Akıncı 18. bölüm fragmanı izle! ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı izle! Akıncı 17. bölüm izle

Akıncı 18. bölüm fragmanı izle! ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı izle! Akıncı 17. bölüm izle

Akıncı 18. bölüm fragmanı izle! ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı izle! Akıncı 17. bölüm izle
Haberler.com / Aslı Bayraktar - Haberler | Gündem

Akıncı 18. bölüm fragmanı izle! Akıncı dizisinin 17. bölümü ardından Akıncı 18. bölüm fragmanı da yayınlandı. ATV'de yayınlanan Akıncı 18. bölüm fragmanı izle! Akıncı son bölüm özeti! Akıncı yeni bölümde neler olacak? ATV Akıncı yeni bölüm fragmanı izle! Akıncı 17. bölüm izle

Akıncı 17. bölüm full izle! Akıncı 17. bölüm tamamı izle! ATV ekranların sevilen dizisi Akıncı 17. bölüm seyret! Akıncı 17. bölüm tek parça izle! Akıncı 17. bölüm tamamı izle! Akıncı 14. son bölüm fragmanı izle.

AKINCI 17. BÖLÜM FULL İZLE!

Akıncı dizisi ATV ekranlarında 17. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 17. bölümün ardından şimdi de Akıncı 18. bölüm için araştırmalarına başladılar. Akıncı 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Akıncı 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Akıncı 18. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz...

AKINCI 18. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

KINCI 18. BÖLÜM ÖZETİ

"Bu organizasyon kardeşlerimi öldürmüş olabilir mi?"

Akıncı son anda yaptığı bir hamle ile İstanbul'u kana bulanmaktan kurtarmış, büyük bir felaketi önlemiştir. Cevdet ise karşısındaki düşmanı tanımak için harekete geçmiştir. Annesinin yaşadığını öğrenen Nergis, annesinin nerede olduğunu öğrenmek için araştırmalarında daha derine iner.

Orhan bombanın izini takip etmiştir; Haritacılar, Alman konsolosluğunda verilecek bir davette olacaktır. Ama davete girmek ayrı bir zorluktur. Akıncı bu davette en büyük düşmanı ile yüz yüze gelecektir.

AKINCI 17. BÖLÜM İZLE

Akıncı 17. bölüm izlemek için tıklayınız!

AKINCI'NIN KONUSU

Fatih yakışıklı ve dürüst olan idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduğu gün, karşısına babasının görev arkadaşı olduğunu söyleyen Orhan çıkmış ve Fatih'e hiç bilmediği aile tarihiyle ilgili gerçekleri açıklamıştır; Fatih'in babası Osmanlı soyundan gelen bir 'Akıncı Beyi'dir ve bir suikast girişimi sonucunda şehit edilmiştir. Yüzyıllardır süre gelen bu kutsal görevi artık Fatih sürdürecektir. Fatih, yıllar içinde Orhan'ın yardımıyla eğitilir ve ülkesine karşı tehdit oluşturan her türlü suç örgütüne karşı savaş açar. Gündüzleri sıra dışı bir eğitim anlayışıyla tarih öğretmenliği yaparken, geceleri taktığı maskeyle gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı görevini üstlenir. Yaptığı operasyonlarla, günden güne bir halk kahramanına dönüşür. Akıncı'nın operasyonlarından büyük zarar gören karanlık güçler, onun ortadan kaldırılması için harekete geçerler. Bu sırada emniyet güçleri de büyük bir halk desteğine sahip olan ve tek başına adaleti sağlamaya çalışan Akıncı'nın peşindedir. Nergis, yıllardır Akıncı'nın gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan başarılı bir gazetecidir. Akıncı; bir görevde karşısına çıkan Nergis'in hayatını kurtarır. Nergis'in kiraladığı evin, Fatih'in ailesine ait olduğu anlaşılınca, ikilinin yolları tekrar kesişir. Akıncı'nın peşinde olan özel harekât polisi komiser Cüneyt de yıllar önce Nergis'e âşık olmuş ancak aşkına karşılık bulamamıştır. Bu süreçte, Nergis'le gitgide yakınlaşan Fatih'in bilmediği bir şey vardır; ülke çapındaki tüm bu kötülüklerin sorumlularından biri de Nergis'in babası Cevdet'tir. Tüm bunlar yaşanırken Akıncı, bir yandan ülkesini korumaya çalışacak, bir yandan babasının intikamı için mücadele edecek, bir yandan da imkânsız bir aşka yelken açacaktır.

OYUNCULAR

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin paylaştığı, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimlerin oynadığı Akıncı; şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesini ekrana taşıyor.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title