Ali Dönmez Haberleri

Ali Dönmez haber, Ali Dönmez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Dönmez - 03.05.2021
Son dakika haberi... Aydın'da çiftlikte çıkan yangında yaklaşık 200 ton saman zarar gördü
Yamalak Mahallesi'nde Ali Dönmez'e ait hayvan çiftliğinde samanların toplandığı alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Ali Dönmez - 17.04.2021
Türkiye 6 AB programına daha katılmayı değerlendiriyor
Toplantıya Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcıları Dr. Çetin Ali Dönmez ve Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur, Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Serdar Hüseyin Yıldırım başta olmak üzere ilgili tüm kurumların üst düzey temsilcileri katıldı.
Ali Dönmez - 05.04.2021
Türkiye'nin yatırım fırsatları uluslararası yatırımcılara anlatıldı
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, Türkiye'nin, salgın sırasında tüketim malları açısından neredeyse hiç sıkıntı çekmeden ekonomisinin direncini ve gücünü gösterdiğini belirterek, "Güvenilir sanayi kültürüyle küresel şirketler için daha önemli hale gelen Türkiye, tedarik...
Ali Dönmez - 05.04.2021
"Pandemi Sonrası Bölgesel Kalkınma Toplantıları" nın sıradaki durağı İzmir
Özel bir otelde düzenlenen toplantının açış konuşmasını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yaptı. Konuşmasında yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) Salgını'na karşı verilen ulusal mücadelede yerel yönetimlerin önemli bir noktada olduğunun altını çizerek, "Yerel yönetimler, bölgesel ve ulusal kalkınmanın en büyük katalizörü" dedi. Toplantıya videokonferans yöntemiyle Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez ile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver katılırken, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İzmir, Manisa, Muğla ve Aydın'da bulunan belediyelerin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra akademisyenler, kalkınma ajansları temsilcileri ve bürokratlar hazır bulundu.
Ali Dönmez - 02.04.2021
Bölgesel kalkınma toplantısı İzmir'de yapılacak
Pandemi Sonrası Bölgesel Kalkınma Toplantılarının beşincisi İzmir'de düzenlenecek. İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde yapılacak toplantının açılış konuşmacılarını; TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Sanayi ve Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yapacak.
Ali Dönmez - 25.03.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dönmez'den ilaç sektörüne iş birliği çağrısı Açıklaması
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, akademisyenlerin sektörle çalışmaları, ilaç sektörünün de üniversitelerdeki araştırma merkezlerine, altyapılara fon sağlamaları gerektiğini belirterek, "Eğer bu iş birliğini başarırsak Türkiye'nin önünde hiçbir engel kalmayacak.
Ali Dönmez - 03.12.2020
Amazon'dan "Türk KOBİ'lerinin girişimci ruhuna inanıyoruz" vurgusu
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez'in açılış konuşmasını yaptığı konferansta, Amazon Avrupa ve Türkiye Kamu Politikaları Direktörü Eirini Zafeiratou da konuşmacılar arasında yer aldı.
Ali Dönmez - 30.11.2020
Son dakika haberi... Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dönmez'den SATSO'ya ziyaret
Gelen son dakika haberine göre Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ'u ziyaret etti.
Ali Dönmez - 11.11.2020
Son dakika haber... Bakan Yardımcısı Dönmez Türk-Macar Medikal Sanayi Yuvarlak Masa Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Bir son dakika haberine göre Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, Türkiye'nin, dinamik ve yetenekli iş gücü ve üç kıtanın kalbindeki elverişli konumuyla tıp sektörünün yükselen yıldızı olduğunu belirterek, "Medikal sektördeki Macar işletmelerini Türkiye'deki yatırım planları ile ilgili olarak bizimle...
Ali Dönmez - 22.10.2020
Son dakika haberi! Bakan Yardımcısı İskurt'tan Ankara-Sivas YHT hattı açıklaması Açıklaması
2002'den önce demir yollarının bulunduğu noktanın içler acısı olduğunu aktaran İskurt, sözlerini şöyle tamamladı: "Son 18 yıla baktığımız zaman hem yolcu taşımacılığında hem ticarette ciddi yatırımlar yapıldı. Eksikliklerimizi giderme adına demir yollarını modernize ediyoruz, yeni hatlar yapıyoruz. Demir yollarımızın yüzde 45'ini elektrikli ve sinyalli hale getirdik. Çok daha düşük seviyelerdeydi. Hedefimiz, 2023 sonunda yüzde 75, yüzde 77'ye yakınını elektrikli ve sinyalli hale getirmek yönünde. Tüm çalışmalarımız bu yönde. Dolayısıyla demir yolunda elektrikli hattın ne kadar ekonomik ve hızlı olduğunu biliyoruz ve sinyalli hatların ne kadar önemli olduğunun, zamanın iyi kullanılması bakımından çok önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu yönde çalışmalarımız devam ediyor." "Türkiye'de raylı sistemlerin üretiminde iyi bir altyapı bulunuyor" Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez de Türkiye'de son 20 yılda demir yollarında önemli bir atılım gerçekleştirildiğini belirterek, "Sanayi ve teknoloji üretimi sadece üretim bölgelerinde olmuyor.
Ali Dönmez - 14.09.2020
Son Dakika: Gelinlerini, sopa ve kürekle döverek öldüren baba ile oğulları tutuklandı
Son dakika haberi... BALIKESİR'in Burhaniye ilçesinde, miras kalan bahçenin kullanımı nedeniyle çıkan kavgada gelinleri Çiğdem Dönmez'i (33) sopa ve kürekle döverek öldüren Bahri Dönmez (50) ile oğulları Ali Dönmez (25) ve Aykut Dönmez (22), tutuklandı.
Ali Dönmez - 27.08.2020
Bakan Varank'tan Ukrayna'ya "birlikte teknoloji üretme" çağrısı Açıklaması
Toplantıda, Türk tarafından Sanayi ve Teknoloji bakan yardımcıları Çetin Ali Dönmez, Hasan Büyükdede ile Mehmet Fatih Kacır, TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal ve Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Serdar Hüseyin Yıldırım yer alırken, konuk taraftan Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Andrii Sybiha ile ülkenin önde gelen sanayi şirketlerinin temsilcileri hazır bulundu.
Ali Dönmez - 18.06.2020
Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulunun çalışmaları değerlendirildi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez ile bir araya gelerek, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu (YOİKK) çalışmalarını değerlendirdi.
Ali Dönmez - 09.06.2020
İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Toplantısı
Toplantıya, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Dr. Çetin Ali Dönmez ve Mehmet Fatih Kacır katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Dönmez Haberleri | Ali Dönmez Kimdir - Haberler - Ali Dönmez haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Dönmez kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye, Dünyaya Örnek Oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 22:51:46. #1.15#

title