İSMET UÇMA HABERLERİ

İsmet Uçma haber, İsmet Uçma son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmet Uçma

İsmet Uçma

Doğum Yeri Ordu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1955

İsmet Uçma Kimdir ?

1955 yılında Ordu'da doğdu. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı fakültede yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi bölümünde doktora çalışmalarına devam etmiştir. Diyanet İşleri Başkanlığı ile Çalışma Bakanlığı'nda görev aldıktan sonra yayıncılık yapmaya başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
İsmet Uçma - 11.01.2021
TÜRKPA Seçim Gözlem Heyeti Başkanı Uçma: "Kazakistan'da son derece şeffaf bir seçim yapıldı"
NUR Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Seçim Gözlem Heyeti Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Kazakistan'da gerçekleştirilen parlamento seçimine ilişkin "Kazakistan'da bütün aşamalarıyla son derece şeffaf bir seçim yapıldı.
İsmet Uçma - 10.02.2020
Azerbaycan'daki erken parlamento seçimi
Azerbaycan'da dün yapılan olağanüstü milletvekili seçimlerini izleyen uluslararası gözlemciler, seçimin "adil, demokratik, şeffaf ve uluslararası standartlara uygun bir ortamda geçtiği" yönünde görüş bildirdi.
İsmet Uçma - 10.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Sayıştay, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bağlı ve ilgili kurumların bütçelerinin görüşmeleri sürüyor.
İsmet Uçma - 31.10.2019
TÜRKPA Hukuk İşleri ve Uluslararası İlişkiler Komisyonu 4. Yasama Uyum Çalıştayı
Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Hukuk İşleri ve Uluslararası İlişkiler Komisyonu 4. Yasama Uyum Çalıştayı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ev sahipliğinde İstanbul'da gerçekleştirildi.
İsmet Uçma - 15.06.2019
"Çağlayan Adliyesinde aynı saatte ne iş yapıyorlardı?"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Önceki İstanbul İl Seçim Kurulu Başkanının ve hakimlerinin seçim akşamı kimlerle toplantılar yaptığı da şimdi şimdi ortaya çıkıyor.
İsmet Uçma - 10.06.2019
Kazakistan'daki cumhurbaşkanlığı erken seçimleri
NUR Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Seçim Gözlem Heyeti Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Kazakistan'da Cumhurbaşkanlığı erken seçimlerinin demokratik bir ortamda gerçekleştirildiğinin tespit edildiğini söyledi.
İsmet Uçma - 01.03.2019
Türkpa Ülkelerinde Yükseköğretimde Denklik Sorunları
Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Hukuk İşleri ve Uluslararası İlişkiler Komisyonu, yükseköğretimde denklik sorununu çözmek için Kazakistan'ın başkenti Astana'da toplandı.
İsmet Uçma - 01.03.2019
Türkpa Ulusal Mevzuatlarının Uyumlulaştırılması 3. Çalıştayı
Kazakistan'ın başkenti Astana'da Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) üyesi ülkelerin ulusal mevzuatlarının uyumlulaştırılmasına ilişkin çalıştayın üçüncüsü yapıldı.
İsmet Uçma - 26.01.2019
Prof Dr. Bekir Karlığa'dan İki Önemli Eser!
Genel Yayın Yönetmenliğini Dr. İsmet Uçma'nın yaptığı İşaret Yayınları, iki önemli eseri daha okur severlerle buluşturdu.
İsmet Uçma - 21.12.2018
Dizi Filmlere de Destek Geliyor
Milli kültürün uluslararası tanıtımına katkı sağlar nitelikte olan dizi filmlerin desteklenmesi, sinema sektörünün uluslararası alanda rekabet gücünün artırılması, Türkiye'nin film üretim merkezlerinden biri haline gelmesi ve film turizminin desteklenmesi amacıyla hazırlanan Sinema...
İsmet Uçma - 14.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, "Türkiye'yi gelecek dönemde kültür alanında dünyanın en önemli merkezlerinden biri haline getireceğiz.
İsmet Uçma - 25.11.2018
Bik Genel Müdürü Karaca'nın Annesi Toprağa Verildi
Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Yakup Karaca'nın annesi Emine Karaca (92), son yolculuğuna uğurlandı.
İsmet Uçma - 03.08.2018
Soğanlık Camii ve Zemin Altı Otoparkı Temel Atma Töreni Yapıldı
KARTAL'da 7 bin kişinin aynı anda namaz kılabileceği "Soğanlık Camii ve Zemin Altı Otoparkı Temel Atma Töreni" gerçekleşti.
İsmet Uçma - 03.08.2018
Soğanlık Camii ve Zemin Altı Otoparkı Temel Atma Töreni Yapıldı
Kartal'da 7 bin kişinin aynı anda namaz kılabileceği "Soğanlık Camii ve Zemin Altı Otoparkı Temel Atma Töreni" gerçekleşti.
İsmet Uçma - 29.07.2018
Dha İstanbul Bülteni -3
1- TREN KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN FETHİYE YILDIZ'IN CENAZESİ ADLİ TIP KURUMU'NDAN ALINDIHaber-Kamera: Murat SOLAK - İSTANBUL DHATekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki tren kazasında hayatında kaybeden Fethiye Yıldız'ın (59) cenazesi Adli Tıp Kurumu'nda alındı.
İsmet Uçma - 29.07.2018
Şile'de Kitap Festivali Açıldı
ŞİLE Kitap Festivali açıldı.
İsmet Uçma - 24.07.2018
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, CHP, HDP ve İYİ Parti'nin araştırma önergelerinin bugün gündeme alınmasına ilişkin grup önerileri kabul edilmedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İsmet Uçma Haberleri | İsmet Uçma Kimdir - Haberler - İsmet Uçma haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmet Uçma kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! Özbekistan TÜRKPA'ya üye olma kararı aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:23:24. #1.15#

title