Ali Koca Haberleri

Ali Koca haber, Ali Koca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Koca - 23.02.2021
Soma Linyit Spor Kulübünün oryantiring başarısı
Soma Linyit Spor Kulübü Orhan Karslı gazetecilere yaptığı açıklamada, sporcularından Ömer Faruk Demirtaş'ın, Erkekler 14 Yaş kategorisinde 1. olduğunu, 2. ve 3.'lük ödüllerini kulüp sporcularından Berkay Kılıç ve Muhammet Ali Koca'nın kazandığını aktardı.
Ali Koca - 22.01.2021
Akseki'de kurallara uyan sürücülere plaket
Sürücüler Abdullah Arslan, Ali Koca ve Hüseyin Cingöz, kuralların hayat kurtardığını ifade etti.
Ali Koca - 14.01.2021
Rekoltesi düşen kestane üreticinin yüzünü güldürmedi
Sinop, Türkiye'nin kestane üretiminde önemli merkezlerinden biri olarak biliniyor. Ancak ülke genelinde seyreden kurak havalar, etkisini Sinop'ta da gösterince kestane rekoltesi olumsuz etkilendi. Edinilen bilgiye göre, Sinop'un Erfelek ilçesi çiftçileri, geçen yıla göre bu yıl, kurak geçen mevsim nedeniyle kestane rekoltesinde yarıya yakın oranda düşüş yaşadı. ÇİFTÇİLER UMDUĞUNU BULAMADI Yetiştirilmesi ve toplanması oldukça zor ve meşakkatli olan kestane, üreticilerin yüzünü bu yıl güldürmeyi başaramadı. Kestane hasadını tamamlayan üreticiler, rekoltenin düşüklüğü karşısında umudunu gelecek sezona sakladı. Erfelek Ziraat Odası Başkanı Ali Koca, kuraklığın, kestane üretimini olumsuz etkilediğini dile getirerek, "Maalesef bu sezon kurak geçti.
Ali Koca - 01.12.2020
Erfelek kestanesinde rekolte düşüklüğü
Erfelek Ziraat Odası Başkanı Ali Koca, AA muhabirine, bu yıl kestanede son yılların en kurak sezonunu yaşadıklarını söyledi.
Ali Koca - 21.10.2020
İSMEK'İN ESKİ BÖLGE SORUMLUSU KADINLARA "HAKARET" DAVASINDA TANIKLAR DİNLENDİ
İLK TANIK: KÜÇÜMSEYİCİ İFADELERİ OLDU Duruşmada tanık olarak ifade veren İBB'de eski Hayatboyu Öğrenme Şube Müdürü olan Ali Koca, sanıkla 4 ay boyunca birlikte çalıştıklarını belirtti.
Ali Koca - 18.09.2020
"Kestane kebap" kilogramı 100 liradan satışa sunuldu
Erfelek Ziraat Odası Başkanı Ali Koca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bölgede kestane hasadının yavaş yavaş başladığını söyledi.
Ali Koca - 11.09.2020
Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından tutuklunun kanser hastası kızıyla görüştürülmediği iddiasına...
Denizli Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, bazı sosyal medya hesaplarında, FETÖ'ye üyelik suçlamasıyla tutuklu bulunan Ali Koca'nın kanser hastası olan ve hastanede tedavi gören kızı Ayşe Koca ile görüştürülmediği yönünde paylaşımlar yer aldığı belirtildi.
Ali Koca - 02.09.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Emniyet Müdürü Ali Koca'nın İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilmesi üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Ünal atandı.
Ali Koca - 01.09.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Emniyet Müdürü Koca'dan veda ziyareti Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Kırklareli İl Emniyet Müdür Yardımcılığı'na atanan Ali Koca, veda ziyaretlerinde bulundu.
Ali Koca - 29.08.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Proje çerçevesinde Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürü Ali Koca'yı makamında ziyaret eden Kent Konseyi üyeleri, Koca'ya broşür verdi.
Ali Koca - 17.07.2020
Son dakika haberleri | Kırklareli'nden kısa kısa
Ziyarete, 65. Mekanize Piyade Tugayı Komutanı Piyade Albay Çetin Sucu, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Gökçen, İlçe Emniyet Müdürü Ali Koca da katıldı.
Ali Koca - 17.06.2020
Eski İBB Genel Sekreter Yardımcısı Meltem Şişli hakim karşısına çıktı
Bu kapsamda 19 Ağustos 2019'da İSMEK bölge sorumlularıyla bir toplantı yaptığını aktaran Şişli, savunmasında şunları kaydetti: "Toplantıda müştekilerle ilgili kanaatlerim olumluydu ve müştekilerle çalışma kararı almıştım. Sonrasında CİMER'den bir şikayet üzerine İSMEK'e bağlı okullarda kasiyerlerden usulsüz para toplandığı suçlaması geldi. Bununla ilgili soruşturmalar açıldı. Aynı zamanda cezai anlamda savcılık soruşturmaları devam etmektedir. Üzerime atılı suçlamaları kabul etmiyorum. İddianamede yazılı olduğu şekilde müştekileri küçük düşürecek söylemlerde bulunmadım. Usulsüzlük en alt kademeden en üst kademeye kadar yayılmıştı. Ali Koca, Hayat Boyu Öğrenme Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Ali Koca - 17.06.2020
İSMEK'in kadın yöneticilerine hakaret davası :  Meltem Şişli hakim karşısına çıktı
"İnanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme" suçundan 3 yıldan 9 yıla kadar hapsi istenen Şişli, İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.  İstanbul 59. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk duruşmaya İSMEK'in eski yöneticisi olan 18 şikayetçi kadın, tutuksuz sanık Meltem Şişli ve taraf avukatları katıldı. Mahkeme, koranavirüs önlemleri kapsamında basın mensuplarını ve izleyicileri duruşma salonuna almadı. Şişli suçsuz olduğunu öne sürerek beraatını talep etti.  "BAŞÖRTÜLERİMİZE VURGU YAPARAK SÖZLER SÖYLEDİ" Sanık savunmasının ardından şikayetçiler beyanda bulundu. Müşteki Ayşe Akbulut, "Ali Koca'ya dönerek 'Şanslısınız evde kadın, iş yerinde kadın' tarzında sözler söyledi.
