Acun Ilıcalı'ya demediğini bırakmayan Erkan Petekkaya'dan yeni açıklama: Acun'dan özür dilemiyorum - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Acun Ilıcalı'ya demediğini bırakmayan Erkan Petekkaya'dan yeni açıklama: Acun'dan özür dilemiyorum

TV8'de yayınlan törende Kerimcan Durmaz'a ödül verilmesinin ardından sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'ya ağır eleştirilerde bulunan ancak daha sonra paylaşımını silen Kırmızı Oda dizisi oyuncusu Erkan Petekkaya, yaptığı eleştirilerin arkasında olduğunu söyledi. Petekkaya, "Bir kez daha söylüyorum; bu konuda söylediklerim doğrudur ve arkasındayım ancak ifadelerimde biraz fazla ileri gitmişim. Acun'dan değil ama insanlardan özür dilerim" dedi.

TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları arasında yer alan Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında Kerimcan Durmaz'a ödül verilmesine çok sinirlendi. Petekkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Acun Efendi yuh" ifadelerini kullandı. Ancak Petekkaya daha sonra bu paylaşımı kaldırarak, oynadığı diziden bir sahne paylaştı.

Paylaşımının ardından çok konuşulan isimler arasına giren Petekkaya'dan konuyla ilgili yeni açıklamalar geldi.

Petekkaya, TV100'e yaptığı açıklamada fazla ileri gittiğini ve kendini daha iyi anlatması gerektiğini belirterek, "Fazla ileri gitmişim, daha düzgün anlatabilirdim. Bu olmaz, bizim çocuklarımız var. Türk Hava Yolları'nın tuvaletinde mastürbasyon yapmış bir adam bu. Hiçbir görevli bu olayın peşine düşmedi. Daha sonra karşımıza şarkıcı olarak çıktı. Elbette cinsel tercihine saygımız var" dedi.

Acun Ilıcalı'ya söylediği sözler gündem olan Erkan Petekkaya'dan yeni açıklama: Sözlerimin arkasındayım

Söylediklerinin arkasında olduğunu ve Acun Ilıcalı'dan değil, insanlardan özür dilediğini söyleyen Petekkaya, şöyle konuştu:

Bir yayıncı kuruluş ödül verdiği kişiye dikkat etmeliydi ama şunu belirtmem lazım, söyleyeceklerimi sert söylemişim. Haklıyken haksız duruma düşmüşüm. Bu Acun'un suçu. Kanala laf ediyorum ama kanal Acun'un kendi adıyla özdeşleştiği için laf ona gidiyor.

Yayıncı kuruluş böyle birine nasıl ödül verebilir? Bizim çocuklarımız ne olacak? Bir kez daha söylüyorum; bu konuda söylediklerim doğrudur ve arkasındayım ancak ifadelerimde biraz fazla ileri gitmişim. Acun'dan değil ama insanlardan özür dilerim.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Erkan Petekkaya, Kerimcan Durmaz, Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda, Tv8, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

Yıldırım Bayazıt Yaylak:

ADAMSIN..!

Sinan Karaal:

Adam Gibi Adam Erkan Abi Cansın Seni Çok Seviyorum Kişiliğini Adamlığını Aynalı Tahir den Buğün Bozmadın Ekranların Senin Gibi Delikanlı Abilere İhtiyacı Var ALLAH c.c eksikliğini göstermesin Annemize de ALLAH tan Rahmet Diliyorum Mekanı Cennet Olur İnşALLAH ?? Acun Bey Televole de Mikrofon Tuttuğu Günleri Çabuk Unuttu Galiba sahiller de Kavurucu Sıcakta Dili dışarda Geziyordu Delikanlı Olsun

Tayfun Satış:

Adamsın Sadi senin ne işin vardı zaten böyle bir adamla yan yana

Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title