AK Parti Belediye Başkan Adayı Arusoğlu Tanıtım Toplantısına Katıldı

AK Parti Belediye Başkan Adayı Arusoğlu Tanıtım Toplantısına Katıldı

AK Parti Bozova Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Arusoğlu, partililerle bir araya geldi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Arusoğlu Tanıtım Toplantısına Katıldı

AK Parti Bozova Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Arusoğlu, partililerle bir araya geldi.

AK Parti'den aday olan Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, AK Parti İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Yaşar, "Biliyorsunuz 17 aralık operasyonu hem Türkiye'ye hem dünyaya damga vurmuştur. Bu milli iradeyi baltalamıştır. Bizde Allah'ın izniyle Bozova Belediyemizi kazanıp Sayın Başbakanımız Erdoğan'a hediye etmek istiyoruz. Bu hepimizin gayretiyle olacak. Biz daha çok çalışacağız. Küskünlükleri, dargınlıkları bir tarafa bırakacağız, el birliğiyle kapı kapı dolaşacağız" dedi.

Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu ise, Başbakan Erdoğan'ın Şanlıurfa'dan 14 belediyenin de AK Parti'li yapılmasını istediğini hatırlattı. Arusoğlu, "Başbakanım Erdoğan, 30 Mart 2014 yerel seçimleri için '14 sıfır' demişti. İnşallah '14 sıfır' gideceğiz, burada müjdesini veriyoruz. Allah'ın izniyle çıraklık, kalfalık dönemlerinden sonra ustalık dönemi başladı. Biz bugüne kadar dar çerçevede çalıştık. Önümüzdeki 30 Mart'a sonra Allah'ın izniyle geniş çerçevesinde sıkıntının olmayacağı bir dönemde, paranın bol olduğu bir dönemde her tarafa güzel hizmetler yapacağız. Ama 30 Mart'tan sonra ilçede yaptığımız çalışmaların aynısını köy sokaklarımızda da yapacağız. Köylülerimizin boş alanlarını bile değerlendireceğiz" dedi.

Arusoğlu, ilçede dünyanın büyük eğlence parkı ve turizm merkezi olan Disneyland gibi bir sosyal alan oluşturacağını kaydetti. ABD'nin Los Angeles kentinde bulunan Disneylan'ın benzerinin ise Fransa'da olduğunu hatırlatan Arusoğlu, "3 bin dönüm bir alan yer ayarlayabilirsek, zamanın valisi, şimdiki Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Celalettin Güvenç, Disneyland getirme sözü verdi. Dünyada benzeri iki tane var. Türkiye'deki üçüncü olacak. O da Bozova'da yapılacak. Disneyland çok kapsamlı bir sosyal alandır. Oteller, eğlence merkezleri olacak. İlçemiz o zaman turist akınına uğrayacak" diye konuştu.

Arusoğlu, Başbakan Erdoğan'ın da desteğiyle Atatürk Barajı boyunca sahil yolu ve barajda tekne turu hizmetlerinin de bölge halkına hizmet vereceğini ifade etti. - ŞANLIURFA