Arka Sıradakiler'in Özge'si Son Haliyle Büyük Merak Uyandırdı

Arka Sıradakiler'in Özge'si Son Haliyle Büyük Merak Uyandırdı

Star TV'nin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nergis Öztürk gibi oyuncuların yer aldığı, Avlu dizisinin son bölümünde diziye Arka Sıradakiler dizisinde Özge karakterine hayat veren Sevda Dalgıç katıldı.

Bir zamanların reyting rekorları kıran Arka Sıradakiler dizisinde Özge karakterine haber veren Sevda Dalgıç, değişimiyle hayranlarının ağzını açık bıraktı.Avlu dizinde 'Bade' karakterine hayat vermek için ekranlara tekrar geri dönen Dalgıç'ın yeni rolü merak konusu oldu.

GENİŞ OMUZLU KASLI KOLLU

Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni ile takip edilen Avlu dizisinin son bölümünde diziye 'Bade' adında bir karakter katıldı. Geniş omuzları, kaslı kolları ile Amerikan vari bir mahkum profili çizen bu yeni karakteri aslında çok yakından tanıyoruz. Bade karakterine hayat veren Sevda Dalgıç'ı FOX TV'de yayınlanan ve bir döneme damga vuran efsane gençlik dizisi Arka Sıradakiler dizisinde canlandırdığı 'Özge' karakteriyle tanıyoruz.

"İZLEYİP GÖRECEĞİZ"

Başarılı oyuncu yeni bölüm çekimlerini tamamladıktan sonra Nişantaşı'nda bir cafede otururken objektiflere yansıdı. Muhabirlerin "yeni bölümde neler olacak?" sorusunu, "izleyip göreceğiz" diyerek cevaplandıran Dalgıç, "sosyal medyada çok güzel tepkiler alıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor. Bakın görüyorsunuz, şu an bile elimde telefon onları cevaplamaya çalışıyorum" dedi. Aradan geçen yılların ardından bir hayli değişen Dalgıç bakalım Avlu dizisinde nasıl bir performans gösterecek.

AVLU DİZİSİNİN KONUSU NE?

Deniz Demir (Demet Evgar) dikkat çeken, akıllı bir kadın. Üniversiteyken, genç bir müzisyen olan Hakan ile (Teoman Kumbaracıbaşı) tanışıyor. İlk görüşte âşık olan ikili, kısa bir süre sonra evleniyorlar ve kızları Ecem doğuyor. Aile içi şiddet ise ondan sonra başlıyor.

Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan'ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz'in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.

İki kadın da Deniz'i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz'in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.