"Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Haberler » Güncel » "Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri" Sahiplerini Buldu - Haber

"Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri" Sahiplerini Buldu

Kükürtlü Lions Kulübü'nün bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği 'Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri', iş, siyaset ve sanat camiasından tanınmış isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kükürtlü Lions Kulübü'nün bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği 'Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri', iş, siyaset ve sanat camiasından tanınmış isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Gecede sahne alan ünlü sanatçı , davetlilere müzik ziyafeti sundu.

Çelikpalas Otel'de düzenlenen programda bir konuşma yapan Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Serpil Örnekal, 'Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri'ni Antalya'nın Altın Portakal'ı gibi 'nın markası haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi. Sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı ve Bursa'ya katkı sağlamayı kendilerine görev edindiklerini belirten Örnekal, "1. Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri gecemizin geliri ile Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi'ne 180 metrekarelik bir sera yapımı gerçekleştirmiş ve

çocuklarımızı toprakla buluşturmuştuk. 2. Altın Aslan gecemiz sonrasında Nilüfer İşitme Okulu'na 52 adet akıllı tahta kazandırarak, çocuklarımızın

sessiz dünyalarına bir ses olmak istedik" dedi.

En başarılı ana haber bülteni sunucusu ve en iyi haber programı ödülünü alan , anlamlı gecede bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Tolga, "Benim için bu gecenin ayrıca bir önemi var. Hocam Arsen Gürzap'la aynı sahnede ödül almak çok büyük mutluluk" diye konuştu.

En başarılı kadın komedyen ödülüne "Yalan Dünya" dizisindeki Nurhayat karakteri ile sevilen layık görüldü. Davetlilerin isteklerini kıramayan Özay, dizideki rolünden kısa bir sunum yaptı.

Sinpaş GYO Bursa Modern'in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen geceye Medical Park, Metin Tur, Ceyni Organizasyon ve Kuaför Muhterem de katkılarıyla destek oldu. Gecede, Altın Aslan Meslek Başarı Ödülü almaya hak kazananlar isimler şöyle açıklandı:

"En Başarılı İş Kadını Ödülü: Fatma Durmaz, En Başarılı İş Adamı Ödülü: Celal Göçen, En Başarılı Genç İş Kadını: Pınar Engin, En Başarılı Genç İş Adamı: Murat Coşkunkan, En Başarılı Eğitimci Ödülü: Emine Örnek, En Başarılı Kadın Tiyatro Sanatçısı Ödülü: Doğa Rutkay, En Başarılı Erkek Tiyatro Sanatçısı Ödülü: Yetkin Dikinciler, Tiyatro Onur Ödülleri: Arsen Gürzap ve Levent Özdilek, En Başarılı Ana Bülteni Sunucusu: Nazlı Tolga, En Başarılı Yardımcısı Oyuncu Ödülü: Saygın Soysal, En Başarılı Kadın

Komedyen Ödülü: Gupse Özay, En Başarılı Erkek Komedyen Ödülü: Hakan Meriçliler, En Başarılı Kadın Drama Ödülü: Özge Özpirinççi ve En Başarılı Erkek Drama Ödülü: Barış Falay."

Gecede sahne alan Emel Sayın da şarkılarıyla programa renk kattı. - BURSA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler