Bursa'da bir köylü, kaçak yaptığı ahırını yıkan belediyeyi inekleriyle bastı - Haberler
Haberi Paylaş

Bursa'da bir köylü, kaçak yaptığı ahırını yıkan belediyeyi inekleriyle bastı

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Bursa'da kaçak yaptığı ahırı belediye tarafından yıkılan köylü, büyükbaş hayvanları ile belediyeyi bastı. Belediye kaçak yaptığı ahırı yıkınca Ü.Y, 2 adet büyükbaş hayvanı ile belediye binasını bastı.

Bursa'da kaçak yaptığı ahırı belediye tarafından yıkılan köylü, büyükbaş hayvanları ile belediyeyi bastı. Taşkınlık yapıp yapı kontrol müdürüne saldıran Ü.Y. gözaltına alındı.

Kestel Belediyesi yapı kontrol ekipleri Ü.Y.'nin Kazancı Mahallesi'nde kaçak yaptığı iddia edilen ahırını yıktı. Yıkıma sinirlenen Ü.Y. geçtiğimiz pazartesi günü Kestel ilçe meydanına getirdiği 2 adet büyükbaş hayvanı ile belediye binasını bastı.

Bursa'da bir köylü, kaçak yaptığı ahırını yıkan belediyeyi inekleriyle bastı

İnekleri belediye binasının önüne bağlayan Ü.Y. Kestel Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü A.P.'ye darp girişiminde bulundu. Ü.Y. ve yanında bulunan kalabalık yıkıma tepki gösterip müdahale eden güvenlik güçlerine de direnmeye çalıştı.

Bir polis memurunun da hafif şekilde yaralandığı olay sonrası Ü.Y. ve yanında bulunan babası ve kardeşleri gözaltına alındı. Saldırıya uğrayan yapı kontrol müdürü A.P.'nin de darp raporu alıp şikayetçi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili polisin başlattığı tahkikat sürüyor.

İhlas Haber Ajansı / Emrah Taş - 3. Sayfa

Kestel Belediyesi, Kestel, Bursa, Ahır, 3. Sayfa, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

şener akpınar:

Ne kadar yanlış bir yorum.Ahırını yıktırmasın o da.Kurallar insanların bir nizam içinde yaşaması içindir.

Resul Izsiz:

bu da bizim belediyecilik sorunlardan biri fiftçiye destek olacağınıza onca zorluklarla yaptığı ajırı yıkma halkın sorunları çözecağınıza halkın sorunu olmayayin

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title