Haberi Paylaş

  Elmalı davasındaki çocukların öz babası ilk kez konuştu: İstismarı gözlerinde görüyordum

  3. Sayfa Haberleri

  Elmalı'da iki kardeşin anne ve üvey baba tarafından istismara uğramasına ilişkin dava devam ediyor. Süreç boyunca herhangi bir açıklama yapmayan çocukların öz babası, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" programına canlı bağlanarak ilk kez açıklamalarda bulundu. "İlk ve son defa sizin yayınınızda açıklama yapıyorum" diyen baba, "Çocuklarımın gözlerinde şiddeti, korkuyu ve istismarı görüyorum" ifadelerini kullandı.

  Çocukların öz babası Gürhan bey, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" programına canlı bağlanarak ilk kez açıklamalarda bulundu.

  "GÖZLERİNDEKİ KORKUYU GÖRÜYORDUM"

  "İlk ve son defa sizin yayınınızda açıklama yapıyorum" diyen baba isyan etti. Çocuklarının yaşadığı korkunç olayı başta anlayamadığı, çocuklarına baskı altında rol yaptırıldığını iddia etti. "Kimseye zarar vermemem için başta benden gizlendi" diyen baba, olayı dava sürecinde öğrendiğini anlattı. Çocuklarını sık sık görmeye gittiğini söyleyen baba "Her gidişimde çocuklarımın gözlerinde şiddeti, korkuyu ve istismarı görüyorum" dedi. Çocukların yalan söylediği yönündeki iddialara ise "Çocuklarım yalan söylemiyorlar, onlara güveniyorum" ifadesini kullandı.

  ÇOCUKLARIN DÖVÜLDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİLER

  Babanın çarpıcı açıklamalarının ardından konuşan babaanne Günay hanım, çocuklarım dediği torunları için "Zeytin tanesine hasret kalmışlar, onu tabağın altına sakladılar" dedi. Ardından da çocukları aldığında kendisine tuhaf davrandıklarını söyleyerek "Bizi döver misin?" diyerek ilginç sorular sorduklarını anlattı. Durumu anneye anlattığında annenin kahkaha atarak "Anne onlar çok yalancı" dediğinden bahsetti. Üvey babanın ise çocuklar için "onlar şeytan" ifadesini kullandığını söyledi. Çocuklara hırsızlık yaptırıldığını iddia eden babaanne gözyaşlarını tutamadı. Sonra da çocukların kabloyla dövüldüğünü, sırtlarında değnek kırıldığını ileri sürdü.

  Kaynak: Hürriyet / 3. Sayfa

  Nur Tuğba Namlı Hakan Ural Türkiye İsyan 3. Sayfa Güncel Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım

  Yorumlar (2)

  Ara Sıra Bazıbazı:

  baba tarafı ana tarafına komplo kurmuş her şey ortada

  Cevap Yaz7124Yayından Kaldır
  Özgür Köksal:

  Cidden öyle mi düşünüyorsun. Neyin komplosuymuş bu. Raporlarda bile çıkmış ve böyle bir komployu kimse göze alamaz. Çocukların annesi de üvey babası da belli ne mal oldukları. şaşırıyorum sizin gibi insanlara .

  231Yayından Kaldır
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title