ABDULKADİR AKGÜL HABERLERİ

Abdulkadir Akgül haber, Abdulkadir Akgül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdulkadir Akgül

Abdulkadir Akgül

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 3.4.1959

Abdulkadir Akgül Kimdir ?

Abdulkadir Akgül, 3 Nisan 1959'da Yozgat Sarıkaya'da doğdu. Babasının adı Naim, annesinin adı Güller'dir. Ticaret; Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nü bitirdi. Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Müdürü olarak iş hayatına başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdulkadir Akgül - 03.06.2021
Ticaret Bakanı Muş'tan KKTC'li Bakanlar Arıklı ve Oğuz'a ziyaret
Bakan Muş'a ziyaretleri sırasında, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ticaret Bakan Yardımcısı Mustafa Tuzcu, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Başkanı Abdulkadir Akgül ve diğer yetkililer eşlik etti.
Abdulkadir Akgül - 20.03.2021
ESDER Başkanı Çelikus: "Esnafın TESKOMB kredilerine yeni yapılandırılma için teşekkür ediyoruz"
Yeni yapılandırmayla daha önce borçlarını yapılandıran ve taksiti devam edenlerin de kalan taksitlerinin (faizsiz olarak) 6 ay sonrasına ertelendiğine dikkati çeken Çelikus, "Bu jestleri için Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'a, TESKOMB Başkanı Abdulkadir Akgül'e ve Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'a esnaf ve sanatkar adına teşekkür ediyorum.
Abdulkadir Akgül - 11.02.2021
Son dakika haber! Bakan Pekcan: "Türkiye ekonomisinin bel kemiği olan esnafın sorunu en öncelikli meselimizdir"
Bakan Pekcan, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'in de bulunduğu heyetle Şanlıurfa Valiliğinde kentteki esnaf ve sanatkarlarla bir araya gelip, talep ve önerilerini dinledi.
Abdulkadir Akgül - 04.02.2021
Ticaret Bakanı Pekcan'dan Diyarbakır'da "esnafın kredi borcuna erteleme" müjdesi Açıklaması
Çeşitli temaslarda bulunmak, esnaf ve sanatkarlarla görüşmek üzere Diyarbakır'a gelen Bakan Pekcan, beraberinde TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Valiliği ziyaret etti.
Abdulkadir Akgül - 24.09.2020
4. Türkiye Kooperatifler Fuarı Açılış Töreni
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar, Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından kooperatif hareketlerinin tamamının etkilendiğini belirterek, "Bu dönem başka bir dönem olsa 1,5 milyon esnafın iflas...
Abdulkadir Akgül - 08.01.2020
Esnaf ve sanatkarların kredi maliyetleri düşürüldü
Uygulamanın hayırlı olmasını dileyen Şarlı, başta Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak olmak üzere, Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül'e teşekkür etti.
Abdulkadir Akgül - 25.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
TEK DEVLET, TEK MİLET, TEK VATAN VE TEK BAYRAK VURGUSU Programda konuşan AK Parti'li Yazıcı, tek millet, tek  bayrak, tek vatan, tek devlet vurgusu yaptı ve şunları kaydetti: "Türkiye'de yaşayan herkesin ortak hedefi, ortak değeri. Çünkü  vatan hepimizin, bayrak hepimizin, devlet hepimizin ve elbetteki, hep birlikte 82 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak, kimlik vurgusu yapmadan, mezhep farklılığı gözetmeden, felsefi düşünce ayrışımına yol vermeden hepimiz bir milletiz. Biliyorsunuz bu güzel şehrimiz 2011 yılı Ekim ayında büyük bir depreme maruz kaldı. 600'ü aşkın vatandaşımızı, hemşehrimizi bu depremde kaybettik. 1500 dolayında da yaralımız vardı. 250'ye yakın da vatandaşımız enkaz altında sağ kurtarıldı. Ama, Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olarak görev yaptığı Cumhuriyet Hükümeti, bu yaralara el koydu, kısa zamanda imkanları ölçüsünde sarmaya çalıştı. O dönemde hükümette Gümrük Ticaret Bakanı olarak görev yapıyordum ve Bakanlığın çalışma alanı ile bağlantılı bir işçilik kuruluşları, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye Esnaf Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Merkez Başkanı Abdulkadir Akgül'e dedim ki; biz birlikte bir organizasyon yapalım.
Abdulkadir Akgül - 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
'KÜÇÜK ESNAFLARA SAHİP ÇIKILMALI' TESKOMB Başkanı Abdulkadir Akgül de işler iyi gittiği zaman esnafların sorunlarının bir şekilde çözüldüğünü belirterek, önemli olan şu anda olduğu gibi sıkıntılı dönemlerde esnaflara yardım etmek olduğunu söyledi.
Abdulkadir Akgül - 17.10.2019
