmalara, kadın erkek tartışmalarından kahkahaya, kavuşmalardan gözyaşına, oradan ver elini, Yeşilçam'a kadar uzanıyoruz. Evet evet o fakir ama gururlu çocuklar biziz. Sonra, aşkı otobüslere bindiriyor, metrobüs'e aktarma yapıyoruz. E daha ne olsun, sizi de aşkın peşinde, katıla katıla gülmeye bekliyoruz."

  Yönetmen: Cenk Tunalı

  Oyuncular: Cenk Tunalı, Şeyla Halis, Bekir Çiçekdemir, Sedat Üstüntürk

  Yazan: Kılçık Yazı Ekibi

  Kurumsal İletişim: Gülay Yıldız Gülün

  Tiyatro Kılçık Kimdir?

  2000 yılında, Cenk Tunalı, Ufuk Özkan, Demet Evgar, Sinan Çalışkanoğlu, Şeyla Halis ve Orçun Kaptan tarafından Haldun Dormen önderliğinde kurulan Tiyatro Kılçık, uzun yıllar "Bar Tiyatrosu" olarak bir birinden keyifli oyunları ile seyircinin tam notunu almış, oyunlarını kendine has üslubuyla yazan bir tiyatro ekibidir. Geçmişte; Şebnem Bozuklu, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente ve Atılgan Gümüş gibi isimlerinde oyuncu kadrosunda yer aldığı ekipte bugün aktif olarak yer alan oyuncuların bir çoğu başarılı kariyerleri ile gündemde olan bir çok programda yer almaktadır. Yaklaşık 6 ay önce, Kadıköy'de, Kılçık Mekan adında kendi sahnesini de açan Kılçık ekibinde aktif olarak oynayan oyuncular;"

  Bariş Balkir

  Bekir Çiçekdemir

  Berk Emili

  Birgül Ulusoy

  Cenk Biyik

  Cenk Tunali

  Gülden Güney

  Onur Yaldiz

  Ömer Varol Marti

  Sedat Üstüntürk

  Sila Sunal

  Şeyla Halis

  Tuğba Kürükoğlu

  Etkinlik.io - Son Dakika Haberleri
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500