AK Parti Bayramiç İlçe Başkanı Sadettin Aslan Oldu

AK Parti Bayramiç İlçe Başkanı Sadettin Aslan Oldu

Rafet Karaca'nın İstifası ile Boşalan AK Parti Bayramiç İlçe Başkanlığı Görevine Sadettin Arslan Atandı.

AK Parti Bayramiç İlçe Başkanı Sadettin Aslan Oldu

Rafet Karaca'nın istifası ile boşalan AK Parti Bayramiç ilçe başkanlığı görevine Sadettin Arslan atandı.

Bir süre önce Rafet Karaca'nın istifası ile boşalan Bayramiç AK Parti ilçe başkanlığı görevine genel merkez tarafından Sadettin Arslan atandı. AK Parti İl Başkanı Haluk Cihat Temiz ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin katıldığı bir törenle Bayramiç AK Parti ilçe başkanlığı görevi Sadettin Arslan'a verildi.

AK Parti İl Başkanı Haluk Cihat Temiz, genel merkez tarafından Rafet Karaca'nın istifası ile boşalan Bayramiç ilçe başkanlığı görevine Sadettin Arslan'ın atandığını belirterek, "Ülkemizin şu anki durumu itibarı ile bir hayli zor görevi genç arkadaşımız üstlenmiş bulunmaktadır. Bundan sonraki süreci yeni bir dönem olarak kabul ediyoruz. Ülkemiz yeni bir seçim sürecine girmiş bulunmaktadır. El birliği ile genç başkana destek olmalıyız. Bu çorbada herkesin tuzunun bulunmasını isterim. Parti olarak bu süreçte Bayramiç için önemli sorunlarını çözmek için caba harcayacağız. Bu önemli sorunların başında gelen"Ölüm yolu" olarak adlandırılan Bayramiç Ezine kara yolunun yapılması, Bayramiç Devlet Hastanesi yapım çalışmalarının takibi ve üzüm üreticilerinin sorunları ile ilgili çalışmalara hız verilmesi öncelikli çalışma alanımız olacaktır"dedi.

Basın mensuplarının "Cumhurbaşkanlığı konusunda Çanakkale'nin görüşü olarak genel başkana bir düşünce belirtiniz mi?" sorusuna ise İl Başkanı Haluk Cihat Temiz, "Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın alacağı karara saygılı olacağımızı ve destek vereceğimizi belirtik" cevabını verdi.

İl Başkanı Haluk Cihat Temiz, üzüm üreticileri ile ilgilide yapabilecekleri bir şey olmadığını belirterek, "Bayramiç ilçesinde üretilen üzüm türünden sadece kanyak yapılmakta. Kanyak tüketimi az olduğu için üzüm alımı az olmakta. Yine de bu konuda çalışma yapacağız" dedi.

(SS-AÖ-MŞ)

17.04.2007 17:47 TSİ