Bakan Pekcan: Bu dinamik ekonomiyle Avrupa'da da dünyada da lokomotif oluruz
'KÜÇÜK ESNAFLARA SAHİP ÇIKILMALI' TESKOMB Başkanı Abdulkadir Akgül de işler iyi gittiği zaman esnafların sorunlarının bir şekilde çözüldüğünü belirterek, önemli olan şu anda olduğu gibi sıkıntılı dönemlerde esnaflara yardım etmek olduğunu söyledi.
Abdulkadir Akgül - 17.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 23
'KÜÇÜK ESNAFLARA SAHİP ÇIKILMALI' TESKOMB Başkanı Abdulkadir Akgül de işler iyi gittiği zaman esnafların sorunlarının bir şekilde çözüldüğünü belirterek, önemli olan şu anda olduğu gibi sıkıntılı dönemlerde esnaflara yardım etmek olduğunu söyledi.
Abdulkadir Akgül - 17.07.2019
15 Temmuz Şehitlerini Anma Günü etkinliği
Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Başkanı Abdulkadir Akgül de birer konuşma yaptı.
Abdulkadir Akgül - 24.05.2019
İstanbul Esnaf ve Sanatkarları İftar Programı
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Başkanı Abdulkadir Akgül, ramazan ruhunun AVM'lerde değil esnaf sofralarında daha iyi hissedildiğini söyledi.
Abdulkadir Akgül - 07.02.2019
Niğde'de Esnafa 150 Milyonluk Kredi
Eker: "Özellikle bu konuda genel başkanımız Abdulkadir Akgül Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Başkanı olduktan sonra Türkiye genelinde çok büyük rakamlara ulaştık.
Abdulkadir Akgül - 24.09.2018
Kırşehir'de Ahi Evran Külliyesi Yapımı
Ahi Evran Külliyesi'nin tamamlanmasında başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devlet idaresinden büyük destek aldıklarını anlatan Bahçeci, şunları kaydetti: "İnşaatına 2012 yılında başlandı. Ahi Evran Külliyesi ile bir tohum ekildi. İnanıyorum ki sabırla çalışırsak külliye bittiğinde ve Ahilik Kanunu da çıktığında, ahilik Türkiye'mizin en önemli teşkilatlarından biri olarak geçmişte olduğu gibi yine çok önemli bir işlev kazanacaktır. O tohum ekilmesinde büyük emeği geçen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a tüm Kırşehirliler adına teşekkür ediyorum. Dönemin Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'ya, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'na, TESK Başkanımız Bendevi Palandöken'e, TESKOM Başkanımız Abdulkadir Akgül'e teşekkür ediyorum.
Abdulkadir Akgül - 10.06.2018
Yerköy Esnafı İftarda Buluştu
Kooperatif Başkanı Hasan Minar, iftarda yaptığı konuşmada, birlik, beraberlik ve kaynaşmayı pekiştirmek için iftar sofrasında bir araya geldiklerini ifade ederek, şunları söyledi: "Yerköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak esnafımızı desteklemeye, kucaklamaya ve her zaman yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar yaptığımız girişimler sonucu kooperatifimizin ve esnafımızın arasında bir aile bağı kurarak güzel bir şekilde faaliyetimizi yürütmekte ve esnaflarımızın sorunlarını çözmeye gayret göstermekteyiz. Bugün burada organize etmiş olduğumuz iftar yemeğine katılan tüm esnaflarımıza teşekkür eder, bu mübarek ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini, huzura ve barışa vesile olmasını temenni ederim." İftara, AK Parti Yozgat Milletvekili, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri (TESKOMB) Başkanı Abdulkadir Akgül ile AK Parti Yozgat milletvekili adayı İskender Minar ile siyasi parti temsilcileri de katıldı.
Abdulkadir Akgül - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Tekirdağ'dan Ayşe Doğan, Metin Akgün, Uşak'tan Alim Tunç, Van'dan Burhan Kayatürk, Yozgat'tan Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Zonguldak'tan Faruk Çaturoğlu, Hüseyin Özbakır, Özcan Ulupınar.
Abdulkadir Akgül - 07.01.2018
Yozgat Milletvekili ve Teskomb Genel Başkanı Akgül Açıklaması
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, Türkiye'nin, son 15 yıl içerisinde yüz yıllardır yapılamayan büyük atılımlar gerçekleştirdiğini söyledi.
Abdulkadir Akgül - 19.12.2017
CHP İstanbul Milletvekili Tanal Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül'ün, "Kaliteli adamım, 150 bin lira alıyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdulkadir Akgül Haberleri | Abdulkadir Akgül Kimdir - Haberler - Abdulkadir Akgül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdulkadir Akgül kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: TESKOMP Ordu-Giresun Bölge Birliği seçimlerinde Yüksel Kaya güven ta
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:44:57. #1.15#

title