Haberler

Milletvekillerinden Yerköy Adalet Meslek Yüksekokuluna Ziyaret

AK Parti Yozgat milletvekilleri Yusuf Başer ve Abdulkadir Akgül, Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu'nu (MYO) ziyaret etti.

Ak Parti Yozgat milletvekilleri Yusuf Başer ve Abdulkadir Akgül, Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu'nu (MYO) ziyaret etti.

Milletvekilleri Başer ve Akgül, Adalet MYO Genel Sekreteri Çelebi Büyükergin'den okul hakkında bilgi aldı.

Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Adalet MYO'nun Yerköy'e sosyal, kültürel ve ekonomik olarak çok şey kazandırdığını belirtti.

Bozok Üniversitesi'ne bağlı Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu'nun 2010 yılında Yerköy ilçesinde hizmete açıldığını belirten Başer, şöyle konuştu:

"2010 yılından itibaren ilçemizde eğitim ve öğretim veren okulumuzda Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinden birçok öğrenci eğitim görmeye gelmektedir. Bu öğrenciler, ilçemizin ekonomisine de katkı sağlamaktadır. İlçemizde bulunan bu okul, şu an adalet ve sosyal güvenlik bölümleri olarak iki bölümde eğitim vermekte."

Ziyarete, AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz ve AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz da katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Abdulkadir Akgül Yusuf Başer AK Parti Yerköy Politika Güncel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

YKS CEVAP KAĞIDINI GÖRÜNTÜLEME | YKS cevap anahtarına nasıl bakılır? YURT DIŞI HARÇ PULU FİYATI 2024 | Yurt dışı harç pulu ne kadar, kaç TL? Yurt dışı çıkış harcına zam geldi mi? KYK YURT ÜCRETİ NE KADAR? 2024 KYK yurt ücretleri açıklandı mı? Sema Çeyrekbaşı kimdir, kaç yaşında? Sema Çeyrekbaşı'nın hastalığı nedir, sağlık durumu ne? KYK başvuruları ne zaman başlıyor? 2024 KYK YURT BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR? Okul Öncesi Öğretmenliği Taban Puanları 2024 | Devlet-özel üniversite Okul Öncesi Öğretmenliği başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? ANESTEZİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Anestezi taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi!
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title