Ali Ağaoğlu, Oğlu Ali Ege İçin Dillere Destan Sünnet Düğünü Yaptı

Ali Ağaoğlu, Oğlu Ali Ege İçin Dillere Destan Sünnet Düğünü Yaptı

İş adamı Ali Ağaoğlu'nun 5 yaşındaki oğlu Ali Ege için düzenlediği sünnet düğünü renkli anlara sahne oldu. Oğlu çin görkemli bir gece düzenleyen Ali Ağaoğlu, oğlu ve Petek Ertüre ile doyasıya eğlendi.

Ağaoğlu, Petek Ertüre'den olan oğlu Ali Ege'ye düşkünlüğünü bir kez daha gösterdi. Oğlunun erkekliğe ilk adımını attığı sünnet düğünü için hiç bir masraftan kaçınmayan Ağaoğlu, oğlu Ali Ege için dillere destan bir organizasyon hazırlattı.

DÜĞÜN ÖNCESİ GEZİNTİYE ÇIKTILAR

Hazırlıklarına erken saatte başlanan sünnet düğünü öncesinde Ali Ağaoğlu, oğlu Ali Ege ve oğlunun annesi Petek Ertüre ile lüks arabalarıyla ufak bir gezintiye çıktı. Gezinti sırasında yolda geyiklerle karşılaşan Ağaoğlu ve Petek Ertüre, misafirleri böyle karşılayacağız diyerek sünnet düğünü hakkında ip ucu verdi.

ALİ EGE'NİN CEVABI HERKESİ GÜLDÜRDÜ

Tahtla sahneye getirilen oğlunu gören Ali Ağaoğlu'nun mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Konukların doyasıya eğlendiği gecede sahne alan sanatçının Ali Ege'ye duygularını sordu. Ali Ege'nin verdiği cevapla davetliler kahkahaya boğuldu.

SAMİMİ POZLAR VERDİ

Ali Ağaoğlu'nun gecede oğlunun annesi Petek Ertüre ile samimi pozlar vermesi dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.