Haberi Paylaş

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde 1 yıldır görev yapan sahte doktor, tanıdık bir ismin akrabası çıktı

3. Sayfa Haberleri

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde sahte diploma ile 1 yıldır hekimlik yapan Ayşe Özkiraz, tanıdık bir ismin akrabası çıktı. Sosyal medyadan açıklama yapan Avrasya Araştırma Şirketi'nin Başkanı Kemal Özkiraz, sahte doktorun babasının amcasının torunu olduğunu söyledi. Kendilerini de kandırdığını belirten Özkiraz, "Haberi şimdi gördük çok üzüldük. 1-2 sene önce tıp fakültesi kazandığını duyduğumuzda mutlu olmuştuk" dedi.

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde bir kadının sahte diploma ile doktorluk yaptığı ortaya çıktı. 1 yıldır hastanede pratisyen hekim olarak görev yapan Ayşe Özkiraz'ın oyununu hastanedeki diğer doktorlar bozdu.

Kendisine yöneltilen uzmanlık alanıyla ilgili sorduğu sorulara çelişkili yanıtlar veren Özkiraz'ın durumu hastane yönetimine bildirildi. Açılan soruşturma kapsamında Özkiraz'ın sahte diploma ile doktorluk yaptığı tespit edildi. Özkiraz, dün açılan soruşturma kapsamında tutuklandı.

Tüm Türkiye'yi şaşırtan olayda, sahte doktor tanıdık bir ismin akrabası çıktı. Avrasya Araştırma Şirketi'nin Başkanı olan Kemal Özkiraz, sahte doktorun akrabası olduğunu duyurdu.

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Özkiraz, "Haberi şimdi gördük çok üzüldük. Ayşe Özkiraz babamızın amcasının torunu. 1-2 sene önce tıp fakültesi kazandığını duyduğumuzda mutlu olmuştuk. Dr. olarak çalıştığını haberle duyduk. Bildiğim kadarıyla yaşı 25 değil 20-21 olmalı." ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde 1 yıldır görev yapan sahte doktor, tanıdık bir ismin akrabası çıktı

Haberler.com - 3. Sayfa

Çerkezköy Tekirdağ 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (14)

Doğrucu deli:

İl sağlık müdürünü de görevden almak lazım o hastanenin başhekimi de yol geçen hanımı hiç mi denetlenmiyor

Ercan Ercan:

Bir kişinin sahtekarlığiından bile siyasi çıkar sağlamayı düşünen omurgasız bir muhlaefet var ülkede

Demir Acer :

Bu kiz devede kulak arkasi kalin olmadigi icin açığa cikardilar garibani))

Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title