Aleyna Tilki'nin Dipsiz Kuyum Şarkısının Sözleri Kamyon Arkası Sözü Çıktı

Aleyna Tilki'nin Dipsiz Kuyum Şarkısının Sözleri Kamyon Arkası Sözü Çıktı

İrem Derici'nin Aleyna Tilki'nin 'Dipsiz Kuyum' şarkısı için "Kamyon arkası yazısına benziyor" demesinin ardından sosyal medyada kamyon arkası fotoğrafları paylaşılmaya başlandı.

Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz gün katıldığı radyo programında Aleyna Tilki'nin 'Dipsiz Kuyum' şarkısının kamyon arkası sözü olduğunu söylemesinin ardından sosyal medyada Aleyna şarkı sözlerinin yazılı olduğu fotoğraflar paylaşıldı.

"ONLARIN ŞARKISI KAMYON ARKASI SÖZÜ"

İrem Derici, konuk olduğu Yasemin Şefik'in programında Aleyna Tilki'ye gönderme yaptı. Şarkıcı, Tilki'nin Emrah Karaduman'la seslendirdiği 'Dipsiz Kuyum' parçasına, "Onların şarkısı kamyon arkası sözü... Çıkmadan birkaç hafta önce Instagram'da kamyon arkası sözlerini yayınladım. Sonra onların şarkısı çıktı. Emrah mantıklı bir iş yapmış" dedi.

Bunun üzerine sosyal medyada Aleyna Tilki'nin "Misafir çocuğu gibiydin geldin dağıttın gittin" yazılı fotoğraflar paylaşılmaya başlandı.

YORUMLAR (13)

  • SİZE NEE:
    Kız yada şarkısını ister sevin ister dinleneyim ben hoşuma giden kulağa hoş gelen şarkıları dinlerim dinlemeyi severim o kadar kötü konuşuyorsunuz yapmayın ayıp valla yazık sizlere helal olsun aleynaya da küçük yaşta dinlemeyi başarmış ilerlemiş sizlere şu kadar diyorum KEDİ ULAŞAMADIĞI CIGERE MUNDAR dermiş sizlerde kedi olmayin??????
    SAĞDUYU: PEKİ, SANA NEEEEE???
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.