Ali Koca - 10.04.2020
Türk Polis Teşkilatı'nın 175. kuruluş yıl dönümü
Eski Hükümet Konağı tören alanında gerçekleştirilen tören, İlçe Emniyet Müdürü Ali Koca'nın, Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasıyla başladı.
Ali Koca - 13.02.2020
Kahramanmaraş'ta kar tatili uygulaması devam eden okullar açıklandı
Kahramanmaraş'ta Afşin, Elbistan, Ekinözü ilçelerinde okulların tamamı, Dulkadiroğlu ilçesinde; Baydemirli İlkokulu/Ortaokulu, Karamanlı İlkokulu, Karamanlı Sarılar İlkokulu, Baydemirli Boybeyli İlkokulu, Baydemirli Cumhuriyet İlkokulu, Baydemirli Serinyol İlkokulu, Çatmayayla Yusuf Kökünüz İlkokulu, Çatmayayla Ümmetler İlkokulu, Çatmayayla Kurtoğlu İlkokulu, Boyalı İlkokulu, Baydemirli Başpınar İlkokulu, Ağabeyli İlkokulu, Kemalli Ortaokulu, Başdervişli İlkokulu/ Ortaokulu, Budaklı Köseler İlkokulu, Beşenli İlkokulu/ Ortaokulu, Onkişubat ilçesinde; Hacılar İlkokulu/Ortaokulu, Kalekaya İlkokulu/Ortaokulu, Büyüksır İlkokulu/Ortaokulu, Ilıca Yeniyapan Ortaokulu, Onikişubat Belediyesi Ilıca İHO, Ilıca Yeniyapan İlkokulu, Süleymanlı İlkokulu/Ortaokulu, Sarıgüzel Ali Koca İlkokulu/Ortaokulu, Ilıca ÇPAL, Kürtül İlkokulu/Ortaokulu, Kürtül Celilli İlkokulu/Ortaokulu, Bulutoğlu Şehit İrfan Katabıçak İlkokulu/Ortaokulu, Bulutoğlu İrfan Çalık İlkokulu, İsmailli Göcek İlkokulu, Orhangazi İlkokulu, Fatih Bağrıaçık İlkokulu/Ortaokulu, Fatih Bahçelievler İlkokulu/Ortaokulu, Fatih Fındıcak İlkokulu, Fatih Sulan Mehmet İlkokulu/Ortaokulu, Kümperli İlkokulu/Ortaokulu, Yeşilkent Şehit Erdoğan Korkmaz İlkokulu/Ortaokulu, Şehit Osman Açıkgöz İmam Hatip Ortaokulu 14 Şubat 2020 tarihinde tatil edildi.
Ali Koca - 07.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 3
Genel soruşturmadan sorumlu Başsavcıvekili Ömer Faruk Yıldırım'ın yürüttüğü soruşturma kapsamında, Yeşim Meltem Şişli'nin şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldığı belirtildi. Soruşturmada, eski Hayat Boyu Öğrenme genel müdürü Ali Koca'nın da tanık olarak bilgisine başvurulacağı kaydedildi.
Ali Koca - 07.02.2020
Yeşim Meltem Şişli'nin "şüpheli" sıfatıyla ifadesi alınacak
Genel soruşturmadan sorumlu Başsavcıvekili Ömer Faruk Yıldırım'ın yürüttüğü soruşturma kapsamında, Yeşim Meltem Şişli'nin şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldığı belirtildi. Soruşturmada, eski Hayat Boyu Öğrenme genel müdürü Ali Koca'nın da tanık olarak bilgisine başvurulacağı kaydedildi.
Ali Koca - 07.02.2020
İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Meltem Şişli ifadeye çağrıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının müdahillik talebinde bulunduğu soruşturmada, eski HBÖ Müdürü Ali Koca'nın tanık olarak bilgisine başvurulacağı kaydedildi.
Ali Koca - 07.02.2020
YEŞİM MELTEM ŞİŞLİ'NİN "ŞÜPHELİ" SIFATIYLA İFADESİ ALINACAK
Genel soruşturmadan sorumlu Başsavcıvekili Ömer Faruk Yıldırım'ın yürüttüğü soruşturma kapsamında, Yeşim Meltem Şişli'nin şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldığı belirtildi. Soruşturmada, eski Hayat Boyu Öğrenme genel müdürü Ali Koca'nın da tanık olarak bilgisine başvurulacağı kaydedildi.
Ali Koca - 07.02.2020
İSMEK soruşturmasında şüpheli İBB Genel Sekreter Yardımcısı Şişli'nin ifadesi alınacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının da müdahillik talebinin olduğu soruşturmada, eski HBÖ Müdürü Ali Koca'nın da tanık olarak bilgisine başvurulduğu bilgisi edinildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Koca Haberleri | Ali Koca Kimdir - Haberler - Ali Koca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Koca kimdir, hayatı ve biyografisi. Sinop'ta hobi arıcılarının profesyonelleşmesine yönelik eğitim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 00:31:11. #1.16#

title