Ak Partili Uçma: "Türkiye'ye Ateş Sıçratmaya Çalışıyorlar"

Ak Partili Uçma: "Türkiye'ye Ateş Sıçratmaya Çalışıyorlar"

AK Parti Milletvekili İsmet Uçma, “Türkiye ateş çemberi içerisinde yeşil vadi gibi duruyor, komşu ülkelerde olduğu gibi ona ateş sıçratmaya çalışıyorlar” dedi.

Ak Partili Uçma:

AK Parti Milletvekili İsmet Uçma, "Türkiye ateş çemberi içerisinde yeşil vadi gibi duruyor, komşu ülkelerde olduğu gibi ona ateş sıçratmaya çalışıyorlar" dedi.

AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı İsmet Uçma, Kartal'da çok sayıda derneği ziyaret etti. Karadenizliler Derneği'ni de ziyaret eden Uçma, dernekteki vatandaşlarla selamlaşarak sohbet etti. Burada gündemi değerlendiren Uçma, "Biz Çanakkale'de yedi düvelle savaştık. O savaşı kazandık. Şimdi 77 düvelle savaşıyoruz. Ama bunu da kazanacağız. Ne yapmaya çalışıyorlar. Türkiye ateş çemberi içerisinde yeşil vadi gibi duruyor, komşu ülkelerde olduğu gibi ona ateş sıçratmaya çalışıyorlar. Kendi istedikleri şekle sokmaya çalışıyorlar. Bunlara asla müsaade edilmeyecek" şeklinde konuştu.

Yaşanan terör olaylarına da değinen Uçma, "Milletimizin büyük sabrı, engin gönlü bu acıları da aşacaktır. Bu vesile ile Ankara'da olan menfur olay da dahil bütün şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet diliyorum. Ailelerine başsağlığı diliyorum" diye konuştu.

Uçma'nın dernek ziyaretleri akşam geç saatlere kadar sürdü. - İSTANBUL